26

Odp: KMK/JZ IDE+2.0 - lista chętnych

Chętny na 1 SZT z prośbą jedynie taką, by płatność odroczyć do 10 kwietnia.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

27

Odp: KMK/JZ IDE+2.0 - lista chętnych

1 szt.  platnosc PP

s.

poszukuje kwarcu 14.187576 MHz (CO70034)

28

Odp: KMK/JZ IDE+2.0 - lista chętnych

1 szt.

29

Odp: KMK/JZ IDE+2.0 - lista chętnych

Pełna lista

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.

30

Odp: KMK/JZ IDE+2.0 - lista chętnych

Oj, ja nadal biore 2 szt, prototyp byl swoja droga.Da sie to zmienic?

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

31

Odp: KMK/JZ IDE+2.0 - lista chętnych

Testy nowej płytki wypadły pozytywnie. Sparta działa już także na PBI. Pod w/w adresem można sprawdzić status zamówień. Można już robić wpłaty. Niezbędne informacje wkrótce zostaną rozesłane e-mailem lub na PM. Kto zdecyduje się do końca miesiąca, zostanie jeszcze uwzględniony. Kolumna "Ribbon Cable" na liście oznacza zamówienie na dodatkowy płaski kabel łączący interfejs z PBI. To dla tych, którzy wolą połączenie elastyczne. Przeznaczone do tego złącze szpilkowe 50-pin w interfejsie jest niezależne od pozostałych. Jeśli ktoś sobie go życzy, proszę to uwzględnić przy przelewie. Proszę zgłaszać wszelkie pomyłki. Poprawimy.

@zaxon - oczywiście. Zaraz zmienię.

Ostatnio edytowany przez Simius (2011-04-26 20:51:09)

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.

32

Odp: KMK/JZ IDE+2.0 - lista chętnych

poproszę dopisać mnie do listy, 2 sztuki nowego KMK

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

33

Odp: KMK/JZ IDE+2.0 - lista chętnych

A ja zgłaszałem się w poście #11. Czym się naraziłem że mnie nie ma na liście ? :)

34

Odp: KMK/JZ IDE+2.0 - lista chętnych

Niczym. Otwórz PM.

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.

Odp: KMK/JZ IDE+2.0 - lista chętnych

poprosze z XL Ribbon Cable , kasa wpalcona na konto

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

36

Odp: KMK/JZ IDE+2.0 - lista chętnych

właśnie przydałaby się aktualizacja listy:-) bo  i moj przelew nie został odnotowany:-( w każdym razie  jak na razie :-)

Ostatnio edytowany przez antek (2011-04-30 07:19:47)

37

Odp: KMK/JZ IDE+2.0 - lista chętnych

Lista jest aktualizowana z chwilą potwierdzenia wpływu środków na konto.

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.

38

Odp: KMK/JZ IDE+2.0 - lista chętnych

Pozwolilem sobie zamiescic krotkie video jak to u mnie dziala, mam nadzieje ze nie bedzie to mi brane za zle?


http://www.youtube.com/watch?v=e5oj0XfMVaY

Ostatnio edytowany przez zaxon (2011-04-30 14:58:13)

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

39

Odp: KMK/JZ IDE+2.0 - lista chętnych

Simus,
kiedy będziesz wysyłał kmki????

Ostatnio edytowany przez AS... (2011-05-01 14:53:00)

40

Odp: KMK/JZ IDE+2.0 - lista chętnych

Napisałem o tym w poście #1

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.

41

Odp: KMK/JZ IDE+2.0 - lista chętnych

OO tak zapomniałem już o tym :P
dzięki za odpowiedź :)

42

Odp: KMK/JZ IDE+2.0 - lista chętnych

1 szt.

43

Odp: KMK/JZ IDE+2.0 - lista chętnych

1 sztuje prosze o ile sie jeszcze zalapalem :)

44

Odp: KMK/JZ IDE+2.0 - lista chętnych

Wysyłki rozpoczęte. Prawdopodobnie zakończą się dopiero na początku przyszłego tygodnia, bo przygotowanie zabiera dużo czasu, którego w nadmiarze nie mam. Bieżący status, przypominam, można znaleźć tutaj.
Przy okazji parę słów na temat kosztów wysyłki, inspirowanych niedawną dyskusją nt. ebaya. Kalkulacja przewidywała otóż wysyłkę paczką priorytetową. Ponieważ jednak zaszły pewne nieprzewidziane wcześniej, a kosztowne, okoliczności, jak konieczność zrobienia dodatkowej serii prototypów (SDX na PBI), rozjazdy w celu osobistego nadzorowania montażu i odpraw celnych komponentów, sam montaż zaś okazał się bardziej skomplikowany niż przewidywała kalkulacja, ze względu na dodatkowe operacje przy pozycjonowaniu prostopadłej płytki z gniazdem IDE44 i lutowaniu sprowadzonych z USA złącz krawędziowych PBI, które okazały się źle lutowalne (choć na oko wyglądały doskonale), trzeba było poczynić pewne oszczędności. Dlatego też interfejsy są rozsyłane listami poleconymi, priorytetowymi. Dzięki temu nie trzeba było myśleć o podwyższeniu ceny (co nie ominęło kolegów z zagranicy), ani oszczędnościach na samym sprzęcie (np. 512kB zamiast 1MB FLASH itp.). Za to sposób pakowania płytek, jak sądzę, zapewni im bezpieczeństwo.

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.

45

Odp: KMK/JZ IDE+2.0 - lista chętnych

To już nie mogę się doczekać jak dostanę kmk-i ...

46

Odp: KMK/JZ IDE+2.0 - lista chętnych

Prosiłbym o potwierdzanie na PM otrzymania przesyłki. Z góry dziękuję.
A tym, którzy już potwierdzili - dziękuję z dołu. :)

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.

47

Odp: KMK/JZ IDE+2.0 - lista chętnych

Co tak słabo z potwierdzeniami? Jeszcze przesyłki nie podochodziły? Niektóre z wysłanych w zeszły czwartek już przedwczoraj dotarły do adresatów w USA. W Polsce już niemal wszyscy powinni być po odwiedzinach listonosza. To jak jest?

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.

48

Odp: KMK/JZ IDE+2.0 - lista chętnych

Informacja, która wcześniej umknęła - w komputerach serii XL jeśli SDX jest uaktywniona, trzeba trzymać klawisz OPTION przy włączaniu. Inaczej pojawi się konflikt z BASIC ROM i komputer nie wstanie. Prace nad software-owym rozwiązaniem tego problemu będą podjęte w najbliższym czasie. Czasu generalnie ciągle brakuje, bo tempo całego projektu jest trochę zbyt szybkie, więc z wieloma rzeczami nie daje rady nadążyć. Ale spokojnie - wszystko co trzeba w swoim czasie się pojawi.

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.

49

Odp: KMK/JZ IDE+2.0 - lista chętnych

Hej!

No do mnie jeszcze nie dotarło. Ani awizo ani przesyłka.

pozdrawiam
Seban

50

Odp: KMK/JZ IDE+2.0 - lista chętnych

Widocznie do Ciebie poczta ma najdalej. ;) Czy czasem nie mieszkasz tuż obok urzędu pocztowego?

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.