2,326

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Tylko czy to dotyczy WOŚP ?

2,327

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Nie, nie dotyczy. Obowiązek biadolenia nad brakiem obecności policji na spędach owsiakowych obowiązuje? Jakoś się tym nie przejmuję. I wyobraź sobie- nie lubię Owsiaka. Mam nadzieję, że nie trafię za to do więzienia.A tak w ogóle: od kiedy to decydujesz o czym się pisze w dziale "bałagan"?
Skoro trudno ci zrozumieć, to wyjaśnię: ktoś napisał (raptem dwa posty powyżej mojego), że wstyd mu za wybór jakiegoś posła z PiS. Ja pozwoliłem sobie napisać, że wstyd mi za takiego pieniacza jak Niesioł, a uprzedzając twoje pytanie: udowodnij, że niesioł jest pieniaczem, dałem linka do filmiku, który w postaci prawie obrazkowej odpowie ci na pytanie.

Ostatnio edytowany przez ravenax28 (2015-12-21 17:42:40)

2,328

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Nie lubisz Owsiaka...twoja sprawa...pisz o czym chcesz ... tylko nie rób z tego szopki argumentami typu "chyba nie trafię do więzienia....nie chcę być zlinczowanym" ... z takim czymś mamy dyskutować ?
Jeśli mnie chcesz obrazić to musisz się postarać ... ja nie jestem z epoki obrazkowej. Wolę czytać.
Wrzuta "ktoś dwa posty wyżej napisał i jeśli nie rozumiesz co napisał..." to zwykła żenada.
Sam chyba nie zrozumiałeś, że ów pan Pięta z własnej zawiści chce się zemścić na tych, którzy mogą skorzystać z tych ufundowanych sprzętów przez WOŚP. Dzięki nim mój syn ma zdrowy słuch...dzięki panu Pięcie miałby co najwyżej odciski od ściskania krzyża i "wilka" od leżenia pokotem w modłach o wyzdrowienie.

2,329

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

No i jeszcze chcesz wyznaczać standardy, co jest obraźliwe, co żenujące itp., a sam w każdym poście obrażasz, czy próbujesz obrażać, choć czasem brak ci w tym polotu. W nosie mam kim jest pan Pięta! Będzie policja, ale na zasadach, na jakich jest na każdej masowej imprezie. Nie będą tylko jeździć, świecić kogutami, wyć syrenami i spalać paliwo, którego brak na zwyczajne patrole. A to co napisałeś o krzyżu i modlitwie- to jest obraźliwe. Jeszcze nie raz będziesz chciał chwycić za krzyż i się modlić, tylko nie wiem, czy ktoś cie wysłucha. Ostatecznie odmówisz modlitwę do św. Jurka.

2,330

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Może i tak ... ale już nawet MSWiA odcina się od tej wypowiedzi p. Pięty.
Dlaczego zatem modły pod Pałacem Prezydenckim maja teraz asystę wojskową ? To jest normalna impreza masowa ?

2,331

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Bartosz, nasza dyskusja prowadzi donikąd, dlatego ja odpadam. Nie przekona mięsożerca wegetarianina, że "nie ma to jak kebab". Tak samo w poglądach politycznych, społecznych, religijnych itp. nie ma szans na konsensus. Ja korzystając z usług medycznych nie zastanawiam się skąd pochodzi to, czy inne urządzenie, czy zakupił ją Owsiak, minister peowski, pisowski, czy inny. Żyjemy w cywilizowanym, demokratycznym :) kraju w 21 wieku i obowiązują pewne standardy. Nikomu nie mam zamiaru być za to wdzięczny. A co do wośp- daj im Boże pobić kolejny rekord w zbiórce kasy, a czy policja i straż będzie się w to angażować- nie ma większego znaczenia. Chłopaki zamiast bumelować będą pełnić normalną służbę.

2,332

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

BartoszP problem twoj wynika  z faktu ze ty czerpiesz wiedze o swiecie  z maxymalnie dwu zrodeł GW i TVN.

Media które podałem podaja rzetelne informacje - rzetelne nie znaczy niezależne  .( SPRAWDZ RONICE W WIKIPEDII )


Normalnie myśląca osoba czerpie wiedze z wielu żrodel i WYCIAGA SAMODZIELNE  wnioski , jest w stanie tez zmienic zdanie - ja zmienialem zdanie wielokrotnie pod wplywem roznych informacji. Dodatkowo nie musze zgadzac sie z tym co slysze w 100 % .
Przyklad MAX tv cos komentuje - ja mowie nie zgadzam sie z tym wnioskiem co nie znaczy ze w innym programie nie bede sie zgadzal z innym wnioskiem dotyczacym innej sprawy
WIEM TO MOZE CIE PRZERASTAC :-) to wymaga myslenia abstrakcyjnego ( srawdz definicje na wikipedi )

MOWA CZEGO ?  :-) hehehe nienawiści -  wzruszyłeś mnie ta lewacka gadka :-)  do łez :-) aż baka posłałem  w świat :-)

Problem twoj polega na tym ze twoj swiatopoglad lewacki  WYMUSZA na tobie fakt akceptowania  mojego swiatopogladu , gdy  moj światopoglad gardzi lewakami . Ty musisz mnie akceptować gdy ja ciebie nie musze :-).

Mowa  nienawisci - heheheheh Make mY DAY :-)
Wiesz dlaczego mnie irytujesz? Glownie dlatego ze uzywasz slow których znaczeń nie znasz - nie znasz definicji slow których używasz .
Dla ciebie niezależne = rzetelne .

Fajnie  ze ustalilismy ze pieniadze biora sie z bankomatu , wiemy juz ze jedzenie bierze sie z marketu , a prad ? skad sie beże z gniazdka ? Aha i co powiesz o ziemi jest okrągla ? Wiesz argument ze ludzie by spadli jest dosyc mocny moge ci to udowodnic na pilce  :-) - masz chłopie pojecie o świecie :-)

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2015-12-21 19:20:16)

2,333

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Co do wiadomości - polecam:

- NHK (głównie Japonia, Korea, Chiny, też ważniejsze wydarzenia na świecie, świetna stacja - polecam)
- Al-jazeera (świat arabski, trochę Chin, też Europa)
- CNN (wiadomo)
- BBC (wiadomo)

wszystkie są po angielsku, warto zobaczyć, w tych mediach nie zieją nienawiścią...... i nie widziałem tam kaczorka.....

tP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

2,334

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

To bardzo obiektywne media...nie zauważyły, że ów "kaczorek" jest szefem partii rządzącej w PL? I z rzetelnością cienko... W sumie to niezbyt wygodna wiadomość, że w centrum Europy wygrała partia prawicowa (przez niektórych określana jako populistyczna).


I dzięki za info, że wymienione stacje nadają po angielsku! Że al jazeera, to by pasowało, ale że CNN i BBC to szok!!! Czego to się człowiek może tutaj dowiedzieć....

Ostatnio edytowany przez ravenax28 (2015-12-21 19:47:50)

2,335

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Kosa0.
Twój problem wynika z tego, że TYy myślisz, ze wiesz skąd ja biorę informacje i z tego wyciągasz wnioski. Twój horyzont mediów skupia się na dwóch wrogach: GW i TVN. I tylko tyle potrafisz wymyśleć. Wskaż gdzie dawałem linki do tych mediów.
I do tego ta "lewacka" gadka.... buhahahahahaha ... na inne inwektywy cie nie stać. Powtarzasz bezmyślnie ciągle to samo..

kosa0 napisał/a:

Ty musisz mnie akceptować gdy ja ciebie nie musze :-)

Twoje EGO rośnie... i rośnie .... jesteś mi obojętny tak jak zeszłoroczny śnieg i ten wcześniejszy też. Nie muszę ciebie akceptować ani troszeczkę. Jeśli to poprawia twoje samopoczucie, to sobie tak myśl. Pław się w tym błogostanie.

kosa0 napisał/a:

Fajnie  ze ustalilismy ze pieniadze biora sie z bankomatu , wiemy juz ze jedzenie bierze sie z marketu

No tak...powiedziałeś to nam już parę razy ... jakie "..myśmy ustaliliśmy" ? To twoje słowa są. Sprawdź co sam napisałeś. To wymaga przebrnięcia przez swoje posty ale postaraj się..dasz radę.
Skąd się bierze prąd .... niecierpliwie czekam na twoje pomysły ... bo za każdym razem pytasz o inna głupotę ... nie mam ochoty Ci tłumaczyć jak działa świat. A ten świat jest pewno płaski na 4 słoniach i na żółwiu a wokół niego krąży słońce ?

A skoro Słońce krąży to wykonuje pracę a pieniądze biorą się z pracy czyli Słońce zarabia czyli ma dochody czyli będą z tego podatki. Dzięki słońcu zniknie dziura budżetowa w Polsce. Gdzieś jest luka w tej teorii ?

P.S.
Ostatni akapit to sarkazm czyli szyderstwo z twoich teorii pochodzenia różnych dóbr.

2,336

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Moje ego nie rośnie , ja nie mam potrzeby reperowania sobie ego :-)

Lewacka ideologia jest taka musisz akceptowac moją ideologie  imię ( tutaj sobie wpisz w jakie imie )  , Ja niem musze akceptować twojej :-) bo nie jestem lewakiem :-) so simple :-)
Tak ustaliliśmy  ja i ty ,przyznawałeś to kilkanaście razy :-)

Heheheheh
SZYDERSTWO ? =drwiący stosunek do kogoś, czegoś, nacechowany dodatkowo lekceważeniem lub pogardą»
O UPRAWIASZ MOWE NIENAWIŚCI ( SORY ZAWSZE CHCIAŁEM UZYC TEGO ZWROTU  :-) )

I znow zrobiles z siebie debila :-)  Slonce to materia nieożywiona - ale skad lewak to ma wiedzieć

Pieniądze  biora sie z pracy :-) Polóż sie i nie nierób nic i co miesiac zaglądaj do mistycznego bankomatu :-)
Energia elektryczna wytwarzana jest w elektrowni , w elektorwni ktos musi pracowac , wegiel do elektrowni tez sie sam nie przywiezie , oraz sam sie nie wydobedzie .

Za wydobywanie wegla gornicy dostaja zaplate , kolejarze za transport dostaja zaplate , pracownicy dostaja zaplate z ego kazdy plak jakąś danine zwaan podatkami .
Z podatków panstwo czerpie zyski wiec im wiecej osob pracuje tym wiecej pienidzy wplywa do budgetu  tym mniejsza jest dziura budgetowa -  Wątpie abyś zrozumił wyrażnie cie to przytłacza

Znudziła mnie polemika z tobą :-) zamykam temat dyskusji z toba :-)

2,337

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

kosa0 napisał/a:

Lewacka ideologia jest taka musisz akceptowac moją ideologie  imię ( tutaj sobie wpisz w jakie imie )  , Ja niem musze akceptować twojej :-) bo nie jestem lewakiem :-) so simple :-)
Tak ustaliliśmy  ja i ty ,przyznawałeś to kilkanaście razy :-)

To TY tak twierdzisz...ja nic takiego nie przyznawałem....masz dowód na to bo akurat mam zupełnie inne zdanie. Ot właśnie to jest twój zamknięty prosty świat kłamliwych poglądów przypisywanych innym.

kosa0 napisał/a:

I znow zrobiles z siebie debila.....O UPRAWIASZ MOWE NIENAWIŚCI

Sam się podsumowałeś. To jest pewno mowa "miłości" ?

2,338

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Najbardziej obiektywne media to TV Trwam i Radio Maryja.
Najlepsze banki to SKOKi.
Największe Święto Narodowe to 10 każdego miesiąca.

Pytania ;) ?

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2,339

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

ravenax28 napisał/a:

To bardzo obiektywne media...nie zauważyły, że ów "kaczorek" jest szefem partii rządzącej w PL? I z rzetelnością cienko... W sumie to niezbyt wygodna wiadomość, że w centrum Europy wygrała partia prawicowa (przez niektórych określana jako populistyczna).

Może Cię to zdziwi, ale zarówno NHK jak i Al-Jazeera zauważyły, że w Polsce wygrała skrajna prawica.
Japończycy nawet określili ją jako nacjonalistyczną.


ravenax28 napisał/a:

I dzięki za info, że wymienione stacje nadają po angielsku! Że al jazeera, to by pasowało, ale że CNN i BBC to szok!!! Czego to się człowiek może tutaj dowiedzieć....

Sprawiasz wrażenie pisowskiego hejtera, posługującego się typowo pisowskim językiem kpin i nienawiści.

tP

Ostatnio edytowany przez thePink (2015-12-22 10:15:02)

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

2,340

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Skoro Ty się nie wysiliłeś i nie zmusiłes się na jakies bardziej oryginalne określenia, to ja też sztampowo:
sprawiasz wrażenie typowego peowskiego leminga.  Jeśli jakakolwiek krytyka dla Ciebie to okazywanie nienawiści, to tak, jestem typowym, pisowskim hejterem.
Skrajna prawica..., a jest jakas mniej skrajna? zbliżona do centrum? PiS w polskiej rzeczywistości jest partią prawicową.  Niemiecka CDU określana jako prawicowa, w polskich realiach by na takie miano nie zasługiwała.

2,341

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

ravenax28 napisał/a:

Jeśli jakakolwiek krytyka dla Ciebie to okazywanie nienawiści, to tak, jestem typowym, pisowskim hejterem.

Cóż.
Wymieniłem cztery stacje tv. Jedną angielską, jedną amerykańską, jedną japońską i jedną arabską.
Zaznaczyłem że są po angielsku - ponieważ tak jest.

Twój nieuprzejmy, złośliwy i prześmiewczy komentarz do mojej wypowiedzi - przypomnę jeszcze raz:

ravenax28 napisał/a:

I dzięki za info, że wymienione stacje nadają po angielsku! Że al jazeera, to by pasowało, ale że CNN i BBC to szok!!! Czego to się człowiek może tutaj dowiedzieć....

pokazuje Twoje podejście do dyskusji.
I dlatego użyłem określenia 'typowy pisowski hejter'.


tP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

2,342

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

http://foreignpolicy.com/2015/12/21/whe … kaczynski/

Świetny artykuł m.in. o naiwności polskiego plebsu i dojściu do władzy PISu dzięki teorii spiskowej "zamachu smoleńskiego".

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2,343

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_Godwina
Można by to prawo rozszerzyć na nasze lokalne potrzeby :)

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

2,344

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

grzeniu napisał/a:

http://foreignpolicy.com/2015/12/21/whe … kaczynski/

Świetny artykuł m.in. o naiwności polskiego plebsu i dojściu do władzy PISu dzięki teorii spiskowej "zamachu smoleńskiego".

A kto wg Ciebie to ten plebs? Jeśli masz na myśli biednych ludzi (biedni materialnie oczywiście), to czy ich głos jest mniej ważny? Moim zdaniem, obecnie szczytem naiwności i głupoty jest wierzyć w żałosne hasła wybitnie oświeconych, inteligentnych, tolerancyjnych i zatroskanych o wolność i demokrację liderów KODu.

Ostatnio edytowany przez ravenax28 (2015-12-22 15:40:57)

2,345

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Przecież wiesz o kim mówię :)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2,346

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Z cyklu skaczący Romek :)

https://www.youtube.com/watch?v=Ah6keFJNTpY

... i poradnik młodego zielarza :) :) :)
https://www.youtube.com/watch?v=ANq7EiWA3uo&feature=iv&src_vid=Ah6keFJNTpY&annotation_id=annotation_1669390663

Ostatnio edytowany przez Rastan (2015-12-23 10:24:08)

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

2,347

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Idealny środek na wszystko ?

https://www.youtube.com/watch?v=M6wRnouGZFQ

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2,348

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

grzeniu napisał/a:

http://foreignpolicy.com/2015/12/21/whe … kaczynski/

Świetny artykuł m.in. o naiwności polskiego plebsu i dojściu do władzy PISu dzięki teorii spiskowej "zamachu smoleńskiego".

Znalazłem polskie streszczenie artykułu pod wymownym tytułem "Smoleńsk kluczem do zrozumienia Polski" :

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/smolens … ski/rxpfdx

Mam nadzieję, że historia rozliczy kłamców.

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2015-12-23 07:30:49)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2,349

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

...

Ostatnio edytowany przez ravenax28 (2015-12-23 10:17:33)

2,350

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

...

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...