1,351

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Simius napisał/a:

"Wczoraj o godzinie 9:00 czasu moskiewskiego, w okolicach Rajchikińska w Obwodzie Amurskim, imperialiści chińscy ostrzelali traktor pracujący na polach kołchozu. Traktor odpowiedział ogniem ciężkiej artylerii i odleciał do bazy

dokładnie :) Grzeniu podaje też wiadomości niczym stare dobre Radio Erewań :)

" Wczoraj w godzinach wieczornych, amerykańska łódź podwodna "Posejdon" zderzyła się z górą lodową na Morzu Arktycznym i zatonęła. Załoga góry lodowej została odznaczona Orderem Lenina z gwiazdą."

gep/lamers^dial

1,352

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

grzeniu: jestes debilem bo powolujesz sie na spreparowane lewackie zrodla!

Ostatnio edytowany przez jellonek (2012-04-11 16:48:58)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

1,353

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@gepard:Wskaż proszę konkretnie te wiadomości. Twój tekst jest dobry ale nie w tym kontekście, niestety.

jellonek napisał/a:

grzeniu: jestes debilem bo powolujesz sie na spreparowane lewackie zrodla!

Dziękuję.

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2012-04-11 16:53:40)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

1,354

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,tit … caid=6e412

he he a co tam, też pofantazjuję z linkiem ;)

gep/lamers^dial

1,355

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Simius napisał/a:

Nie. Twoją wersję podaje pułkownik Tamara Katodina. Fafnastą z kolei.

Ponieważ ten kto nie wierzy w zamach, sztuczną mgłę i zdradzonych o świcie idzie na pasku sowieckich służb i ich oraz niemieckiego agenta Tuska.

Nie jestem pilotem ani w tej branży nie siedzę. Ale jeśli chcę się czegoś dowiedzieć o prądzie to idę do elektryka a nie piekarza, jeśli chcę wybudować dom to idę do architekta a nie dentysty a jeśli interesuje mnie dawne malarstwo to idę do historyka sztuki a nie ogrodnika.

Dlatego jeśli czynni piloci rejsowi wypowiadają się że wg ich standardów dowódca Tu-154 nie miał odpowiedniego nalotu by być doświadczonym pilotem to ja wierzę im a nie dyletantom z Gazety Polskiej. Jeśli ci sami ludzie mówią że w lotnictwie cywilnym gdyby pilot nawet posadził w takich warunkach jakie w Smoleńsku panowały samolot na lotnisku to wyleciałby z roboty to też wierzę im a nie wdowie po gen. Błasiku czy Pani Gosiewskiej. I jeśli wyjaśniają po kolei rażące błędy jakie popełniła załoga doprowadzając do kontrolowanego zderzenia z ziemią to wierzę im a nie Panu Macierewiczowi. Dlatego, że to mówią fachowcy w którzy w tym biznesie siedzą, a nie politycy, sfrustrowani krewni czy "eksperci" od zupełnie innych spraw.

A że mógł być burdel podczas organizacji lotu przez stronę polską, amatorszczyzna na rosyjskiej wieży lotów, nacisk na lądowanie ze strony Lecha Kaczyńskiego czy gen. Błasika? Być może - tyle że ale to nie były przyczyny bezpośrednie.

Z mojej strony EOT - teoria spisku smoleńskiego opiera się na wyznawcach i produkowanie się nie ma większego sensu :)

Atari 800XE plus inne oraz pozostałe.

1,356

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

conrad napisał/a:

Pani Gosiewskiej

Tej sakramentalnej czy kontraktowej? ;)

1,357

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

conrad napisał/a:

Ponieważ ten kto nie wierzy w zamach, sztuczną mgłę i zdradzonych o świcie idzie na pasku sowieckich służb i ich oraz niemieckiego agenta Tuska.

Nie. Ponieważ ten, kto wierzy w kłamstwa ruskie i tuskie jest głupcem. Może i pożytecznym, ale zawsze. Metoda manipulacji polegająca na wybraniu sobie słomianej kukły w postaci "sztucznej mgły" i waleniu w nią za każdym razem, kiedy pojawiają się opinie kolejnych naukowców z różnych dziedzin, w tym też takich, których opinii zasięga NASA, sprawdza się jedynie wśród "młodych, wykształconych [ćwierćinteligentów], z dużych miast", co to zabrali babci dowód.
Ja tam ekspertem od katastrof lotniczych nie jestem, ale przynajmniej tyle jeszcze pamiętam, że IŁ62, który spadł w Lesie Kabackim, zanim się rozbił, zdążył wykosić spory kawał lasu, więc nie kupuję kitu wciskanego przez WSI-owską propagandę, o brzózce, która odrywa skrzydło zdolne unieść ciężar lokomotywy.

Nie jestem pilotem ani w tej branży nie siedzę. Ale jeśli chcę się czegoś dowiedzieć o prądzie to idę do elektryka a nie piekarza, jeśli chcę wybudować dom to idę do architekta a nie dentysty a jeśli interesuje mnie dawne malarstwo to idę do historyka sztuki a nie ogrodnika.

No, nie wiedziałem, że Adam Michnik ma tyle talentów.
A poważnie - jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć, nieważne - o budowie domu, czy prądzie - to nie poprzestawaj na tym, że znalazłeś architekta czy elektryka. Bo niezależnie od tego, że mogą się znać na swoim fachu, to mogą Cię po prostu okłamać. Zwłaszcza, jeśli mają w tym jakiś interes. A w informacjach oficjalnych kłamstwo siedzi na kłamstwie i kłamstwem pogania. I sam zdrowy rozsądek podpowiada, że ktoś, kto w tak poważnej sprawie, z miedzianym czołem łże jak całe stado psów, musi mieć na sumieniu coś bardzo brzydkiego.

Dlatego jeśli czynni piloci rejsowi wypowiadają się że wg ich standardów dowódca Tu-154 nie miał odpowiedniego nalotu by być doświadczonym pilotem to ja wierzę im a nie dyletantom z Gazety Polskiej. Jeśli ci sami ludzie mówią że w lotnictwie cywilnym gdyby pilot nawet posadził w takich warunkach jakie w Smoleńsku panowały samolot na lotnisku to wyleciałby z roboty to też wierzę

Nie rozśmieszaj mnie. To mają być argumenty?

"- On wierzy panie milicjancie, on we wszystko wierzy! Bóg mnie pokarał takim głupim chłopem."

Ostatnio edytowany przez Simius (2012-04-11 20:53:58)

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.

1,358

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@gepard: chyba się jeszcze nie obudziłeś, co ?

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

1,359

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Oj nie pierdziel, dawaj jakieś kolejne fajne artykuły!!!
Najlepiej po dwa na raz!

Ostatnio edytowany przez jury (2012-04-11 18:49:45)

1,360

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Simius napisał/a:

Nie rozśmieszaj mnie. To mają być argumenty?

Równie poważne co argumenty GP i innych mediów tego pokroju gdyż jak sam napisałeś:

mogą Cię po prostu okłamać. Zwłaszcza, jeśli mają w tym jakiś interes. A w informacjach oficjalnych kłamstwo siedzi na kłamstwie i kłamstwem pogania. I sam zdrowy rozsądek podpowiada, że ktoś, kto w tak poważnej sprawie, z miedzianym czołem łże jak całe stado psów, musi mieć na sumieniu coś bardzo brzydkiego.

Wiem, wiem...zaraz ktoś napisze, że to nieprofesjonalne cytować poprzednika ale taki argument to  broń obosieczna.

1,361

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Simius napisał/a:

Ja tam ekspertem od katastrof lotniczych nie jestem, ale przynajmniej tyle jeszcze pamiętam, że IŁ62, który spadł w Lesie Kabackim, zanim się rozbił, zdążył wykosić spory kawał lasu, więc nie kupuję kitu wciskanego przez WSI-owską propagandę, o brzózce, która odrywa skrzydło zdolne unieść ciężar lokomotywy.

Naboje karabinowe(ew. pośrednie) generują zazwyczaj ciśnienie kilkukrotnie wyższe od tego jakie panuje w lufach strzelb lub pistoletów.
Jeśli jednak spróbować elaborować nabój karabinowy/pośredni prochem przeznaczonym pod amunicję do strzelb ew. pistoletów, to mamy spore szanse na rozedętą(czy nawet rozerwaną) karabinową/karabinkową lufę, czy nawet(gdyby scięło rygle) wbity w czaszkę zamek.
Czary?
Kagiebowski spisek?
Klątwa majstra?

Osobiście kompletnie mnie nie dziwi że skrzydło które wytrzyma obciążenie(w domyśle statyczne) odpowiadające jakiejś lokomotywie w jednych warunkach wykosi połać lasu, a w innych(nie mówię że akurat w tych które miały miejsce) połamie się na pojedynczym drzewku.

wszystkie trzy strony świata

1,362

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Brzoza skrzydła nie urwała, ale na tyle naruszyła konstrukcję, że siła nośna dokonała reszty.
Byłem w lotnictwie 20 lat i widziałem na własne oczy skutki wielu katastrof i wypadków lotniczych. Znam konstrukcję centropłata i końcówki skrzydła. Centropłat to potężna konstrukcja majaca wytrzymać uderzenia podwozia przy twardym lądowaniu i zgodzę się, że brzoza to dla niej pestka. Inaczej jest z końcówką skrzydła, mającą przenieść tylko siłę nośną będącą obciążeniem rozłożonym i skierowanym do góry. Widziałem uszkodzenia płatowca po zderzeniu z ptakiem - poszycie krawędzi natarcia niszcone było czasem aż do dźwigara.
Dwa wybuchy słyszane przez świadków to prawdopodobnie uderzebie w brzozę i po ok. sekundzie złamanie dźwigara i odpadnięcie końcówki. Ale to gdybanie, komisje były na miejscu i oglądały miejsce katastrofy. To  n i e  b y l i   p o l i t y c y, tylko doświadczeni fachowcy.

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

1,363

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@jer: dzięki tobie moja wiara w ludzi jeszcze się jakoś trzyma ;-) resztę pozostawię bez komentarza :D no prawie bez.. ;)

http://www.andrzejrysuje.pl/wp-content/uploads/2012/01/brzoza-z-kotem.jpg

Ostatnio edytowany przez seban (2012-04-12 01:19:53)

1,364

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Seban, dzięki tobie moja wiara w bezkrytyczne przyjmowanie przez niektórych ludzi wszystkiego co im wcisną media jakoś się trzyma.

A tutaj taki mały filmik w którym inny TU-154 wylądował sobie, jak gdyby nigdy nic w lesie, ścinając przy okazji kilkadziesiąt drzew. Nic mu nie odpadło, włącznie z delikatnymi końcówkami skrzydeł. Oczywiście wszyscy przeżyli i .....udali się na grzyby.

http://www.youtube.com/watch?v=fqAA0BMZbOQ

No i na koniec jako, że wszystko można sprowadzić do absurdu, rysunek, tego samego autora zresztą, tyle tylko że w przeciwną stronę.

http://i39.tinypic.com/2v964k6.jpg

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

1,365

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

ja cie...tu też o "zdradzonych o świcie"???? w mordę, czas na śniadanie ale boje sie otworzyc lodówkę....

gep/lamers^dial

1,366

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@andrzejrusuje.pl w wersji drugiej czyli czarno-czerwonej....Hanka miała coś z głową i dlatego zginęła :)

1,367

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Stewardessa dostała polecenie od kapitana, by w sposób dyplomatyczny i delikatny poinformowała pasażerów o tym, że samolot zaraz się rozbije. Stewardesa wychodzi do pasażerów i pyta:
- Czy wszyscy maja dokumenty?
Pasażerowie z entuzjazmem odpowiadają:
- Taaak!!!
- W takim razie niech wszyscy je podniosą i zamachają do mnie.
Pasażerowie podnoszą je w góre i radośnie machają.
- A teraz wszyscy rolujemy dokumenty nad głową, rolujemy... ciaśniutko, ciaśniutko...
Pasażerowie entuzjastycznie zwijają, ciaśniutko...
- A teraz niech wszyscy wsadza sobie je głęboko w dupę, żeby zwłoki dało się łatwo zidentyfikować...

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

1,368

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Zaznacz zdania prawdziwe:
a.) Samolot cztery razy podchodził do lądowania
b.) Protasiuk powiedział "Patrzcie jak lądują debeściaki"
c.) Błasik był w kokpicie
d.) Rosjanie przekopali teren do głębokości 1 metra
e.) Odczyty wysokościomierza były podawanie nieprawidłowo
f.) Piloci nie rozumieli po rosyjsku
g.) Ktoś powiedział „Jak nie wyląduję, to mnie zabije”
h.) Ktoś inny powiedział "„Wkurzy się, jeśli...”
i.) Na Okęciu Błasik opierdalał Protasiuka
itp. itd. ble ble ble

Ostatnio edytowany przez trub (2012-04-12 08:35:41)

1,369

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@jer: Zobacz... zostałeś "medią"...

atari classic napisał/a:

Seban, dzięki tobie moja wiara w bezkrytyczne przyjmowanie przez niektórych ludzi wszystkiego co im wcisną media jakoś się trzyma.

oj, jer, jer... niestety niedługo również trafisz na tę listę pewnie:

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/28803/palac_transparent_wp_600.jpeg

TVN - wiadomo zło, finansowane przez WSI :)
POLSAT - wiadomo - Solorz to agent przecież
TVP - a to ciekawe dość, do czasu kiedy rządziły tam pachołki PiS-owskie było OK, teraz o dziwo TVP dołączyła do listy wrogów ludu.
itd.

i do kompletu chrześcijański język pokoju i miłości... ;-)

http://tvp.info/informacje/polska/stul- … em/7018994

Pozostaję jedynie słuszne i mówiące prawdę Radio M, TV-TRWAM, Nasz-Dziennik i Gazeta Polska ;)

I ta świadomość w głowach niektórych że Ruskie zabiły Lecha Kaczyńskiego, tia... super groźna i waleczna postać i wielkie zagrożenie dla ruskich... zło wcielone jednym słowem. W ciągu jednego dnia z nieudacznika, alkoholika i co tam jeszcze o nim nie pisano stał się bohaterem narodu polskiego...

Podstawowym błędem myślących w kategorii smoleńk-zamach jest to iż od początku założyliście iż tak właśnie jest i za wszelką cenę staracie się udowodnić swoją tezę i wierzycie w swą nieomylność :) Wszyscy dokoła kłamią i są ruskimi agentami a kto ma czelność mieć inne zdanie zostaje wyzwany od "lemingów", "głupków", "kretynów", "myślących inaczej".

A to że ruskie mają wszystko i wszystkich w dupie jest jasne już od bardzo dawna. Tym bardzie w dupie mają to co się stało w smoleńsku... a należałoby zacząć od tego że ten lot w ogóle nie powinien mieć miejsca.

Dla mnie EOT... znowu bez potrzeby czas marnuję.

Ostatnio edytowany przez seban (2012-04-12 10:43:17)

1,370

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

seban napisał/a:

i do kompletu chrześcijański język pokoju i miłości... ;-)

http://tvp.info/informacje/polska/stul- … em/7018994

Seban mam ci podać linki i zacytować okrzyki miłości wznoszone podczas promowanych przez Wyborczą, TVN i autorytety, demonstracji "młodych, wykształconych z dużych miast" takich jak Taras? Drzazgę w cudzym oku dostrzegasz, ale belki we własnym nie widzisz. Typowe.

seban napisał/a:

I ta świadomość w głowach niektórych że Ruskie zabiły Lecha Kaczyńskiego, tia... super groźna i waleczna postać i wielkie zagrożenie dla ruskich... zło wcielone jednym słowem. W ciągu jednego dnia z nieudacznika, alkoholika i co tam jeszcze o nim nie pisano stał się bohaterem narodu polskiego...

Przepraszam bardzo, a kto tak o Lechu Kaczyńskim pisał i mówił? Kto wynajdował i z lubością publikował najbardziej nieudane i ośmieszające go fotografie? Czyż nie oświecone i po europejsku kulturalne media mainstreamowe? Jakoś dziwnie po jego śmierci nagle znalazło się tysiące normalnych fotografii przedstawiających go z małżonką jako normalnych i ciepłych ludzi. Monika Olejnik to nawet pozwoliła sobie zapłakać na wizji. Wiesz, nawet małpę można wytresować tak, żeby reagowała w określony sposób. Lech Kaczyński miał jedną zasadniczą dla salonu wadę. Otóż był pierwszym po upadku komuny, Prezydentem Polski, który nie był zarejestrowany jako tajny agent. Natomiast co do wyśmiewanego bohaterstwa. Miałeś kiedyś okazję rozmawiać z Gruzinami? Jeżeli będziesz miał to zapytaj ich z czym im się kojarzy Polska i co myślą o Lechu Kaczyńskim. Bohater to dla nich mało powiedziane, ale polskie media wytresowały ciemne masy, że obrona Gruzji to przecież były jaja. No to teraz lemingi chodzą i powtarzają te farmazony gdzie tylko mogą.

seban napisał/a:

Podstawowym błędem myślących w kategorii smoleńk-zamach jest to iż od początku założyliście iż tak właśnie jest i za wszelką cenę staracie się udowodnić swoją tezę i wierzycie w swą nieomylność :) Wszyscy dokoła kłamią i są ruskimi agentami a kto ma czelność mieć inne zdanie zostaje wyzwany od "lemingów", "głupków", "kretynów", "myślących inaczej".

Ależ było dokładnie na odwrót. Przecież to Wyborcza z TVNem od początku, usilnie i ramie w ramię z ruską propagandą, kreowały wersję o naciskach i winie polskich pilotów. Zerknij sobie powyżej na post truba. Masz tam podane w formie pytań "lajf motiwy" Wyborczej i TVN, które przez 2 lata wkładały je pracowicie lemingom (doskonały termin w pełni oddający zachowanie tej bezrozumnej masy) do ich ograniczonych mózgowniczek. A ile z tych sensacji okazało się być prawdą? Bolesne pytanie retoryczne, wiem.

seban napisał/a:

A to że ruskie mają wszystko i wszystkich w dupie jest jasne już od bardzo dawna. Tym bardzie w dupie mają to co się stało w smoleńsku...

Zaraz, zaraz…ale czyż to nie Tusk ściskał się z Putinem w Smoleńsku. Czyż oficjalna propaganda nie trąbi nam codziennie jak to niby po nieudolnych rządach Kaczyńskiego, teraz mamy najlepsze w historii stosunki z Rosją i cały świat się z nami liczy. Efekty tych propagandowych bzdur właśnie widzimy w całej okazałości. Jeżeli zachowujesz się jak pętak i tchórz to świat tak cię postrzega i traktuje. Nie mówiąc już o Rosji, która każde ustępstwo zawsze traktowała i będzie traktować jako objaw słabości. Ale piłkarzyki od Tuska, dopiero teraz się o tym przekonały.

seban napisał/a:

... a należałoby zacząć od tego że ten lot w ogóle nie powinien mieć miejsca.

Bardzo słuszna konstatacja. Tyle tylko, że tak się składa, iż za flotę dla naszych VIPów to odpowiada Kancelaria Premiera. Tak więc z pretensjami to do miłościwie nam panującego Tuska i jego przybocznego Arabskiego, któremu włos z głowy nie spadł. Ba, został nawet za swój brak kompetencji nagrodzony przez Tuska, podobnie jak szef BORu, przez Komorowskiego. Takiej klasy przywódców teraz oto mamy.

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

1,371

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

atari classic napisał/a:

"młodych, wykształconych z dużych miast"

Uogólniasz czy masz na myśli konkretną grupę wykształconych, np. kibole z doktoratem ? Doprecyzuj proszę.

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

1,372

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

atari classic napisał/a:

Seban mam ci podać linki i zacytować okrzyki miłości wznoszone podczas promowanych przez Wyborczą, TVN i autorytety, demonstracji "młodych, wykształconych z dużych miast" takich jak Taras? Drzazgę w cudzym oku dostrzegasz, ale belki we własnym nie widzisz. Typowe.

widzę tutaj pewną ciekawą zależność... ale od początku... informuję iż mam równie głęboko w poważaniu to co mówi TVN, wybiórcza, czy inne media czy to związane z twoją stroną barykady czy jakąkolwiek inną. Od razu zakładasz że muszę być typowym lemingiem który jest wyznawcą TVN, w dodatku mam pewnie zapędy aby zostać wzorowym ruskim agentem? czyż nie? A wszystko dlatego że nie zgadzam się z jedynie słuszną prawdą, przynajmniej z tym co Ty uznajesz za jedynie słuszną prawdę. Typowe ;-)

atari classic napisał/a:

Przepraszam bardzo, a kto tak o Lechu Kaczyńskim pisał i mówił? Kto wynajdował i z lubością publikował najbardziej nieudane i ośmieszające go fotografie? Czyż nie oświecone i po europejsku kulturalne media mainstreamowe? Jakoś dziwnie po jego śmierci nagle znalazło się tysiące normalnych fotografii przedstawiających go z małżonką jako normalnych i ciepłych ludzi. Monika Olejnik to nawet pozwoliła sobie zapłakać na wizji. Wiesz, nawet małpę można wytresować tak, żeby reagowała w określony sposób. Lech Kaczyński miał jedną zasadniczą dla salonu wadę. Otóż był pierwszym po upadku komuny, Prezydentem Polski, który nie był zarejestrowany jako tajny agent. Natomiast co do wyśmiewanego bohaterstwa. Miałeś kiedyś okazję rozmawiać z Gruzinami? Jeżeli będziesz miał to zapytaj ich z czym im się kojarzy Polska i co myślą o Lechu Kaczyńskim. Bohater to dla nich mało powiedziane, ale polskie media wytresowały ciemne masy, że obrona Gruzji to przecież były jaja. No to teraz lemingi chodzą i powtarzają te farmazony gdzie tylko mogą.

A to już słyszałem, powtarzasz, a właściwe cytujesz to samo źródło (Radio Maryja? Gazeta Polska?) Dlaczego tak mówię? Bo już to samo słyszałem od mojego serdecznego przyjaciela który stał się dzięki kościołowi, wielbicielem jedynie słusznej prawdy głoszonej przez jedynie słuszne prawicowe media mówiące jedynie słuszną prawdę :D

atari classic napisał/a:

Ależ było dokładnie na odwrót. Przecież to Wyborcza z TVNem od początku, usilnie i ramie w ramię z ruską propagandą, kreowały wersję o naciskach i winie polskich pilotów. Zerknij sobie powyżej na post truba. Masz tam podane w formie pytań "lajf motiwy" Wyborczej i TVN, które przez 2 lata wkładały je pracowicie lemingom (doskonały termin w pełni oddający zachowanie tej bezrozumnej masy) do ich ograniczonych mózgowniczek. A ile z tych sensacji okazało się być prawdą? Bolesne pytanie retoryczne, wiem.

Bolesne chyba dla Ciebie biedaku :) Spać po nocach z tego powodu nie możesz? Straszne... właśnie z powodu ludzi którzy postępują tak jak Ty, zostanę lemingiem bo obrzydzasz mi wszystko... niechęć mnie bierze i obrzydzenie do takiej postawy którą prezentujesz i sposobu w który usiłujesz mówić. Pewnie jeszcze uważasz się za wzorowego polaka, katolika reprezentującego wzorowo pozostałe 99,9% społeczeństwa. Brak szacunku dla osób prezentujących inne poglądy niż ty... jakież to polskie :D Gotuj się w swoim kociołku wypełnionym oparami absurdu. Mi nic do tego i również rozmowa z Tobą dla mnie nie ma większego sensu. Bo przecież dostąpiłeś zaszczytu poznania prawdy absolutnej i wiesz wszystko najlepiej. Żyj w pokoju.

atari classic napisał/a:

Zaraz, zaraz…ale czyż to nie Tusk ściskał się z Putinem w Smoleńsku. Czyż oficjalna propaganda nie trąbi nam codziennie jak to niby po nieudolnych rządach Kaczyńskiego, teraz mamy najlepsze w historii stosunki z Rosją i cały świat się z nami liczy. Efekty tych propagandowych bzdur właśnie widzimy w całej okazałości. Jeżeli zachowujesz się jak pętak i tchórz to świat tak cię postrzega i traktuje. Nie mówiąc już o Rosji, która każde ustępstwo zawsze traktowała i będzie traktować jako objaw słabości. Ale piłkarzyki od Tuska, dopiero teraz się o tym przekonały.

Znowu Ci się coś pomyliło... założyłeś że skoro piszę o PiS-wsich pachołkach, uważam Klechy i polski kościół za zorganizowaną mafię to muszę być wielbicielem Tuska, lewakiem, lemingiem, wykształciuchem, i dziadem który ma spieprzać ;D Znowu Ci się "jadek" ulał... musiałeś powtórzyć kolejną mantrę serwowaną Ci przed jedynie słuszne i prawdziwe media przedstawiły? (tak, wiem wiem, powtarzam się, bo już niejednokrotnie Ci to mówiłem).

Właśnie dzięki takim osobom jak Ty większość chodzi do urn wybierać "mniejsze zło" które potem okazuje się taką sama kupą gówna, lub ma w głębokim poważaniu wybory. Czytając twoje wypowiedzi utwierdzasz mnie w przekonaniu że należy się od tego wszystkiego trzymać z daleka, z ogromnym dystansem, bo nic ale to nic dobrego z tego wyjść nie może.


atari classic napisał/a:

Bardzo słuszna konstatacja. Tyle tylko, że tak się składa, iż za flotę dla naszych VIPów to odpowiada Kancelaria Premiera. Tak więc z pretensjami to do miłościwie nam panującego Tuska i jego przybocznego Arabskiego, któremu włos z głowy nie spadł. Ba, został nawet za swój brak kompetencji nagrodzony przez Tuska, podobnie jak szef BORu, przez Komorowskiego. Takiej klasy przywódców teraz oto mamy.

ooo... to teraz jest winna kancelaria premiera? A czym zajmowała się kancelaria Pana prezydenta? Jakby się udało im wylądować to odtrąbiono by sukces i sprawność organizacji wyprawy do smoleńska przez kancelarię prezydenta, ale jak walnęli z hukiem to nagle winna jest kancelaria premiera?

Pomijam już słuszność winy, nie mam zamiaru tego nawet zgłębiać (właśnie między innymi dzięki tobie). Chodzi mi o twój sposób myślenia. Jak coś nie wyszło po twojej/waszej myśli to winni są "oni", a jak coś przez przypadek wyjdzie to sukces zawdzięczasz sobie/naszym.

pozdrawiam cię serdecznie i żegnam :) taplać się z tobą dalej w tym bagienku nie zamierzam. Teraz widzę że zupełnie nie potrzebnie się odzywałem.

Ostatnio edytowany przez seban (2012-04-12 19:17:24)

1,373

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

"młodych, wykształconych z dużych miast"

Młodzi wykształceni z dużych miast, czasami zwani Wykształciuchami to osoby o wykształceniu wyższym, ale nie myślący samodzielnie. Dożyliśmy czasów w których media myślą za nas i wskazują nam co robić.

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

1,374

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Chcialbym ta dyskusje skierowac na inne tory. A mianowicie:
" - Skrzydełko, czy nóżka?"

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

1,375

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

http://www.youtube.com/watch?v=wk6sZirAZ9o

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware