2,251

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

>Bardziej strasznie czy bardziej śmiesznie ?
Uwaga ja na swoje IMIENINY zrobiłem impreze na 60 osob w jednym z droższych klubow
pytanie
a)Kogo to obchodzi ?
b)Kto ma żal do mnie ze mnie na to stać
c)Kogo to obchodzi kogo zaprosilem
Nikogo bo moja sprawa :-)
Reasumując  typowe dla małych zahukanych ludzi  którzy zazdroszczą sąsiadowi samochodu( pewnie ukradł ) i zony ( pewnie sie puszcza ) i dzieci ( pewnie ćpaja )

Rydzk jak Rydzyk ma pieniądze i wydaje na co chce-jego sprawa . Jeśli ich nie ukradł to dla mnie może nawet na nie nasrać
Ku oburzeniu zawistnych ludzi
https://www.youtube.com/watch?v=CzpgK-XMCS4

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2015-12-12 11:02:40)

2,252

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Kosa0 ... zajmij się czymś uspokajającym ... np. szydełkowaniem ... zaparz sobie meliski .... to pomaga się wyluzować ... strasznie spięty jesteś po tych zagranicznych podróżach i nerwy Ci niepotrzebniej puszczają.
A potem możesz iść popracować w swoim gettcie aby "lewactwo" (ktokolwiek to jest) miało pieniążki w bankomacie, aby miał im kto kawkę podawać a może i nawet zawieźć na galę boksu ... to jest twój wybór. Twój własny.

P.S.
Ciekawe czy wiesz kto to był Jacek Kaczmarski i o czym śpiewał ?
Podpowiem ... to nie była muzyka biesiadno-imieninową pod mrożoną wódeczkę i śledzika na imieninowej imprezie.

2,253

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Czy ten nieRząd wytrzyma jeszcze rok ?

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2,254

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

grzeniu napisał/a:

Czy ten nieRząd wytrzyma jeszcze rok ?

Liczę na to, że nie.
Ludzie zaczynają się organizować.

To z dziś:

KOD

cały artykuł tutaj

tP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

2,255

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

thePink napisał/a:

Ludzie zaczynają się organizować

nie ludzie tylko platforma obywatelska i agora.

jak widać sama śmietanka, dziwne że ktoś im jeszcze ufa...
http://r-scale-b5.dcs.redcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p1/i/6b8eba43551742214453411664a0dcc8/b0a4d819-3163-468a-93f0-f04dac6af241.jpg?type=1&srcmode=4&srcx=0/1&srcy=0/1&srcw=640&srch=360&dstw=640&dsth=360&quality=80

http://r-scale-b1.dcs.redcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p1/i/6b8eba43551742214453411664a0dcc8/fe577ec4-0e97-4085-b479-a503beb55ca8.jpg?type=1&srcmode=4&srcx=0/1&srcy=0/1&srcw=640&srch=360&dstw=640&dsth=360&quality=80



pierwszy raz o tym zgromadzeniu dowiedziałem się pół godziny temu z netu a mieszkam niedaleko.

Ostatnio edytowany przez Cyprian (2015-12-12 20:17:57)

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

2,256

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Uwazam ze ten Marsz  pokazuje akurat ze demokracja ma sie w kraju dobrze i nie jest niczym zagrozona.

Uwazam rowniez, ze wiekszosc tej organizacji to odspawani od stolkow politycy, dzialacze, prezesi fundacyjek itp, oraz inni beneficjenci systemu IIIRP. Nie mowie ze nie ma tam ludzi 'ideowo zatroskanych o Polske', acz mysle ze to mniejszosc z bardzo krotka pamiecia.

Podzielam tutaj ten poglad:
https://pbs.twimg.com/media/CWB9pV_WsAABYA8.png:large

A tu jeszcze Roman Giertych :)

https://twitter.com/Sylwia2404/status/6 … 7748055041

Ostatnio edytowany przez syscall (2015-12-12 20:48:11)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

2,257

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

syscall napisał/a:

A tu jeszcze Roman Giertych :)

https://twitter.com/Sylwia2404/status/6 … 7748055041

Śliczne :)

tP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

2,258

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

BartoszP :-) tez sie za toba stęskniłem :-) Nadal uważasz ze banki  tworzą pieniążki  :-) ?

Ja pomimo ze nie głosowałem  za PIS popieram działania tej władzy :-) - ciekawe dlaczego  nie krzyczeliście głosno demokracja demokracja jak  w czerwcu  PO pogwałciło konstytucje  mianując na zapas sędziów - może dlatego że jesteście troche manipulowani ? :-)
szybko zapomina sie  o złotych zegarkach  i o idiotach badz złodziejach pracujących za 6 tysięcy :-)

Ja oceniam działania a nie to czy lubie ta osobe czy inna :-) co zrobil pis do tej pory co mi sie podoba
1)Wiek emerytalny powrot do 60 i 65 lat - i smyra mnie to co mowi swetru chce miec wybor  jesli podejme decyzje ze chce pracować dłużej to tak bedzie ja nie to nie :-)
2)Opodatkowanie 70% prezesów spolek państwowych korzy zostali mianowani na 1 miesiac :-)
3)6 latki  beda mogly isc do szkol tylko za zgoda rodzicow :-)
4)Kadencyjnosc w grinch - skoncza  sie wujtowie  pelniacy ta funkcie 25 lat
5)OSADNICY - wycofywanie decyzji poprzedniej wladzy z o sciaganiu nam problemu na glowe
6)opodatkowanie bankow i marketow :-)

SKOMLENIE NIEMCOW
Powoduje iz wide ze wybor PIS byl dobrym wyborem :-)

A przy okazji wiecie ze pan PETRU ulubieniec niektorych  podpisal rozdzielnosc majatkowa na kilka dni przed ujawnieniem swojego majatku :-) TAKA UCZCIWOSC

2,259

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

A ktoś z was czytał ta konstytucje ? :-) czy tylko bawicie sie  w Amerykanów :-) 
Jak byscie byli moje misiaczki na proteście o którym sie tak wypowiadacie to byście usłyszeli waszego idola
PETRU jak mowi
"Nie pozwolimy na to, by ktoś nam mówił, że ponad prawem stoi wola narodu"

Pan swetru namawia do działania niezgodnego z konstytucja  której tak broni- Punkt
Art. 4.
1. Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu.
2. Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio.

Ale bawimy sie w obrone konstytucji , nawet jej nie znając :-) hehehehe

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2015-12-12 21:08:49)

2,260

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

I kolejny obrazek z dzisiejszego marszu KOD - wiele mówiący.....

trojpodzial_wladzy

Cały artykuł znów tutaj.

tP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

2,261

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

A tutaj moje misiaczki slepe i gluche
To co zrobilo w czerwcu PO
http://trybunal.gov.pl/o-trybunale/akty … ytucyjnym/

Polecam
Art. 3  zlamanie konstytucji  artykulu 4 punktu 1 i 2
6. Trybunał rozstrzyga o stwierdzeniu przeszkody w sprawowaniu urzędu przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. W razie uznania przejściowej niemożności sprawowania urzędu przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Trybunał powierza Marszałkowi Sejmu tymczasowe wykonywanie obowiązków Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Art. 8
8) uchwalanie projektu dochodów i wydatków Trybunału; ( trybunal ma dochody ? Really ? :-) )

Art. 14 - to teraz wiemy ze pan prezes sadu jest mnistrem finansow :-)
2. W zakresie wykonywania budżetu Trybunału Prezesowi Trybunału przysługują uprawnienia ministra właściwego do spraw finansów publicznych.

Art. 18
Nie widze tutaj nic o niekaralnosci :-)

Art. 23- hehehe PO polecialo czyli jak sedzia jest w stanie POGODZIC   obowiazki i nic nie UTRUDNIA to jest ok :-)
1. Sędzia Trybunału nie może należeć do partii politycznej, związku zawodowego ani prowadzić działalności publicznej niedającej się pogodzić z zasadami niezależności sądów i niezawisłości sędziów.
3. Sędzia Trybunału nie może podejmować innego zajęcia, o charakterze zarobkowym lub niezarobkowym, które utrudniałoby pełnienie przez niego obowiązków, uchybiałoby godności urzędu sędziego Trybunału lub mogłoby podważać zaufanie do jego bezstronności lub niezawisłości.

Art. 24- ZLAMANIE KONSTYTUCJI RP Art. 32 PUNKT 1 (Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.)

1. Sędzia Trybunału nie może być pociągnięty do odpowiedzialności karnej ani pozbawiony wolności bez zgody Zgromadzenia Ogólnego.

I TERAZ ZACZYNA SIE JAZDA
WYNAGRODZENIA :-) JA p*.* ALE TO WYMYSLILI :-) dozywotnia emerytura :-) na koszt frajerow :-)
Art. 33

1. Wynagrodzenie zasadnicze sędziego Trybunału stanowi wielokrotność podstawy ustalenia tego wynagrodzenia, z zastosowaniem mnożnika 5,0.

Art. 37

Sędzia Trybunału po zakończeniu kadencji przechodzi w stan spoczynku.
Art. 40

1. W przypadku przejścia w stan spoczynku albo przeniesienia w stan spoczynku sędziemu Trybunału przysługuje jednorazowa odprawa w wysokości sześciomiesięcznego wynagrodzenia, które ostatnio pobierał.
2. Sędziemu Trybunału w stanie spoczynku przysługuje uposażenie w wysokości 75% ostatnio pobieranego wynagrodzenia miesięcznego z wyłączeniem dodatku funkcyjnego. Uposażenie to jest waloryzowane stosownie do zmian wynagrodzenia zasadniczego sędziów Trybunału.

TU JEZ JEST POLEWKA
Art. 42
2. Zakaz dodatkowego zatrudnienia, o którym mowa w art. 23 ust. 2, nie dotyczy mianowania, powołania lub wyboru sędziego Trybunału w stanie spoczynku na stanowisko w organach państwowych, w stosunku do którego przepisy ustanawiają zakaz przynależności do partii politycznej, lub w międzynarodowych organach sądowych, w szczególności w Trybunale Sprawiedliwości Unii Europejskiej lub Europejskim Trybunale Praw Człowieka.

pOLECAM PRZECZYTAC CALOSC :-)

2,262

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

kosa0 napisał/a:

Nadal uważasz ze banki  tworzą pieniążki  :-) ?

Nie wiem skąd Ty bierzesz "pieniążki" ... może je drukujesz w domu ... ale jedynym prawnym emitentem pieniądza w Polsce jest Narodowy Bank Polski. Zwracam Ci uwagę na słowo "Bank". Nie ważne ile i jak będziesz pracował, to jeśli by z rynku zniknął pieniądz jako ekwiwalent wartości wytworzonych dóbr, to musiałbyś swoja pracę wymieniać na worek ziemniaków. Pod warunkiem, że ktoś by akurat na taki barter reflektował. Dla ułatwienia, abyś nie musiał np. jechać nad morze po świeżą rybę i odpracowywać tego na kutrze, wprowadzono pieniądz. Pieniądz czyli uniwersalny towar idealny do barteru. Ten towar jest, a przynajmniej powinien być bo robią to nieprawnie inne instytucje (o czym pisałem), "produkowany" wyłącznie w NBP.
Jakbyś się nie spinał, to takie są fakty a to, że tobie się wydaje, że z twojej pracy powstaje pieniądz, to delikatnie rzecz ujmując bzdura. Tak obrazowo: gdybyś na mieszkał sam na jakiejś wyspie, to nie ważne ile będziesz pracował w swoim ogródku, na polu czy łowił ryby na wędkę lub siecią, to i tak pod poduszką nie znajdziesz żadnego pieniążka...nawet od "wróżki zębuszki" za wypadnięte ząbki nic się nie pojawi.

2,263

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Jesli to nie jest fejk, to mnie zamurowalo...

https://pbs.twimg.com/media/CWEEqOnWsAAAvV7.jpg

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

2,264

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Niestety, to prawda.

.: miejsce na twoją reklamę :.

2,265

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Bartek tlumaczylem ci kiedys co to jest pieniadz . Ciesze sie ze juz nie twierdzisz ze banki tworza pieniadze :-) Juz wiesz ze w polsce  emitentem jest NBP :-) brawo .

Pieniadz jest pojeciem abstrakcyjnym - moga nim byc muszelki jesli  ludzie uznaja ze tak jest nie wierzysz ?
Zobacz kto stal za bitcoinem :-)

Pieniadz ( warts pieniadza biers sie z pracy ) , i motzest czarowac ekonomia tworzona od  100 lat :-)  ze jest inaczej .Nie nie jest inaczej .Wartosc pieniadza  okreslana jest zgromadzona w pieniadzu praca- ile pracy mozna kupic za dany pieniadz .

Zamien funty na nowe funty czy muszellki i zobaczysz ze wartosc tychze bedzie taka sama - mimo ze pieniadz inny .
Pojedz z PLN do  azji i zaplac nim :-)  nie zaplacisz bo wartosc pracy zgormadzonej w PLN jest bezwartosciowa .Nie kupisz za PLN niczyjej parcy - tyle jesli chodzi o pieniadze :-)
Tak obrazowo jak bede mieszkal na wyspie SAM to pieniadz mi do niczego nie bedzie potrzebny - nie wiem czy rozumiesz .

Wiec jak dziecku pieniadz nie bedziem mi potrzebny bo bede SAM i nie bede musial kupowac cudzej pracy .

2,266

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

kosa0 napisał/a:

Wiec jak dziecku pieniadz nie bedziem mi potrzebny bo bede SAM i nie bede musial kupowac cudzej pracy .

A jak ci sie skoncza zasoby naturalne wyspy, czyli mowiac obrazowo skonczy ci sie zarcie za free, to co zrobisz?

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

2,267

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

"gdybyś na mieszkał SAM na jakiejś wyspie,"
Jak bede mieszkał sam na wyspie pieniadze nie będą mi potrzebne do niczego :-)
I nie ma zarcia za Free  :-) nawet na wyspie . Musisz zerwac , zlowic  , uprawiac , upolowac.
Jak spotkasz mieszkancow innych wysp  to zaczyna sie Barter .
Pozniej pojawia sie potrzeba pieniądza - czyli  czegoś co bedzie reprezentowalo wartość  pracy :-) aby dokonywac operacji wymiany i co bedzie trwale .
A teraz odbije piłeczkę  zrezygnuj z PRACY - i zobacz jak długo mistyczny bankomat będzie ci wydawał pieniądze hehehehehe.
Ewentualnie możesz założyć ban
A tak sie wczoraj bawiliśmy :-)
https://www.youtube.com/watch?v=8XZRh0_uPi0

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2015-12-13 19:22:18)

2,268

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

kosa0 napisał/a:

Ciesze sie ze juz nie twierdzisz ze banki tworza pieniadze :-) Juz wiesz ze w polsce  emitentem jest NBP :-) brawo .

Ja to zawsze wiedziałem, że NBP czyli Narodowy Bank Polski jest emitentem czyli twórcą pieniadza. Nawet Ty zaczynasz to akceptować jak widzę. Skoro Bank  emituje, to pieniądze biorą się z banku a nie np. ze "świnki skarbonki". Coś pominąłem ? Coś jeszcze raz powtórzyć ?
Inne banki, firmy pożyczkowe lub inne podmioty finansowe robią to nieprawnie (kreują pieniądz) udzielając Ci pożyczek pieniężnych bez posiadania przez Ciebie jakiegokolwiek ekwiwalentu tej pożyczki. I to jest problem banków centralnych, których zadaniem jest dbanie o przepływ pieniądza w obiegu.
To Ty twierdzisz, że pieniądze biorą się z pracy. Tłumaczę Ci jeszcze raz: gdy pójdziesz kupić sobie telewizor do sklepu z napisem "50 rat na 0%" i mając 100 PLN wyjdziesz z tego sklepu z TV za 5000 PLN mając w kieszeni ciągle ostatnie i jedyne 100 PLN, to właśnie pożyczkodawca wykreował sztuczne 5000 PLN nie mające pokrycia w niczym. A zwłaszcza w twojej pracy.

Skąd się bierze pieniądz a to jaka jest wartość pieniądza albo jego wymienialność na inne pieniądze, to zupełnie różne tematy czego nie raczysz zauważać a właściwie po prostu mylisz.

Pozniej pojawia sie potrzeba pieniądza - czyli  czegoś co bedzie reprezentowalo wartość  pracy :-) aby dokonywac operacji wymiany i co bedzie trwale .

Sprawdź historię powstania pieniądza i bankowości.
Jeszcze raz: Pieniądz to wirtualny towar pozwalający reprezentować przy jego pomocy wartość wszelkich dóbr czyli rzeczy materialnych jak i niematerialnych czyli pracy.
Jeżeli uważasz, że pieniądz służy li tylko do reprezentacji wartości pracy, to po prostu świadczy o twojej niewiedzy. Jeżeli w ogródku znajdziesz sztabkę srebra o wadze 100 uncji, to ile ona jest warta ? 0 PLN bo przecież żadnej pracy owa sztabka nie wykonuje, Ty nie wykonałeś żadnej pracy. Po prostu masz 100 uncji srebra. A może warte to jest 5541 PLN (wg. dzisiejszego kursu) i możesz zamienić to na telewizor w sklepie gdyby sklep przyjmował sztabki srebra ? A może zamienisz to na pracę robotników szukających kolejnych sztabek i wtedy dopiero zaczyna to srebro być ekwiwalentem wykonanej pracy. Gdy owi robotnicy wymienia otrzymane srebro na pracę np. fryzjerów, to czy wartość srebra wzrosła magicznie 2 razy bo już dwie grupy osób wykonały za nie pracę ? A potem fryzjerzy zapłacą malarzom...wzrosło 3 x ? A malarze zapłacą nim dentystom ... wzrosło 4 x ? A dentyści idą do Ciebie i wszyscy płacą tym srebrem za kurs ekonomii u Ciebie. Wzrosło 5 x ? A teraz wracamy do przykładu z wyspą.... jesteś sam ... ile jest to warte ? Na co to wymienisz ? Na muszelki....OK...masz muszelki jako pieniądz.... i co ? Nagle srebro jest warte worek muszelek ... gdzie tu twoja praca ?

Pojedz z PLN do  azji i zaplac nim :-)  nie zaplacisz bo wartosc pracy zgormadzonej w PLN jest bezwartosciowa .Nie kupisz za PLN niczyjej parcy - tyle jesli chodzi o pieniadze :-)

"Tyle w kwestii pieniądza", czyli co ? Bo brak tu jakiejś myśli przewodniej. Piszesz, że za PLN w Azji nic nie kupisz bo nie akceptują tam naszej waluty....być może...ale na tej samej zasadzie u nas nie kupisz nic za suszone paski łoju foczego którym wymieniają się Eskimosi. Za mongolskie tugriki, też u nas nic nie kupisz...po co komu taki pieniądz ... I co z tego wynika w kwestii pochodzenia pieniądza ?

A teraz odbije piłeczkę  zrezygnuj z PRACY - i zobacz jak długo mistyczny bankomat będzie ci wydawał pieniądze

Może do końca życia ? Bo mam tyle, że mi wystarczy i jeszcze zostanie dla innych ? A może mam 1000 mieszkań, które nabierają wartości i sprzedam gdy będzie trzeba ? A może bank dopisuje mi codziennie odsetki tylko za to, że trzymam u niego pieniądze i tych odsetek mi wystarczy na codzienne i niecodzienne zachcianki ? Może mam bogatych Rodziców, którzy uzupełniają zapas pieniędzy w bankomacie ? ... takich może może byc wiele ... i co Ty na to ? Musze pracować  czy mogę popijać kawkę na bezterminowych wakacjach ? hehehehehehehe ...

P.S.
Patriota pisze Polska a nie polska.

Ostatnio edytowany przez BartoszP (2015-12-13 20:19:06)

2,269

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Bartosz
nie odwracaj kota ogonem :-) Pieniadze biora sie z pracy :-) ale widze ze ty ciagle  swoje hehehehe.
Tak powtorz to jeszcze raz heheheheeh panie Łekonomisto :-)
Panie Łekonomisto a oświeć ty nas wszsytkich i powiedz co to jest wartość pieniadza i skąd sie ona bierze heheheh

Historie powstania pieniadza znam :-) , Jak znajde sztabke Srebra to sie uciesze :-) zwlaszcza jesli to bedzie SAMORODEK - w innym przypadku ktos musial  e srebro wydobyc  przetopic uformowac w sztabke . A ogol musial zaakceptowac zrebro jako walute :-)

Hahahah lewacka mysl przewodnia :-) uwielbiam z toba rozmawiac - powtarzasz bezrefleksyjnie wszytko to co napisano wpodrecznikach - kocham to :-)

Kolego kolorowy patriota sie rodzi a Polske ma sie w sercu  :-) Lewacką gadke o ortografi  zostaw dla kolegow lewakow :-)

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2015-12-13 22:06:28)

2,270

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Tak, tak.... a Ty ciągle swoje, że "pieniądze biorą się z pracy" ... a łupież bierze się pewno z używania grzebienia.
Gdy brak u Cibie pomysłu to od razu jest "odwracanie kota ogonem"... masz parę prostych pytań do odpowiedzi...masz swoja teorię .. możesz wyjaśniać ... ustalmy w takim razie, że srebro to jest samorodek. Albo znalazłeś muszelki pełniące rolę pieniądza. Zanim odpowiesz możesz przyswoić np. to: http://coin.wne.uw.edu.pl/ggrotkowska/makro1/wyklad3

Cały akapit o jakiejś "lewackości" to jest totalna żenada w twoim wydaniu i sam sobie wystawiasz świadectwo .... no ale brak argumentów trzeba czymś przykryć ... już pisałem ... mam specjalna listę gdzie zbieram różne epitety jakimi mnie określono ... próbuj dalej ... ale teraz wymyśl coś kreatywnego bo powtarzasz za innymi bezrefleksyjnie te epitety .... oj powtarzasz

2,271

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Sezon ogórkowy już dawno za nami a temat "złotego pociągu" nadal aktualny. Nadal komuś zależy na tym aby odciągnąć naród od spraw ważnych dla kraju i zajmować się błahostkami. Wnioski dr Szynkiewicza z Uniwersytetu Wrocławskiego dotyczące aktualnych badań są takie :) :

Nie powiem państwu, że widzę tam pociąg. Ale jest tam coś dziwnego dodał. Szynkiewicz podkreślił też, że miał problemy techniczne podczas swoich badań. Najlepiej byłoby je powtórzyć.

Czyli należy temat ciągnąc dalej :)

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2015-12-15 13:34:05)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2,272

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Spisek, wszędzie spisek :)

2,273

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Oczywiście.. Należy dodać, że żydowski ;)

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

2,274

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

po żydowsku to zaraz wszyscy będą...    karpie wpi*...ć ;)

Atari Falcon 030 14MB+SD16GB; Atari TT 030 4MB ST-RAM, 64 MB TT-RAM; Atari 1040 STFM; Atari 1040 STE 4MB+NetUsbee+UltraSatan; Commodore 64+1541-II+XE1541; Atari 65 XE+CA-2001+Ultimate 1MB+Side2;  P166MMX+GUS.

2,275

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Karp tylko po polsku!
Polska dla karpi. Karpie dla Polski!

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021