2,226

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

BartoszP napisał/a:

...szkoły kończyłem za komuny, widziałem czekolady w sklepie za Gierka i ocet w stanie wojennym, widziałem jak pani Szczepkowska obaliła komunizm

To tak, jak ja. A 'czekoladę' Twardowską pamiętasz?
Też doskonale pamiętam ocet.
I jeszcze wojsko na ulicach, czołgi, ubeków czekających na mojego Tatę pod blokiem (musieliśmy się ukrywać - długo nie mieszkaliśmy w domu tylko u znajomych, co tydzień innych), puste sklepy, strach w oczach ludzi.....

Były czasy.

Mam nadzieję, że nie wrócą.

tP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

2,227

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@atari classic
Naprawdę jesteś niezłomny.
Gdy Ci się pokazuje palcem, to źle, nie pokazuje to źle. Co nie zrobić, to się wykręcasz.
To Ty twierdzisz, że TK nakazał zaprzysiężenie 5 sędziów. I ja mam Ci to udowodnić ? No ... szacun ... to jest żart miesiąca.
Gdzie w wyroku jest napisane, że ma zatwierdzić pięciu ? Wskaż. Wyrok mówi, że dla 3 wybór jest poprawny a dla dwóch niepoprawny a Prezydent odbiera ślubowanie i nie może decydować czy przyjąć czy nie przyjąć. Jeśli się nie zgadza, to może wystąpić do TK o podjecie decyzji. On albo np Sejm. A do wyroku musi się zastosować. To jest w tym wyroku (w całości a nie tym wyimku) co podałem jasno napisane. Nie ma co specjalnie podkreślać. Całość musisz przyswoić sam.
I jakbyś się nie spinał i próbował wykręcić się ze swoich prawnych odkryć, to z każdym zdaniem bardziej się pogrążasz.
Ja wiem, że trudno zaakceptować Ci fakt, że walnąłeś babola i sam sobie podstawiłeś nogę ale faktów nie zmienisz.
PiS i Prezydent po prostu pokazali TK "środkowy palec" i to z premedytacją na parę godzin przed podjęciem obu decyzji.
Mieli 6 miesięcy na zgłoszenie wniosku do TK ale tego nie zrobili.

atari classic napisał/a:

A tak przy okazji, to ja kończyłem szkoły na przełomie komuny i początków transformacji.

Jesteś lepszy iż ten jasnowidz Jackowski....teraz twierdzisz, że to Ty kończyłeś szkoły w "tamtych czasach". Ja pewno nie. Wiesz lepiej. Może nawet nie kończyłem....sorry...musiałem, bo przecież mnie zaliczasz do tych "młodych, wykształconych z dużych miast lemingów". Wiesz jakie mną targają emocje, kiedy  nie myślę, kiedy myślę (ale tylko nielogicznie) ... czuję się jakbym chodził do Ciebie na jakąś terapię psychologiczną. Zapewne to Ty jesteś kombatantem i ofiarą reżimu. Jeszcze tylko napisz, że byłeś internowany a ja na pewno prominentem partyjnym. Litości ... po prostu jesteś już żałosny z tymi swoimi tekstami .. nie zabawny choć masz lekkie pióro, nie intrygujący, nie ciekawy ... po prostu żałosny. Gdy już sam zapędziłeś się w kozi róg, to teraz będziesz się czepiał każdej kropki, przecinka i kazał sobie udowodnić, że ... nawet nie wiem, że co ... Gdy podaje Ci się fakty to uogólniasz, gdy ktoś używa uogólnienia, to żądasz faktów. Dostajesz tekst źródłowy ... za trudny do analizy, dostajesz podsumowanie, to na pewno zmanipulowane....

P.S.
Pułki z octem ? To faktycznie straszna trauma z tamtych czasów .

2,228

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

BartoszP napisał/a:

Gdzie w wyroku jest napisane, że ma zatwierdzić pięciu ? Wskaż.

A o tutaj. Nie literalnie, ale to wynika z tego.
"Trybunał uznał ponadto, że art. 21 ust. 1 ustawy o TK, dotyczący ślubowania składanego przez nowo wybranego sędziego TK wobec Prezydenta, nakłada na głowę państwa obowiązek niezwłocznego odebrania takiego ślubowania. Jakiekolwiek inne sposoby rozumienia tego przepisu są zaś niekonstytucyjne."

BartoszP napisał/a:

Wyrok mówi, że dla 3 wybór jest poprawny a dla dwóch niepoprawny a Prezydent odbiera ślubowanie i nie może decydować czy przyjąć czy nie przyjąć.

Odbiór ślubowania jest jednoznaczny z przyjęciem, bo bez ślubowania kandydat nie jest sędzią. Szczegółowe wyjaśnienie patrz niżej.

BartoszP napisał/a:

Jeśli się nie zgadza, to może wystąpić do TK o podjecie decyzji.

Nie może, wynika to z obowiązku bezzwłoczności. Szczegółowe wyjaśnienie patrz niżej.

Generalnie, problem polega na tym, że jeżeli ktoś jak dziecko czyta ten wyrok to nic z niego nie zrozumie. Ty naprawdę szukasz stwierdzenia, że TK literalnie nakazał prezydentowi przyjąć ślubowanie od 5 sędziów? To już wiem dlaczego nic z tego nie trybisz. To orzeczenie nie jest skierowane do przedszkolaków i takie konsekwencje wynikają z całości tego orzeczenia.

Uwaga, po raz ostatni – tym razem wersja dla kompletnych idiotów.

1 – Większość sejmowa – w tym wypadku PO/PSL wybiera 5 kandydatów na sędziów.
2 – Prezydent nie odbiera ślubowania (gdyż uważa, że wybór był bezprawny), co jest jednoznaczne z nie zatwierdzeniem ich wyboru, ponieważ ślubowanie umożliwia rozpoczęcie wykonywania funkcji sędziego TK.
3 – PO zgłasza skargę do TK.
4 – TK wydaje orzeczenie, które daje wykładnię jak prezydent powinien zachować się od razu po wyborze kandydatów przez PO/PSL (czyli w punkcie 1) i jak powinien zachować się w przyszłości.
5 – Z orzeczenia wynika, że 2 na 5 kandydatów było wybranych bezprawnie oraz, że prezydent powinien był wybrać bezzwłocznie wszystkich 5. Uwaga dla idiotów – orzeczenie o bezzwłoczności odnosi się do stanu jaki miał miejsce w punkcie 1, czyli prezydent wtedy nie znając orzeczenia TK dotyczącego legalności tylko 3 kandydatów, tak czy inaczej musiał przyjąć ślubowanie od wszystkich 5 kandydatów. Dlaczego? Ponieważ według tego samego orzeczenia TK musiał to zrobić bezzwłocznie.
6 – Czy prezydent mógł złożyć skargę do TK, poczekać na orzeczenie i dopiero wtedy przyjąć ślubowanie? Nie mógł. Dlaczego? Ponieważ według orzeczenia TK  musiał to zrobić bezzwłocznie już w punkcie 1, a oczekiwanie na wyrok TK trwa bardzo długo.
7 – Czy prezydent mógł złożyć skargę do TK, po zaprzysiężeniu wszystkich 5 kandydatów? Przypomnienie dla idiotów - jesteśmy nadal w punkcie 1. Oczywiście, że mógł, tylko co z tego. Gdyby tak zrobił, to TK po pewnym czasie stwierdziłby, że 2 sędziów zostało wybranych i zaprzysiężonych nielegalnie (co zresztą się stało). Efekt końcowy – nic by to nie zmieniło bo sędziów TK nie można odwołać, nawet gdy zostali powołani nielegalnie. W takim ujęciu, realnie prezydent jest tylko kukiełką zobowiązaną do automatycznego przyjmowania kandydatów.
8 – Co w takim razie wynika z tego orzeczenia. Prezydent musiał (i będzie musiał w przyszłości) odbierać przysięgę od wszystkich kandydatów na sędziów bezzwłocznie, czyli na etapie punktu 1. W tym konkretnym przypadku oznacza to, że prezydent musiałby przyjąć ślubowanie od wszystkich 5, w tym 2 nielegalnych, czyli de facto złamałby prawo.

To wszystko co mogę dla Ciebie zrobić w tej materii. Jak po tym nie załapiesz to już nigdy nie będzie Ci dana ta łaska. Tak więc, w tym zakresie kończę komunikacje z Tobą. Efekt nie jest warty wysiłku.

BartoszP napisał/a:

Jesteś lepszy iż ten jasnowidz Jackowski....teraz twierdzisz, że to Ty kończyłeś szkoły w "tamtych czasach". Ja pewno nie.

A gdzie ty wyczytałeś w moim wpisie, że ty pewno nie ukończyłeś takich szkół? Chłopie jak wyjeżdżasz mi z takim krotochwilnym paździerzem, że tak wiele w życiu widziałeś, wnuki sruki itp., i teraz masz odczucie łamania demokracji, to ja odpowiadam Ci, że mam równie rzewną historyjkę, a pomimo tego nie dostrzegam łamania demokracji. Jak sam najpierw wykładasz się z takim cienkim kombatanctwem, to potem nie płacz i nie doszukuj się drugiego dna w takim samym dupnym heroizmie u innych.

Ostatnio edytowany przez atari classic (2015-12-10 03:25:50)

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

2,229

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Prawdziwy wulkan emocji ..... wręcz erupcja mowy nienawiści  ... weź głęboki oddech, drugi ..... i jeszcze jeden ..... wypij szklankę mleka przed snem ....

2,230

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Czy ktos bez emocji jest w stanie wskazac obecnie obowiazujaca liste sedziow TK?

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

2,231

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Do twarzy Moo: http://www.fronda.pl/a/prezydent-andrze … 61940.html

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2,232

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Nowa normalność nabiera rozpędu:

"Kancelaria Prezesa Rady Ministrów odmówiła opublikowania w Dzienniku Ustaw wyroku Trybunału Konstytucyjnego z 3 grudnia 2015 roku. Pismo z taką informacją wysłała do TK szefowa KPRM Beata Kempa."

Żadnych zagrożeń dla demokracji dalej nie widać .....
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpl1/v/t1.0-9/12373173_1703667526533935_8791641424974656713_n.png?oh=a4a3f9914db8dc55879dc00e1223229f&oe=571A8F24

Ostatnio edytowany przez BartoszP (2015-12-11 09:41:22)

2,233

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, … omosc.html

Durne owce, biedni żołnierze.

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2,234

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Bartosz: czytales tresc pisma w sprawie 'odmowy' czy tylko przetwarzasz juz przetworzana informacje?

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

2,235

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Nie nie czytałem oryginału...masz dostęp ? Chętnie skorzystam. Jest tylko kopia.

A o co tak naprawdę pytasz i sugerujesz  w podtekście swojego pytania ?

Każdy wpis jest jakimś przetwarzaniem informacji...ale niech będzie cytat z niezależnego źródła:
http://niezalezna.pl/73817-manipulacja- … nien-od-tk

Wstrzymanie druku ze względu na to, że im się wydaje, że "coś im się nie podoba" jest odmową wydruku wyroku, który ma być po prostu opublikowany. Pan Prezydent też "wstrzymał" się od zaprzysiężenia nowych sędziów i zaprzysiągł innych najpierw i teraz tłumaczy się, ze dla tych  "wstrzymanych" nie ma już miejsca chociaż by chciał. Niby nie odmówił ... po prostu zaniechał albo nawet zapomniał.

Najpierw namieszali we składem TK, a teraz twierdzą, że wyroki TK są nieważne, bo sami po nocnych akcjach  z szybkimi zmianami prawa "pod rezultat" odmówiliwstrzymali mianowania sędziów i na koniec osobistym zdaniem p. Kempy jest odmowa wydruku. Ona nawet tego nie zaskarżyła ani to Prokuratury ani do TK ani nigdzie...po prostu  wstrzymała.
Aby było jasne: nie ma formalnej odmowy....jest obstrukcja polityczna aby zamieść pod dywan. A czas na to był. To przecież nie jest wyrok z dzisiaj albo wczoraj....choć jak wiemy PiS potrafi wydrukować w nocy Dziennik Ustaw w parę godzin ze zmianami, które mu są na rękę

Gratulacje. Jeśli nie jest to "falandyzacja" prawa i naruszanie dobrych obyczajów demokratycznych, to nie wiem co to jest.

W tym wszystkim najbardziej zadziwiające/żenujące...w sumie brak mi określenia jakie... jest to, że robi to partia która za swoje podstawowe wartości uznaje  prawo i sprawiedliwość. Czego mogą się spodziewać zwykli ludzie w swoich drobnych przyziemnych problemach w sporze z Państwem po takim pokazie obłudy ?

Teraz Ty mi odpowiedz:
Czy słyszałeś aby od '89 którykolwiek rząd/władza odmówiła w taki sposób publikacji wyroku TK w Dzienniku Ustaw ? Mam wiaderko popiołu obok siebie na tą okoliczność.

P.S.
PiS strasznie psioczy na forum krajowym i światowym jaka to krzywda się dzieje, że Rosja ODMAWIA zwrotu wraku ze Smoleńska....."To skandal, obelga dla Polski, skandal światowy, spisek..."....a Rosja przecież nie odmawia tylko wstrzymuje oddanie wraku bo przedłuża śledztwo aby wyjaśnić je jak najdokładniej, bo "ICH ZDANIEM TRZEBA WYJAŚNIĆ WSZELKIE OKOLICZNOŚCI". Czujesz analogię do zachowania PiS wobec wyroków TK ?

Czyli "Kalemu ukraść to źle ale Kali kraść to dobrze" ?

2,236

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Sugeruje jedynie ze cytujac niewazne jaka gazete i piszac ze KPRM 'ODMOWILA' publikacji jest manipulacja. Cytujac takie insynuacje stajesz po stronie manipulatora. Nic mniej nic wiecej.

Jedyne co KPRM zrobil to zwrocil sie do TK po wyjasnienie watpliwosci (chyba mozna je miec skoro nawet prawnicy nie maja jednolitego zdania na ten temat) Jak po odpowiedzi TK wyrok nie zostanie opublikowany, zmienie zdanie.

Na reszte nie odpowiadam, bo to sa zaczepki na temat do ktorego sie nie odnosilem.

Ostatnio edytowany przez syscall (2015-12-11 13:48:56)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

2,237

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Problem w tym, że wydruku nie powinna wstrzymywać/odmawiać bo on tam po prostu jako "urzędowe pismo" TK musi się znaleźć niezależnie od tego czy jego treść komuś pasuje czy nie.
Jeśli ktoś się nie zgadza z wyrokiem to może zaskarżyć wyrok a nie sam fakt jego publikacji. Co najwyżej później można uchylić ten wyrok. Ale jak go zaskarżyć skoro oficjalnie go nie ma w Dzienniku Ustaw gdzie powinien się znaleźć ?

Jak mawiał p. Wałęsa...mocodawca "falandyzacji"... "stłucz Pan termometr a nie będziesz Pan miał gorączki".

P.S.
Bardzo pozytywne wrażenie zrobiła na mnie stonowana forma twej wypowiedzi :) :) :)

Ostatnio edytowany przez BartoszP (2015-12-11 14:04:44)

2,238

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Skoro jestes takim legalista, to na pewno wiesz jaki jest termin publikacji takiego wyroku w DzU. 'Niezwlocznie' to nie termin. A kazdy inny 'termin' ustawowy jeszcze nie minal. Myle sie?

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

2,239

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Skoro  nie minął to po co oznajmiać wstrzymanie ?

[EDIT]
Tu masz np. wyrok co to oznacza w innej sprawie.

Użyty w art. 455 k.c. termin "niezwłocznie" nie należy utożsamiać z terminem natychmiastowym, termin "niezwłocznie" oznacza bowiem termin realny, mający na względzie okoliczności miejsca i czasu, a także regulacje zawarte w art. 354 i art. 355 k.c. Takie stanowisko zajął Sąd Najwyższy w wyroku z 30 czerwca 2011 r.,

Co przeszkadza w publikacji wyroku TK ? Nie pytam o to czy wyrok był taki czy inny tylko o publikację.

Ostatnio edytowany przez BartoszP (2015-12-11 14:25:45)

2,240

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Moim zdaniem nic nie przeszkadzalo w publikacji, ale tez nie nalezy robic awantury o zgodne z prawem zapytanie i watpliwosci.
A juz na pewno nie wprowadzac opinie publiczna w blad przez media. Tyle.

Edit: czytam ze juz tk odpowiedzial. Wiec z niecierpliwoscia czekam na publikacje.

Ostatnio edytowany przez syscall (2015-12-11 14:40:59)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

2,241

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Ale to chyba nie jest robienie awantury gdy zadaje się zgodne z prawem zapytanie o wątpliwości wobec postępowania KPRM ?

Władzy zawsze trzeba patrzeć na ręce. Każdej. I każdy ma do tego prawo. I do sprawiedliwości też :)

2,242

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Nie ma takiego czegoś jak 'zgodne z prawem zapytanie i watpliwosci' co do wyroku TK. Jest artykuł 190 konstytucji.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

2,243

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

BartoszP napisał/a:

Ale to chyba nie jest robienie awantury gdy zadaje się zgodne z prawem zapytanie o wątpliwości wobec postępowania KPRM ?

Nie jest. Ale manipulacje medialne wokol tego tematu i ich cytowanie - imho juz tak.
Zreszta od poczatku glownie do tego sie odnosilem.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

2,244

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Czyli po "pierwsze primo" każdy komentarz można uznać za manipulowanie informacją czyli awanturę i po "drugie primo " cytowanie czyichś wypowiedzi to też awanturnictwo medialne. Wniosek: nie ma jak omawiać bieżących wydarzeń bez bycia awanturnikiem ?

[EDIT]
A tak w ogóle to jeżeli p. Kempa wysyła w swoim prywatnym imieniu na urzędowym pismie z nagłówkiem Kancelarii Premiera pismo do TK i pisze w nim, że "jej zdaniem" cos jest źle, to to jest wprowadzanie w błąd wszystkich i na dodatek próba manipulacji, o ile nie oszustwa,  przy wykorzystaniu dokumentów urzędowych.
Takie pismo nie jest zdaniem obywatelki Kempy tylko jeśli już to może być zdanie Rządu lub p. Premier. A to zmienia "kaliber" dokumentu.

Ostatnio edytowany przez BartoszP (2015-12-11 15:29:56)

2,245

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Nie kazdy, tylko ten do ktorego sie odnosilem i ktory zacytowales. W mojej ocenie byl manipulacja mediow i to dosc podla. Masz prawo oczywiscie z tego wysnuc wniosek jaki wysnules, chociaz osobiscie uwazam ze jest bledny.

Konkretnie ten cytat:

"Kancelaria Prezesa Rady Ministrów odmówiła opublikowania w Dzienniku Ustaw wyroku Trybunału Konstytucyjnego z 3 grudnia 2015 roku. Pismo z taką informacją wysłała do TK szefowa KPRM Beata Kempa."

Znajac pismo ktore wyslala Kempa oraz stanowisko rzecznika rzadu, to w mojej ocenie ten cytat jest manipulacja.

ps: znajac 'kopie pisma' :D

Ostatnio edytowany przez syscall (2015-12-11 15:35:47)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

2,246

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

A a mi marzy się aby osoby które sa lewakami  żyły według prawa nad którym tak pieją :-)
Taki experyment - chcesz pracować do 80 albo i 90 prosze bardzo  :-) glosujesz za zwiększeniem podatków prosze bardzo , chcesz aby 6 latki chodziły do szkoły prosze bardzo :-) chcesz utrzymywać osadników z SYRII prosze bardzo :-), pić kawkę - nic nie robić cały dzień :-). Pieniążki otrzymywać od państwa i z bankomatów :-) prosze bardzo :-)


Ale to ty nie reszta normalnego społeczeństwa :-). Normalne społeczeństwo   żyło by według prawa ktore by ich obowiązywało - Społeczeństwo powiedzmy podzielilibyśmy płotem aby nikt nikomu nie przeszkadzał

Ciekawy jestem kiedy całe lewactwo  wspinało by sie po płotach jak Osadnicy  na granicy Węgierskiej :-)

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2015-12-11 20:59:31)

2,247

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Kto by tam pchał się do getta na własne życzenie... jeszcze nogę można skręcić skacząc z płotu ? Lepiej pić kawkę na plaży ...

2,248

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Wiem, wiem, nudne jest wypisywanie o Rydzyku ale znów się zerwał ;) tym razem rezygnując ze współpracy z Kancelarią Prezydenta. Ten facet naprawdę wie jak grać :) Podoba mi się ta przypadkowość ;) dodzwonienia się podczas audycji samego Tadeusza :) Lud to kupuje ?

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title, … aid=1161a0

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2,249

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

"IPN zorganizował nietypowe obchody swojego jubileuszu. Dziś odbędą się cztery walki bokserskie, a sportowcom towarzyszyć będzie m.in. muzyka Jacka Kaczmarskiego.

Jak informuje Radio Gdańsk, Karol Nawrocki - przedstawiciel organizatora obchodów, tłumaczy, że celem było zwrócenie uwagi ludzi. - Prawdopodobnie Polska jeszcze nie widziała takiej gali bokserskiej - powiedział w rozmowie z Radiem Gdańsk."

Bardziej strasznie czy bardziej śmiesznie ?

2,250

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

>Kto by tam pchał się do getta na własne życzenie
:-) Hhahahah każdy lewak  po 6 miesiacach  no moze  roku  pobytu w raju :-).
Pchali by sie z lewackimi hasłami na ustach :-)  - zaraz po tym jak okazało by się że w bankomacie jednak nie ma pieniędzy ( O MATKO  JAKTO PIENIĄDZE NIE BIORA SIE Z BANKOMATU!!! STARSZNE  :-) )
Problem jest tez z
>Lepiej pić kawkę na plaży
Średnio yntelygentny lewak nie zadaje sobie sprawy że aby ktos mógł sie lenić ktoś musi pracować ( O MATKO PRACOWAĆ!!!! )
Wiec na "wyspie Lewakow" kto by robił im kawe w kawiarenkach  :-)  :-) :-)  Hahahahaha