2,401

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Ja nie mieszkam w PL na stale tylko przejazdem .
Ja bede miał z czego żyć i z czego odłożyć bo mnie włądza nie okrada :-)

Pragmatycznie proponuje patrzeć swoim wlasnym interesem . Nie jestem zwolennikiem ani PISu , ani PŁO ani Swetru
Rzygac mi sie chce na te igrzyska fundowane  w PL  ku uciesze gawiedzi .
Stara władza mial 8 lat na pozytywne zmiany , nie widze zadnej - nowa wladza ma 3 tygodnie i takie szczucie na nia ze golym okiem widac o co chodzi - jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o $$$

Ja daje szanse PIS jak sie nie sprawdza coz za 4 lata wybory( co nie oznacza ze pochwalam wszystkie decyzje pis)

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2015-12-27 23:32:34)

2,402

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

kosa0 napisał/a:

Ja nie mieszkam w PL na stale tylko przejazdem .

I tu jest problem.
Wybory tylko dla Polaków mieszkających w Polsce ponad 6 miesięcy w roku !!!
Co ma do gadania Polonia np. z Jacykowa, która wyjechała do Ameryki ze 30 lat temu i nie raczyła wrócić ? I Polacy mieszkający w Anglii ? Chcesz głosować ? Bądź patriotą, mieszkaj i płać podatki w Ojczyźnie.

2,403

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Ortografia: nie używam ;)

2,404

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Znalezione w necie już ponad 10 lat temu:

"Jest coraz lepiej!  Renta 500 zł
czynsz (schody pod peronem) 0zł
prąd 0zł
opłata za gaz 0zł
wyżywienie:
śniadanie bułka +serek 2zł * 30 = 60zł
obiad zupka dla bezdomnych 0zł
kolacja w płynie:
1/2 l denaturatu 2,5zł * 30 = 75zł
cebula na zagrychę około 10 zł / mies.

odzierz z punktów charytatywnych = 0zł
czasem coś lepszego = 5zł /kg (lumpex)

karta do telefonu 20zł/mies.
karnet na internet (w dworcowej kafejce) 55zł/mies.

Razem wydatków 220 zł
jeszcze zostaje mi 280 zł, z czego 100zł na o. Rydzyka i 100zł na o. Werblistów.
i tak 80zł odłożę na konto

a niektórzy uważają że za te pieniądze nie da się żyć!"

CPC AGA PSX Win7 - Wyznaję 8bitowy ekumenizm.

2,405

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Wiadomość z dzisiaj:

Ministerstwo Finansów policzyło, że program 500+ będzie kosztował ponad 1.5 mld zł więcej niż szacowali. Ta kwota musi zostać dodatkowo (!!!) wygospodarowana w przyszłorocznym budżecie.
Podatnicy: Otwierać portfele i kieszenie !!!

2,406

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Niech mi ktoś przypomni którzy to posłowie proponowali kilka lat temu przeżycie bodajże za 500 zł miesięcznie ?

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2,407

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@vasco tak nie uzywam i wiele razy o tym pisalem :-) jak mj sie odwidzi to bede uzywal :-)
@pretendent a kto toba rzadzil ostatnie 8 lat hehehe ojciec
Ryszyk ? Miej pretensje do siebie :-) na kogo glosowales ?  Dodam ze z tego co ci zostalo  ten sobry luberalny zad pło zabral ci 50% twojej emerytury. Brawo ty :-)

@Bartosz i znow zacYnasz prawa glosowania to powinny byc pozbawione takie osoby jak ty :-) .Przez nie  w kraju jest tak jak jest .Co o swiecie ekonomi mikro i makro moze wiedziec lewak ?  Jak do glosowania moze isc osoba uwazajaca ze pieniadze sa z bankomatu hehehe :-) - i to zadna wycieczka osobista wielokrotnie sam przyznawales ze tak jest :-)
Osoby glosujace ktore ujadaja na nowa LEGALNIE wybrana wlasze i chca ja obalac tylko dlatego ze nie lubia personalnie jarka :-)  Heheheh  a dlaczego nie lubia tego juz nie wiedza :-)
Hehehe

Zapomnialem bartosz ze twoja demokracja jest wybiorcza :-) obywatele maja placic ale banki i markety bron boze :-)

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2015-12-28 08:19:40)

2,408

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Niech mi ktos przypomni kto zadzil ostatnie 8 lat?
Niech mi ktos przypomni gdzie jest moje OFE ?
Niech mi ktos przypomni na ile cudoTusku podniusl VAT
Niech mi ktos przypomni kto mowil ze tylko zlodzieje i .... Pracuja za 6 tysiecy
Niech mi ktos prYpomni kto chcial sprowadzic muzulmanow do polski
Niech mi ktos przypomni kto podniosl podatki w ostatnich 8 latach
Itp itd itk

2,409

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@Kosa0: ... napraw klawiaturę bo przeklejasz ciągle to samo .... nie masz nowych pomysłów  ? Już  inni Ci napisali, że argumentów Ci brakło ....

2,410

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Bartosz prowokujesz a pozniej placzesz i idziesz na skarge :-) ( prawdziwie meska postawa- moja ocena sytuacji )
Argumentow mam cale mnostwo ale ty masz problem ze zrozumieniem :-)
prYklad pytam sie kto rzadzil 8 lat ostatnie - proste zdawalo by sie putanie i ? I nie potrafisz odpowiedziec :-) dlatego wkleiam je ponownie :-) chetnie sie dowiem od ciebie kto twojm zdaniem zadzil ostatnie 8 lat :-) smialo nie boj sie :-). Argument innych na mnie nie dziala :-)

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2015-12-28 08:26:12)

2,411

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

kosa0 napisał/a:

@vasco tak nie uzywam i wiele razy o tym pisalem :-) jak mj sie odwidzi to bede uzywal :-)
@zbyniur a kto toba rzadzil ostatnie 8 lat hehehe ojciec
Ryszyk ? Miej pretensje do siebie :-) na kogo glosowales ?  Dodam ze z tego co ci zostalo  ten sobry luberalny zad pło zabral ci 50% twojej emerytury. Brawo ty :-)

@Bartosz i znow zacYnasz prawa glosowania to powinny byc pozbawione takie osoby jak ty :-) .Przez nie  w kraju jest tak jak jest .Co o swiecie ekonomi mikro i makro moze wiedziec lewak ?  Jak do glosowania moze isc osoba uwazajaca ze pieniadze sa z bankomatu hehehe :-) - i to zadna wycieczka osobista wielokrotnie sam przyznawales ze tak jest :-)
Osoby glosujace ktore ujadaja na nowa LEGALNIE wybrana wlasze i chca ja obalac tylko dlatego ze nie lubia personalnie jarka :-)  Heheheh  a dlaczego nie lubia tego juz nie wiedza :-)
Hehehe

Zapomnialem bartosz ze twoja demokracja jest wybiorcza :-) obywatele maja placic ale banki i markety bron boze :-)

2,412

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Zacznijmy od tego, że nie kłam pub licznie... to tak nie działa, że gdy powtórzysz kłamstwo 1000 razy to stanie się prawdą.
Może dla Ciebie i tobie podobnym ale na szczęście nie dla wszystkich. Jedyne co potrafisz to obrażać i uciekać od swoich tez gdy okazuje się, że nie przemyślałeś tematu. Praktycznie co wypowiedź wkładasz w swoje teksty kolejne kłamstwa i oczekujesz udowodnienia, że tak nie jest.

Tak. Uważam, że osoby, które uciekły/wyjechały na dłużej  z Polski nie maja prawa decydować o tym co się w Polsce dzieje. Nie powinny mieć prawa głosu. I co z tym zrobisz ? Daruj sobie inwektywy ... użyj argumentów.

2,413

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Hahahah Panie prawdomowny

GDZIE SKLAMALEM - przyklady , przyklady  a nie demagogia :-)

sprawdz co znaczy skowo inwektywa - znow uzywasz skow ktorych znaczenia nie rozumiesz i wskaz gdzie jest ona u mnie :-)

Ja uwazam ze tacy jak ty nie powinni glosowac I co z ty ztym zrobisz ?
Osoby takie jak ja nie uciekly z kraju one poprostu zostaly wygonione z kraju taka roznica

I jak odpowiesz kto ostatnie 8 lat rzadzil Polska ? :-) czy zarzucisz mi klamstwo heheheh-zwroc uwage ze zostawiam ci pewna dowolnosc :-) abys mogl sam sformulowC odpowiedz

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2015-12-28 08:42:12)

2,414

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

kosa0 napisał/a:

Osoby takie jak ja nie uciekly z kraju one poprostu zostaly wygonione z kraju taka roznica

Kto cię wygonił z kraju ? Własna głupota czy brak pomysłów na życie ? Biedaczek.

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2015-12-28 08:51:36)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2,415

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

&grzeniu zapoznaj sie z punktem 3 regulaminu forum Hahahaha ( odnosnie stwierdzenia twoja glupota :-))
Jest to mowa nienawisci :-) i ibraza druga strone ( zartuje trzeba nieskonczenie wiecej abym poczul sie uraŻony)

Grzeniu podejmiesz rekawice i odpowiesz na moje pytania jagze proste ? ;-) aczkolwiek dla was niewygodne ;-)

Kto mnie wygonil - poprEdnia wladza - tusku zlupil mnie podatkami , okradl z emerytury ,ofe , nakazal pracowac do smierci ,zrobil E mnie niewolnika ktory ma placic i go chwalic . A ja jak tysiace mi podobnych podnieslismy sie z kolan i wyjechalismy w poszukiwaniu NORMALNOSCI

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2015-12-28 08:53:01)

2,416

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Czyli poddałeś się i poszedłeś na "łatwiochę" :)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2,417

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Czyli mialem dosyc walki z ludzmi cierpiacymi na syndrom sztokcholmski ( inaczej syndrom bitej zony )

2,418

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

To raczej ty cierpiałeś na ten syndrom także z innymi.

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2,419

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

kosa0 napisał/a:

GDZIE SKLAMALEM - przyklady , przyklady  a nie demagogia :-)

Ja mam to udowodnić ? Proszę, pierwszy z brzegu

kosa0 napisał/a:

Zapomnialem bartosz ze twoja demokracja jest wybiorcza :-) obywatele maja placic ale banki i markety bron boze :-)

I teraz oczekuję wskazania dokładnie gdzie tak twierdziłem. Konkretny post, konkretne zdanie.

kosa0 napisał/a:

sprawdz co znaczy skowo inwektywa - znow uzywasz skow ktorych znaczenia nie rozumiesz i wskaz gdzie jest ona u mnie :-)

Ależ proszę:

kosa0 napisał/a:

Osoby glosujace ktore ujadaja na nowa LEGALNIE wybrana wlasze

Teraz udowodnij, że to nie inwektywa. Tak w ogóle, to nie wiem czy zauważyłeś, że cały Sejm i Senat jest LEGALNIE wybraną władzą ustawodawczą. Więc sam lżysz legalnie wybranych przedstawicieli władzy.

2,420

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

&grzyniu i znowu mowa nienawisci :-) a gdzie mowa milosci Hłe hłe hłe - rozumiem ze teraz jestem zwolniony z wycieczek osobistych :-) skoro ty  je stosujesz . Mowiac obrazowo mialwm dosyc debili ktorzy nie sa wstanie odpowiedziec na pytanie kto rzadzil ostatnie. 8 lat . I ktorzy przywiazuja sie emocjonalnie so swoich oprawcow - wiesz kradne komus pieniadze i ten ktos pieje z zachwytu jak ja to pieknie Robilem

2,421

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

kosa0 napisał/a:

Mowiac obrazowo mialwm dosyc debili

No i znowu mowa nienawiści.....

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2,422

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@BartoszP
Tak ty masz to udowodnic :-)
3 posty wyzej twierdziles ze siegna nam do kieszeni a ze 4 steony wczesniej ze swiat siw zawalu jak banki opodatkujemy
Wybacz ze lenie sie poszukac ale ty lenisz sie odpowiedziwc kto rzadzil ostatnie 8 lat :-) przeweruj swoje wupowiedzi - znajdziesz tono czym mowie wierze w ciebie :-)

Ujadaja - hahahaha udowodnij ze to inwektywa :-)
Wiesz co znaczy ujadac - odsylam do slownika :-)

Heheheh  lze wladze -zlodzieji nazywam zlodziejami prostytutki prostytutkami   Nayeam po inieniu rzeczy

To jaka partia ukradla ofe ? Zagadka :-)

2,423

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@grzeniu
Widzisz znowu mowa miemawisci ( hłe hłe ) moglbys sie opanowac wymagajac tego od innych

2,424

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Ten twój bełkot hłe, hłe i hahaha a raczej beczenie to wołanie o pomoc sfrustrowanego wariata, któremu nic w życiu nie wyszło i nie wychodzi. Dodatkowo jesteś pewnie obleśnym facetem którego nie chce żadna kobieta a w dodatku brzydko pachnie ci z ust. Right ? Spokojnie mógłbym porównać ciebie do posłanki Pawłowicz lecz tego nie zrobię :)

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2015-12-28 10:21:44)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2,425

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Oj Kosa0, Kosa0 ... kłamczuszek z Ciebie ... nawet więcej: KŁAMCA.