2,301

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Ale to wstyd czy co ? A kto niby ma linczować ? Czemu walić "gów..em" to można ale określić się z konkretami to już nie ?
Czym różnią się "niezależne media" od niezależnych mediów ? Oczywiście nie chodzi o argumenty typu "wyprane mózgi", "lemingi", "młodzi i wykształceni", "histeria" lub "sam poszukaj to znajdziesz" tylko o konkret.
Zauważ, że nie twierdzę, że wymienione przez Ciebie media są niezależne tylko pytam jak je odróżnić od tych bardziej niezależnych...cokolwiek to oznacza.

2,302

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

ravenax28: Naród (a raczej część biorąca udział w głosowaniu) zdecydował o ilości głosów oddanych na dane ugrupowania, nie zaś o oddaniu PEŁNEJ władzy w ręce jednej partii (w tym osobom, o których wspomniałem wcześniej); fakt, czasu nie da się cofnąć, wyniki wyborów są niepodważalne, a że rozkład głosów był jaki był, to nic nam do tego...
Odnośnie społecznych projektów ustaw - masz rację, to był jeden z powodów porażki i był to błąd ówczesnej władzy,

Co złego w misji u polityków - historia powszechna i Polski uczą, że nie jest to sytuacja bezpieczna dla maluczkich (takich jak my) współobywateli...

Ja jestem z tych, którzy wolą, gdy politycy robią jak najmniej; najlepiej, gdyby przez całą kadencję nie wprowadzają nowych praw, żadnych nowych ustaw - uważam, że najlepiej byłoby, gdyby raczej skupili się na likwidacji zbędnych praw i bytów... Fakt posiadania misji raczej z tej perspektywy także nie wróży najlepiej... Powstaną kolejne prawa, urzędy, instytucje - które my będziemy utrzymywać, a które będą nam w życiu przeszkadzać... Bo chyba nie łudzisz się, że realizacja jakiejkolwiek misji przez jakichkolwiek polityków (zwłaszcza tych, którzy od 26 lat kręcą się przy korycie) przyniesie cokolwiek dobrego Tobie i Twojej rodzinie?

Odnośnie Prezydentów - jeden warty drugiego. Jeden frajersko przegrał wybory i to właśnie przez niego mamy taką sytuację, drugi - no cóż, nie dał mi najmniejszej szansy aby choć trochę mu zaufać...

Odnośnie krytykowania - a za cóż mam chwalić - za jedyny chyba przebłysk pracy twórczej, czyli koncepcję "Jedwabnego Szlaku", czyli Polska jednym wielkim Amazonem Euroazji? Za tą teczkę pełną ustaw - ładny był jej kolor, to fakt!

Atari Falcon + CT63; Atari 1040 STE 4 MB RAM; Atari Jaguar

2,303

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Bartosz: To może łatwiej będzie odróżnić obiektywne media od nieobiektywnych.
bart: Szanuję Twoje poglądy, ale żaden z nas nie przekona tego drugiego do swoich racji, niezależnie od nawet najlepszych użytych argumentów. Ale proszę Cie, nie ujmuj sukcesu obecnie rządzącym (mam na myśli wynik wyborczy oczywiście) pisząc, że głosujący na PiS to tylko mały procent ogółu Narodu. Może to lepiej, że tacy, co wolą posiedzieć przed TV i oglądać jakiś badziewny program, zamiast iść głosować, nie mają wpływu na to, kto rządzi w kraju.

Ostatnio edytowany przez ravenax28 (2015-12-20 22:41:05)

2,304

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Wielu mówi że jak rząd nic nie robi to jest źle, oj może jeszcze zatęsknimy za tym by rząd nic nie robił.

CPC AGA PSX Win7 - Wyznaję 8bitowy ekumenizm.

2,305

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Polecam obejrzec nawet jesli sie nie zgadzacie, chociazby aby wyrobic SWOJE zdanie.
Polecam obejrzec do obejrzec do konca dla wlasnego dobra

https://www.youtube.com/watch?v=pH5BBKHKlQ8

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2015-12-20 23:06:05)

2,306

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@Ravenax28:
No to wskaż obiektywne i nieobiektywne. I choć odrobinę uzasadnij dlaczego tak dzielisz a nie inaczej.

Co do wideło z jutjuba:
facet ma czerwony krawat w kropki...nie pasuje do marynarki....ciekawe czemu czerwony ?

Ostatnio edytowany przez BartoszP (2015-12-20 23:09:01)

2,307

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Bartosz swoja glupote juz udowodniles wiele razy  ale tym  co napisales  teraz udowadniasz ze jestes debilem .
Ja rozumiem ze ty niemyslisz  ze jestes kretynem ostatnim , ale troche pomysl obejrz film I NIE CZEPIAJ SIE KRAWATA.

Matko zero mózgu, zero myslenia samodzielnego zero wyciagania wnioskow
Obejrz przemysl  - chociaz od goscia ktory uwaza ze pieniadze sa z bankomatu  a jedzenie z marketu ciezko wymagac myslenia

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2015-12-20 23:32:38)

2,308

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Kos0: dzięki za link. Podziemna TV będzie moim nr dwa po kanale Maxa Kolonki :) Facet w czerwonym krawacie mądrze mówi.
Bartosz: nieobiektywne media: TVN, TVP, GW, WP. TVP INFO nie da się kompletnie oglądać.

2,309

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Bartosz  zapomina ze zyje w tym kraju . Warto czasami posluchac drugiej strony  jesli mowia rozsadnie .

Polecam posluchac tego
https://www.youtube.com/watch?v=xRFzCykuHLg

Moim zdaniem ktos dazy do drugiego majdanu , drugiego iraku - nie zapominajcie ze zyjecie w tym kraju macie dzieci - ktos  sie spieszy ginac ?

Wiec wlaczmy myslenie to nie sa juz zarty

2,310

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

kosa0 napisał/a:

Bartosz swoja glupote juz udowodniles wiele razy  ale tym  co napisales  teraz udowadniasz ze jestes debilem .
Ja rozumiem ze ty niemyslisz  ze jestes kretynem ostatnim , ale troche pomysl
obejrz film I NIE CZEPIAJ SIE KRAWATA.

Matko zero mózgu, zero myslenia samodzielnego zero wyciagania wnioskow
Obejrz przemysl  - chociaz od goscia ktory uwaza ze pieniadze sa z bankomatu  a jedzenie z marku ciezko wymagac myslenia

Jasne .... cały Ty ... powtarzasz się ....zero faktów same bluzgi .... zostawiłem to coś co można uznać za treść twojej wypowiedzi....mało tego....za to dużo "mowy nienawiści".
Powtórzę: Pieniądze biorą się z banku. Konkretnie z NBP.... ale to już nawet sam przyznałeś.
Co do jedzenia to widzę, że masz swoją nową teorię, którą mi przypisujesz ...wskaż gdzie tak napisałem ... no ale  Ty pewno do dziś byłeś przekonany, że jedzenie bierze się prosto z talerza albo z lodówki i dlatego jesteś zaskoczony swoim pomysłem.

Ravenax28 napisał/a:

Bartosz: nieobiektywne media: TVN, TVP, GW, WP. TVP INFO nie da się kompletnie oglądać.

Ale dlaczego ? A które są obiektywne ? Ja nie potrafię oglądać Romance TV. Czy to oznacza, że jest nieobiektywne ?
Miałeś napisać o jakichś "za" i "przeciw" pozwalających określić te "dobre" i te "złe"

P.S. @ Kosa0
"Obejrzłem" film ... wniosek jest ciągle taki sam... TKM  będziemy łamać Konstytucję bo musimy szybko się "odkuć i nachapać na przyszłość".

P.P.S.  @ Kosa0
A czemu nie można się czepiać krawata i gustu prowadzącego ?

P.P.P.S. @Kosa0
Obywatel Witold Gadowski: "Wieloletni dziennikarz telewizji TVN" ... to wiele tłumaczy ...

Ostatnio edytowany przez BartoszP (2015-12-20 23:46:15)

2,311

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Tak Bartosz całe ja

Wklejam filmik a ty zamiast skonceiektrowac  sie na tresci to stwierdzasz ze gosciu ma krawat - matko to nie sa epitety :-)
Ja stwierdzam obiektywny fakt .
"MOWA NIENAWISCI" HAHAHAAHHa
Ja mysle ze ludzie ktorzy czytaja twoje wypociny  maja podobne zdanie o tobie.

Odpowiadam ci Bartoszu
A)Po obejrzeniu fimu normalny czlowiek wyciaga wnioski ( cos co tobie jest obce)  ze ktos probuje rozpieprzyc polske - ale poco myslec skoro masz swetru :-)
B) Dlatgo ze to sa powazne sprawy - jak dojdzie do interwencji niemieckiej to bedzie wojna bedzie wojna to moze ci ktos leb odstrzelic - tak trudno to zrozumiec ?

Czy dziecko GW I TVN  mysli ze wojna to gra komputerowa ? ze bedziesz mial 4 zycia ?

Matko z kim ja dyskutuje - z debilem ktory  uwaza ze pieniadze biora sie z banku a jedzenie z hipermarketu .
Podpowiem ci jeszcze prad bieze sie z gniazdka a ziemia jest plaska bo jakby byla okragla to ludzie po drugiej stronie by spadli .

2,312

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Bartosz: najprościej będzie na przykładzie
Wieczór przedwyborczy, kilka godzin przed ciszą wyborczą, TVP INFO. Wśród zaproszonych "ekspertów", ludzi "kultury", "nauki", przedstawicieli mediów- przewaga tych prorządowych (wielu) na jednego. No i oczywiście prowadzący dziennikarz już niekryjący się (no bo to finisz kampanii, idziemy na całość) ze swoimi poglądami peowiec.

Ostatnio edytowany przez ravenax28 (2015-12-20 23:50:31)

2,313

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Z Baroszem sie nie rozmawia jego sie ignoruje .
Moje kanaly kotre lubie ogladac
Sytuacja w kraju
Witold Gadowski
https://www.youtube.com/watch?v=xRFzCykuHLg
Podziemna tv - aby nie bylo po pisie tez gosciu jedzie
https://www.youtube.com/watch?v=pH5BBKHKlQ8
Przemokk
https://www.youtube.com/user/PrzemekKMusic

Analizy miedzynarodowe
max tv
https://www.youtube.com/user/MaxTVTUBE
Jacek bartosiak - to juz jest kozackie

Jels macie jakies ciekawe kanaly  kotre rzetelnie  przedstawiaja fakty to podeslijcie chetnie rozszeze swoja wiedze :-)
Pozdro
https://www.youtube.com/watch?v=2xHtWyMjUiM

2,314

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

kosa0 napisał/a:

Matko z kim ja dyskutuje - z debilem

No to jest właśnie "mowa miłościnienawiści"....ale pisz dalej...fajnie się czyta te twoje bluzgi... wystawiaj sobie świadectwo "normalności"....tacy jak Ty maja teraz być wyrocznią "poprawności" ? Boszesztymój ..... ratuj Polskę.

Ja jedzenie kupuję w sklepie....część owoców mam z ogrodu. A Ty skąd bierzesz żywność ?

Ravenax28 napisał/a:

Wśród zaproszonych "ekspertów", ludzi "kultury", "nauki" ... przewaga tych prorządowych (wielu) na jednego

A w TV Republika i w TV Trwam był ktoś prorządowy czy tylko prawicowi "eksperci", ludzie "kultury" i "nauki" ?

Ja nie pytam co było...ja pytam jak odróżnić "niezależnych" od "zależnych" ? Wymień proszę media niezależne obecnie.

2,315

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Dałem przykład braku obiektywizmu, stronniczości kanału publicznej TV. Moim zdaniem średnio inteligentny i średnio orientujący się w polityce zauważy, ze to jakaś farsa, żeby w przeddzień wyborów tak jawnie wspierać obóz rządzący.
Do TV Trwam peowiec by nie przyjął zaproszenia, tego jestem pewien.

2,316

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

ravenax28 napisał/a:

Moim zdaniem średnio inteligentny i średnio orientujący

Dałeś przykład stronniczości i masz przekonanie, że ktoś by nie przyjął zaproszenia.
Nie ważne jakie jest twoje przekonanie...obiektywne media POSTARAŁYBY SIĘ aby był. Czyli mamy wynik 1:1.
Pytanie brzmi przecież inaczej...jak odróżnić i które są stronnicze a które nie ?

2,317

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Przecież na przykładzie pokazałem Ci jak zauważyć brak obiektywizmu. Ja nie mam problemu z "wyłapywaniem" takich sytuacji. Ostatnio, jak w odstępie dwóch dni odbyły się w wawie dwie manifestacje, WP w jednym artykule opisując te dwa wydarzenia, naliczyła w marszu zorganizowanym przez KOD 50 tys. ludzi, a dwie linijki poniżej pisząc o marszu pisowskim zapomina wspomnieć cokolwiek o liczbie uczestników. Przypadek, czy manipulacja? A może ja przewrażliwiony jestem? To są niuanse, sprawy ukryte miedzy wierszami. Nie spodziewaj się, że ktoś podając jakąś wiadomość poinformuje Cie: Uwaga! Za chwilę usłyszysz nieobiektywnie przekazaną informację!

2,318

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

ravenax28 napisał/a:

Ja nie mam problemu z "wyłapywaniem" takich sytuacji.

Nikt raczej nie ma. A z tego wynika, ze nie ma mediów niezależnych i obiektywnych.

2,319

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Media zawsze są stronnicze.

Oto dowcip z zamierzchłych czasów:

W okresie tuż po kryzysie kubańskim I Sekretarz KPZR Nikita Chruszczow zdecydował się napić z prezydentem Kennedym.
Zadzwonił więc do Waszyngtonu i umówił się na najbliższy weekend.

Przyleciał do USA w piątek rano, Kennedy zaprosił go do siebie i zaczęli pić.
Pili, gadali, grillowali,  jeździli na polowania, nad ocean i tak zrobiła się niedziela.

W niedzielę Chruszczow zaproponował JFK bieg na 100 metrów.
Ten oczywiście się zgodził.
W ogrodach Białego Domu zorganizowano pojedynek.

Kennedy był młody, mimo problemów z kręgosłupem poradził sobie znakomicie.
Chruszczow - starszy, z brzuszkiem, dobiegł drugi.

Nazajutrz amerykańskie agencje napisały, że był wyścig na 100 metrów i Kennedy wygrał.

A agencja TASS podała:

Nasz wielki przywódca stanął w szranki z imperialistycznym przywódcą USA.
Po długim i wyczerpującym wyścigu zajął zaszczytne drugie miejsce, a Kennedy przybiegł przedostatni.

:)

Media to media. Jaka władza, takie media.

tP

edit - literówki

Ostatnio edytowany przez thePink (2015-12-21 12:25:59)

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

2,320

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

I dlatego już pojawiła się tu lista zupełnie "niezależnych" mediów...wiarygodnych i w pełni profesjonalnych.
Byli współpracownicy TVP lub TVN, powiązania z "niezależnymi" mediami wsieci, szemrane fundacje szerzące republikańską i liberalną myśl chrześcijańską. Same tuzy polskiego dziennikarstwa.

[EDIT]

"Normalność" w nowym wydaniu.....asysta przy modlących sie to tak ale pomoc ludziom to już nie
https://twitter.com/stpieta/status/678591471746961409

Ostatnio edytowany przez BartoszP (2015-12-21 12:27:09)

2,321

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Niezależne media? Dziś?

To tak jak sucha woda, zamarznięte piekło, wódka bezalkoholowa i Pokey w C64.

2,322

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

BartoszP napisał/a:

"Normalność" w nowym wydaniu.....asysta przy modlących sie to tak ale pomoc ludziom to już nie
https://twitter.com/stpieta/status/678591471746961409

Kaczyński był, jest i będzie wrogiem Jurka Owsiaka.
Nic na to nie poradzimy.
To będzie bardzo smutny finał WOŚP - sądzę, że służby się nie zaangażują, kaczyści już się o to postarają.

Cóż, PiS pluje na wszystko i wszystkich.

I rozumiem, że pan Stanisław Pięta w przypadku, gdy ktoś z jego rodziny będzie pilnie potrzebować pomocy, której udzielenie będzie wiązało się z użyciem sprzętu kupionego przez WOŚP to -  jej ODMÓWI ???? I pozwoli umrzeć np swojemu wnukowi w imię zasad PiS i ku chwale Jarosława Kaczyńskiego???

tP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

2,323

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

thePink napisał/a:

I rozumiem, że pan Stanisław Pięta w przypadku, gdy ktoś z jego rodziny będzie pilnie potrzebować pomocy, której udzielenie będzie wiązało się z użyciem sprzętu kupionego przez WOŚP to -  jej ODMÓWI ????

Wstyd mi, bo facet jest wybrany z Bielska-Białej...przepraszam wszystkich.

2,324

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

BartoszP napisał/a:

Wstyd mi, bo facet jest wybrany z Bielska-Białej...przepraszam wszystkich.

@BartoszP,

A co ja mam powiedzieć - jestem z Krakowa :)

tP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

2,325

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Pis pluje na wszystkich... Ikona PO- Stefan Niesiołowski kocha za to wszystkich

https://www.youtube.com/watch?v=aggDGlusAEY

Wstyd mi za Lubuskie.

Ostatnio edytowany przez ravenax28 (2015-12-21 15:49:28)