8,576

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

kosa0 napisał/a:

Ja osobisci jak zachoruje ( pomimo szczepienia)

po bolu posladkow wnosze ze dwoma dawkami.

bardzo dobrze

kiedy masz termin na czwarta dawke?

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

8,577

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

"Dlatego walczę nie o lepsze szczepionki tylko o coś tak podstawowego jak wolność wyboru w tej kwest"

I ja sie pod tym podpisuje :-) Niestety  Komunisci ktorzy  sa u wladzy  chca ci  powiedziec co jest lepsze dla ciebie.

Niechcesz sie szczepic - jak napisalem  luz masz prawo
Dziwie sie tylko ze lockdownami  - nakladane sa  restrykcje na zaszczepionych


Z drugiej strony znajac  ludzi tibie podobnych ( a znam  ich troche) - jakby jednego miesiaca zmarl 1 miliono luzi - pierwszi byscie  darli sie. ze wladza   morduje narod  i nic nie robi


CIEKAWE czy wtedy byscie robili protesty na ulicach :-) Czy nie :-)

8,578

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Walczysz ?  naprawde  ? :-)

Nie nie walczysz - przykro odzierac mi cie ze zludzen ale jestes zwyklym zaworem bezpieczenstwa 

Takie fora jak te  ( a jest ich setki jak nie tysiace) - pozwalaja aby ludziom zeszlo cisnienie - i tyle , nic wiecej
Pokrzyczycie, poczujecie sie lepiej i na tym sie skonczy

8,579

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@kosa0 odpadam bo się zgubiłem... wiesz... mam tylko podstawówkę.

Jako szewc powinienem ci napisać, że jesteś zwyczajnie jebnięty ale wtedy @Candle na mnie krzyczy, że druga strona nie używa takich słów i że to nie ładnie.

Tak, że skoro nie mogę używać brzydkich słów to nie mam ci nic do powiedzenia.

8,580

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

zbyti, no chyba odpustu Ci udzielę - niektorzy nie umio w kulture
generalnie przychodzi nikt z nikąd, mądrzy się odnośnie erergetyki, szczepionek (np zupy z gwoździ którą kucharz tak nazwał), wyskakuje z jakimiś reaktorami ktorych nie mmma, bo to tajna technologia i one nie chco żebyśmy wiedzieli, a na koniec wyzywa pozostalych od plaskoziemcow, bo akurat się z nim nie zgadzają

po prostu zero, żadna kosa - zero

przechodze na tumiwisizm

8,581

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Nie sposób się nie zgodzić...

Różne różności dla Atari i nie tylko - przydatne, bądź nie ale i tak warto zajrzeć...
http://atari.myftp.org  Atari - Power without price and necessary elements with some sh*t onboard
https://reversing.pl SSL enabled site

8,582

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Bill Gates napisał/a:

Just when it seemed like life would return to normal, we could be entering the worst part of the pandemic. Omicron will hit home for all of us. Close friends of mine now have it, and I’ve canceled most of my holiday plans.

(...)

Omicron is spreading faster than any virus in history. It will soon be in every country in the world.

(...)

The big unknown is how sick omicron makes you. We need to take it seriously until we know more about it. Even if it’s only half as severe as delta, it will be the worst surge we have seen so far because it’s so infectious.

https://twitter.com/BillGates/status/14 … 6868149248

Ostatnio edytowany przez zbyti (2021-12-21 22:31:12)

8,583

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Ale ludziska dajecie się podpuścić jakiemuś indywiduum, który ma z tego niezłą beke. Sam stwierdził, że wsadza kij w mrowisko i obserwuje co się dzieje. Tak robi tylko sadysta, niedorozwinięty umysłowo lub człowiek z poważnymi zaburzeniami psychicznymi. Ja się skłaniam do 1 i 3 opcji. Człowiek niedorozwinięty intelektualnie, ma to gdzieś bo tego nie rozumie. Natomiast ten typ wie co robi i dlaczego. Facio na jakiś czas zdaje się odstawia przepisane leki i to się objawia na tym forum. Mózg po odstawieniu medykamentów zaczyna świrować co się przejawia właśnie "w tykaniem kija w mrówki". Chaotyczne ruchy "kija wetknięte w owadzią społeczność" przejawiają się wpisami na tym forum. Łapy latają po klawiaturze i piszą to co dysfunkcyjny mózg podpowie, byle szybciej co widać w jego postach. Mogę zrozumieć brak polskich znaków diakrytycznych, ale taka zamiana liter lub ich pomijanie to świadczy tylko o tym, że koleś szybciej macha paluchami niż racjonalnie myśli. Ewidentnie ręce chodzą odseparowane od tego narządu, który powinien znajdować się między uszami. Zaraz się o tym przekonacie.
Aha...................., pisał to ja, absolwent 2 klasy specjalnej przedpodstawowej

Ostatnio edytowany przez robecc (2021-12-21 22:37:59)

8,584

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

robecc napisał/a:

Ale ludziska dajecie się podpuścić jakiemuś indywiduum, który ma z tego niezłą beke.

A mnie się wydawało, że cały czas kręcę bekę z niego - byłem za subtelny? :D

On i astrofizyk mają wspólną historię - jak doszukałem się na tym forum dociekając skąd się wzięło 0 ;)

8,585

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Odczep się od "0" :-).  To zajefajna cyfra i poniekąd liczba. Prawie wszystkie ciekawe rzeczy w matematyce "kręcą" się koło niej.

Ostatnio edytowany przez robecc (2021-12-21 22:45:17)

8,586

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

robecc napisał/a:

Odczep się od "0" :-).  To zajefajna cyfra i poniekąd liczba. Prawie wszystkie ciekawe rzeczy w matematyce "kręcą" się koło niej.

Ja mam się odczepić?! To on zakosił 0! :D

8,587

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Bo to UZURPATOR.

8,588

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Gabriel Attal [przyp. rzecznik prasowy rządu] poinformował, że Francja w pierwszej połowie stycznia przyjmie ustawę, która przekształci przepustkę zdrowotną w przepustkę szczepionkową.

Tym samym ozdrowieńcy oraz osoby z negatywnym testem utracą obecnie przysługujące im prawa.

https://news.yahoo.com/france-introduce … gZFyNgVQW6

8,589

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

robecc napisał/a:

Ale ludziska dajecie się podpuścić jakiemuś indywiduum, który ma z tego niezłą beke. Sam stwierdził, że wsadza kij w mrowisko i obserwuje co się dzieje. Tak robi tylko sadysta, niedorozwinięty umysłowo lub człowiek z poważnymi zaburzeniami psychicznymi. Ja się skłaniam do 1 i 3 opcji. Człowiek niedorozwinięty intelektualnie, ma to gdzieś bo tego nie rozumie. Natomiast ten typ wie co robi i dlaczego. Facio na jakiś czas zdaje się odstawia przepisane leki i to się objawia na tym forum. Mózg po odstawieniu medykamentów zaczyna świrować co się przejawia właśnie "w tykaniem kija w mrówki". Chaotyczne ruchy "kija wetknięte w owadzią społeczność" przejawiają się wpisami na tym forum. Łapy latają po klawiaturze i piszą to co dysfunkcyjny mózg podpowie, byle szybciej co widać w jego postach. Mogę zrozumieć brak polskich znaków diakrytycznych, ale taka zamiana liter lub ich pomijanie to świadczy tylko o tym, że koleś szybciej macha paluchami niż racjonalnie myśli. Ewidentnie ręce chodzą odseparowane od tego narządu, który powinien znajdować się między uszami. Zaraz się o tym przekonacie.
Aha...................., pisał to ja, absolwent 2 klasy specjalnej przedpodstawowej

Heh, At0m/ex-Lamers ma w zwyczaju zadawać takie pytanie kluczowe (z pamięci klepie więc to moja interpretacja) -> skoro krytykujesz i się wypowiadasz to pochwal się proszę swoimi osiągnięciami w demoscenie to też będziemy mieli okazje do oceny.

Oczywiście można to rozszerzyć do Atari/gry itd. bo przecież to forum TEMATYCZNE nie ? :P
Także reasumując, większość (chyba) wypowiadających się ostatnio w tym wątku wie co reprezentują ich rozmówcy i czym się dla tej konkretnie społeczności przyczynili ;)
ot szpileczka bo kto wie to wie i żeby nie wiem jakie Arizony to i tak nie przejdzie ;)

8,590

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

W naturze jest tak, że nadmierne rozmnożenie jakiegoś szkodnika zwalczane jest automatycznie. Kowid będzie zabijał dopóki populacja szkodnika nie zmniejszy się o 60%.

Ponadto uważam, że osobnikom piszącym posty wyłącznie do Bałaganu powinno się nadawać stopień Bałaganiarz, a nie np. Starszy Atarowiec.

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

8,591

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Stare ale osobiście nie widziałem i nie pamiętam by ktoś tu wrzucał: https://www.cda.pl/video/7517644fb

A co do tego co ma być we Francji... Ktoś ma jeszcze wątpliwości, że od samego początku chodziło o te paszporty (niby wprowadzone na rok)? Ktoś się dziwi, że ozdrowieńcy od dawna wyparowali z dyskursu?

Ja wciąż pamiętam swoją dyskusję z Krótkim z przed ponad roku na ten temat... Niestety zbyt wielu ludzi ma zbyt ograniczoną zdolność pojmowania konsekwencji tego co się dzieje.

Tak, tak ty @perf też jesteś jednym z nich wraz z podśmiewaniem się, że mamy syndrom oblężonej twierdzy.

To nie syndrom, po prostu niektórzy widzą mur więzienia które się buduje - a że dla ciebie wygląda, że budują nowy dom...

8,592

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

jer napisał/a:

Ponadto uważam, że osobnikom piszącym posty wyłącznie do Bałaganu powinno się nadawać stopień Bałaganiarz, a nie np. Starszy Atarowiec.

A co byś powiedział na "stary pryk" dla osób które nie rozumieją dlaczego niektórzy w obecnych czasach piszą tylko do bałaganu?

8,593

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@jer czytywałem ludzi starszych od ciebie i chyba mądrzejszych:

https://www.wielkieslowa.pl/wp-content/uploads/2019/11/to-ze-jestesmy-w-dupie.jpg

8,594

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

https://wiadomosci.wp.pl/w-egipcie-spad … 197300096a

czekam na szydere

przechodze na tumiwisizm

8,595

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@Candle w artykule pisze:

W parze z intensywnymi burzami, które nawiedziły północną część Egiptu, pojawiły się pierwsze od ponad 10 lat intensywne opady śniegu.

A kluczowe jest 30 lat:

Adam Klobukowski napisał/a:

Naucz się odróżniać klimat od pogody. Jakoś 30 lat temu śnieg w połowie kwietnia nikogo nie szokował.

(...)

Transformacja energetyczna to ogromne wyzwanie. Jak ktoś nie wierzy że musimy ratować klimat, to może przekona go to że im więcej CO2 w atmosferze tym większy spadek IQ i dodatkowe problemy zdrowotne, i to przy normalnej ilości tlenu.

(...)

Tu nie ma nic "co nagle". O potrzebie transformacji energetycznej wiemy już od 30 lat. Problem w tym że CO2 jest niewidoczny. Gdyby był widoczny choćby tak jak zanieczyszczenie wody, to problem byłby bardziej zrozumiały dla przeciętnego człowieka. Politycy zaś nie kwapili się do niepopularnych decyzji - dopiero teraz kiedy zmiany klimatu zaczynają być wyraźnie widoczne, coś się zaczyna ruszać w temacie.

Jesteś żywym przykładem spadku IQ z powodu CO2 oczekując na szyderę w tak poważnej sprawie ;)

Ostatnio edytowany przez zbyti (2021-12-22 12:18:47)

8,596

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

ach ;)
skromnie życzę wszystkim takiego IQ, jakie mi zostanie po tym spadku ;)

przechodze na tumiwisizm

8,597

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@Candle no to jest nadzieja :]

W nadchodzących ciężkich czasach - gdy dojedzie nas C02 i droga żywność - Ty obdzielisz nas IQ, AdamK przyda nam swoich KG i jako ludzkość przetrwamy :D

8,598

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@zbyti: Ja rozumiem, że pewne osoby muszą pisać do Bałaganu, ale dlaczego je tytułować Atarowcami, skoro nie wiedzą co to Atari i na dodatek jeszcze pyskują na Atarowców. Nieładnie ;)

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

8,599

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

https://portal.abczdrowie.pl/reinfekcje … eniu-wideo

no, fajnie
wcześniej coś było że jak się zaszczepi jeden z drugim, to już namordnik może zdjąć - szybko pękło, że jednak nie może, a teraz wręcz namordnik musi pozostać bo to jedyna metoda

ale - niektórzy uważają to za słuszne, niektórzy zrobili na tym biznes, a jeszcze inni mają już je pod kolor do aktualnego stroju...
i tu mi sie przypomina bill gates mówiący o tym, że maseczki są tym samym co majtki - każdy nosi i jakoś nie widzi w tym problemu

podobno wystarczy 3 miesiące warunkowania, by osiągnąć cel

przechodze na tumiwisizm

8,600

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Zajkowska jest kupą a nie profesorem. Wirusy przenoszą się również drogą powietrzną. Latają sobie jak kurz i dopóki białka się nie zdenaturują, są w stanie dostać się do dróg oddechowych i rozpocząć replikację. Takie czary-mary. Nie potrzeba do tego aerozolu. Czarodziejskie szmatki nie są czarodziejskie jak dawno temu już powiedział był Szumowski. Publicznie.

Ostatnio edytowany przez tOri (2021-12-22 13:42:06)

Różne różności dla Atari i nie tylko - przydatne, bądź nie ale i tak warto zajrzeć...
http://atari.myftp.org  Atari - Power without price and necessary elements with some sh*t onboard
https://reversing.pl SSL enabled site