9,451

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

W tym szaleństwie jest metoda. Wyobrażasz sobie przetestować dwa miliony ludzi i zamknąć ich na kwarantannie na koszt państwa? To już lepiej i taniej będzie puścić ich w Polskę do mieszkań dobrych ludzi, którzy ich przyjmą, nakarmią i ubiorą. A ilu z nich zajmie łóżka szpitalne, albo co gorsza umrze taki uchodźca z wpisanym celebrytą w karcie zgonu? Opieka zdrowotna mogłaby tego nie wytrzymać. Przecież szury już dawno temu wyśmiały, że im mniej testów, tym mniej zakażonych, ergo nie róbmy testów wcale, a choroba zniknie.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

9,452

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

słupki spadają
ten szpitalny, ten ojomowy oraz ten, a przede wszystkim ten medialny - nawet fauci znikną z ekranów wraz z rozpoczęciem się konfliktu

przechodze na tumiwisizm

9,453

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

to juz wiadomo co mialy ruskie na mysli mowiac ze maja lekarstwo na covid

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

9,454

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Tyle ostatnio wyprzedaży na forum. Dosłownie wszystkiego. Od prostych joystick'ów po rożne egzemplarze z górnej półki. Zadaję sobie pytanie, skąd taka inwazja produktów, które wywodzą się z lat '80 tych? Ta wyprzedaż trwa raczej dłużej niż agresja ruskiej formy życia na Ukrainie. Ale tylko o parę miesięcy. Wcześniej tego nie zauważyłem. Coś jest na rzeczy. je**** ruskie trole.

9,455

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Ciągle macie pod mózgownicą ten COVID. Ale teraz to jest już pikuś,  dla nie których "PAN Pikuś". ruska forma życia puka do naszych drzwi. Tej prymitywnej formie życia, która się mentalnie zatrzymała gdzieś w okolicach rewolucji październikowej trzeba stanowczo powiedzieć "niet". Taki jest czas, że jest trudno dotrzeć do większej publiki rosyjskojęzycznej. Postarajcie się dotrzeć do swoich kontaktów w rosji (specjalnie z małej litery). Powiedzcie im co się tak naprawdę dzieje, o ile, i czy, w ogóle jest to możliwe. Macie kontakty. Przesyłajcie im to wszystko co się naprawdę dzieje w UKRANIE. Społeczność ATAROWSKA nie ogranicza się do naszego podwórka, ale jest  też w Ukrainie.
Dely. k**** mać. Dlaczego jeszcze nie ma barw narodowych Ukrainy na stronie głównej. Nawet symbolicznie.

9,456

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

widzisz - jak zwróciłem uwagę na propagandę w wykonaniu kacapskiego ministerstwa (ponoć) obrony na YT to nikt nie zwrócił na to uwagi ale za to, rozgorzała na nowo jakaś dyskusja o maseczkach. Masakra :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

9,457

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Przecież sam nawoływałeś do maseczek, a to jest bez sensu :P

9,458

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Ty tylko widzisz maski na ryju. Nosisz je od zarania dziejów. Masz zakrytą twarz, że nie widzisz co się dzieje w okół. k**** jest wojna. Pytam dalej, co k**** z tym forum? Dely, do k**** nędzy. Trzeci tydzień, a tu byle jakiej, nawet mizernej flagi ukraińskiej.

9,459

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Nie noszę!
A mam czasem używam w jaskiniach, prawdziwych masek z odpowiednim filtrem fp3.
Do "psedo pandemi" szmata nie wystarczy, ale to pseudo pandemia.

Tylko foliarze coś tam marudzą o tym czymś czego nie było.

9,460

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Ja wiem co widzę, idiotą nie jestem. Mam nadzieję że twoja kadencja na tym forum wygaśnie z dniem jutrzejszym. Kto to wie :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

9,461

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Czy Wy wszyscy macie to w DUPIE co się tam dzieje? Jedyne co wam w głowie to nowy joystick, nowe coś tam do starego coś tam? Takie forum "org.pl" z naciskiem na "PL". k****. Jedyne co macie na głowie to najnowsze co kto sprzedaje, ktoś ma kłopot z paczkomatem - gigantyczny problem w porównaniu z kimś komu rozjebali cały dom, fajne aukcje, k**** nie ma co. Teraz jest moment aby pokazać kto jest jakim człowiekiem. Kto jest kim. Pytam o oficjalne stanowisko tego forum.

9,462

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Pin napisał/a:

Ja wiem co widzę, idiotą nie jestem.

Jesteś. Ale każdy idiota twierdzi, że nim nie jest.

9,463

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Pin napisał/a:

Ja wiem co widzę, idiotą nie jestem. Mam nadzieję że twoja kadencja na tym forum wygaśnie z dniem jutrzejszym. Kto to wie :)

?.?

9,464

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Pin napisał/a:

Mam nadzieję że twoja kadencja na tym forum wygaśnie z dniem jutrzejszym.

Nie będę płakał po tym forum. Tym bardziej, że jest takie coś jak ty w tej cyfrowej społeczności.

9,465

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

twój poziom jest dla mnie nieosiągalny, pozwolę więc sobie tego nie skomentować :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

9,466

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Możesz od dzisiaj odtrąbić sukces, tak jak ten sk**** putin, w niczym się od niego nie wyróżniasz. Jesteś takim samym bydlakiem jak on. Ja już się czuję odseparowanym od tego forum. Mam to gdzieś.

9,467

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Tak jak putin, ławrow, miediewew, i inni, stoisz w tym samym szeregu.

9,468

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Nie wiem jak się wyjebać z tego forum. Proszę o pomoc

9,469

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

hahahahahh, dobre ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

9,470

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Pin napisał/a:

Ja wiem co widzę, idiotą nie jestem. Mam nadzieję że twoja kadencja na tym forum wygaśnie z dniem jutrzejszym. Kto to wie :)

Proszę bardzo. Nie jesteś godny aby współistnieć z moją osobą nawet cyfrowo. Dely do dzieła.

9,471

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

To pomóż mi pinie zafajdany w tym temacie.
krok po kroku.
A już mnie nie ma

9,472

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Proszę o skasowanie mojego konta. pin może się zesrać ze śmiechu, ale tego krakusa mam gdzieś, nawet jak mu ruska forma życia zrobi wędrówkę ludów z wypasionymi ATARI.

9,473

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Mimo wszystko pozdrawiam! :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

9,474

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Srogie grzyby :-)

9,475

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Kiepska sytuacja w kraju, a będzie gorzej :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info