201

Odp: SIDE preorder

zdeasembluj rom side! ;)
ot taki delikatny zart ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

202

Odp: SIDE preorder

Pecus napisał/a:

P.-S. Prosiłem tutaj o gotową procedurę odczytu sektora z SIDE, albo jakieś dokładniejsze dane techniczne (jak mapowana jest karta CF w pamięci atari - bo odczytać z karty to już nie problem).
I nie pisać mi tu że na łatwiznę idę :) , nie te czasy, skoro jest gotowa procka, to po co wymyślać ją po raz kolejny...

Najpewniej autor/autorzy sterownika SIDE.SYS mogliby pomóc? Tylko nie wiem czy to Flashjazzcat z Atari Age, czy Candle... Czy obaj ;)

203

Odp: SIDE preorder

No właśnie na Candle liczę. Oczywiście wyciągnąłbym sobie tę prockę z loadera EXEców z partycji FAT, ale po co....

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

204

Odp: SIDE preorder

All API information and tech docs here:

http://www.atari8.co.uk/side/

If you wish to perform data transfer at the hardware level, email me and I will prepare sample code.

205

Odp: SIDE preorder

Of course I know these documents, but this is the software documentation.
I'm talking about a ready procedure for reading the  physical sector from CF card.

I already have this procedure. :)

Thanks Candle.

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

206

Odp: SIDE preorder

OK - sorry for the misunderstanding. It's difficult using Google translate. ;)

207

Odp: SIDE preorder

Jako że zaxon pewnie zawalony jest robotą - nie chcę przeszkadzać - to pytanie do osób z listy:

AS,Albeert,marekk,cube4you,pitb,marekcplo,pajero,dely

czy dotarły do was już SIDE?
Bo też byłem na tej liście wysyłkowej, ale na razie żadnej przesyłki nie dostałem.

208

Odp: SIDE preorder

Nikt nie dostal, przesylki wyszly dopiero dzisiaj, naprawde przepraszam i strasznie mi glupio ale po prostu zycie....

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

209

Odp: SIDE preorder

Nic nie szkodzi . Nie ma co poganiać - kiedyś i tak w końcu do nas dotrą - a to najważniejsze.
Po za tym im dłużej wyczekane tym większą wartość emocjonalną będą miały.

Dzięki za info zaxon. Odwalasz kawał naprawdę dobrej roboty.

210

Odp: SIDE preorder

dss napisał/a:

Po za tym im dłużej wyczekane tym większą wartość emocjonalną będą miały.

*fap* *fap* *fap*

211

Odp: SIDE preorder

Mikey, nie wiem co ty masz do mnie ale dosrywasz mi  gdzie mozesz. Nie wiem o co ci chodzi ? Nie lubisz mnie, napisz czemu .Gdzie i kiedy ci zaszkodzilem czy cokolwiek zrobilem zlego?

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

212

Odp: SIDE preorder

gdzie niby ci dosrywam i gdzie ja wogole do ciebie pisze?
uwaga opinia - uwazam ze tekst dss ktory zacytowalem jest niezdrowa podnieta - koniec opinii.

213

Odp: SIDE preorder

Poddaje sie,  zajme sie robieniem i ..... zrobieniem. Mimo tego.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

214

Odp: SIDE preorder

nie no serio czlowieku, rzucasz oskarzenie, gdzie ja ci dosrywam?
Wogole do ciebie nic nie pisze, komentuje posta innej osoby a ty piszesz ze ci dosrywam?
No pokaz mi gdzie....

215

Odp: SIDE preorder

dss napisał/a:

Jako że zaxon pewnie zawalony jest robotą - nie chcę przeszkadzać - to pytanie do osób z listy:

AS,Albeert,marekk,cube4you,pitb,marekcplo,pajero,dely

czy dotarły do was już SIDE?
Bo też byłem na tej liście wysyłkowej, ale na razie żadnej przesyłki nie dostałem.


Tak dostałem w poniedziałek!
Zaxon to solidna firma!!!
Nie chwaliłem się jeszcze bo mam szpital w domu :(
Ale dzisiaj mam nadzieję że się wieczorem pobawię nowymi zabawkami do /I\


SIDE jest zajebisty!!!
w 3minuty zaorałem 16partycji pod spartą podzieliłem kartę 2gb na dwa i właśnie wrzucam na lapie 1gb gier i dem na partycje fat32 zrobioną pod windą...

Testy zaraz będą w toku..
I oczywiście ciekawe ile gier i dem zadziała w porównaniu do kmk 2.0 :P

Ostatnio edytowany przez AS... (2011-10-21 19:53:02)

216

Odp: SIDE preorder

ZAXONKU :-)
a gdzie się moje SIDE zapodzialo ?;-)

217

Odp: SIDE preorder

Czy ktoś wie gdzie zjadło Zaxona? Moje SIDE wciąż w drodze.

Atari 800XE plus inne oraz pozostałe.

218

Odp: SIDE preorder

antek napisał/a:

a gdzie się moje SIDE zapodzialo ?;-)

Pewnie tam gdzie wszystkie inne SIDE. Ja czekam od konca lipca, na atariage ludzie niektorzy zaczeli domagac sie zwrotu wplaconych pieniedzy. Chyba jednak ten zaxon to nie jest do konca porzadna firma - nawet na ebaju konto mu usuneli za brak wyslanych przesylek.

219

Odp: SIDE preorder

grey/msb napisał/a:

....na SV2k11....
63. Zaxon
104. Pajero

Pewnie taki zlot można wykorzystać na odbiory :)

220

Odp: SIDE preorder

adax666 napisał/a:

  na atariage ludzie niektorzy zaczeli domagac sie zwrotu wplaconych pieniedzy. Chyba jednak ten zaxon to nie jest do konca porzadna firma - nawet na ebaju konto mu usuneli za brak wyslanych przesylek.

Wiesz adax666, na eBayu można stracić konto bo administrator miał gorszy dzień. A tak naprawdę to kupujący miał gorszy dzień i "pier...nął" skargę na sprzedającego. Bo mieszka w USA i "next day delivery" jest dla niego normą, więc po tygodniu braku przesyłki jest skarga. eBay i Paypal mają restrykcyjne normy, że max. 1.2% komentarzy może być negatywnych. Jeśli przekroczysz - spadaj! Dlatego na 140 milionów zarejestrowanych kont, 72 miliony jest zablokowanych przez Paypala.
I nie ma przebacz - jeśli ci zamkną, zapomnij o odwieszeniu kary. Mają to gdzieś. Wiem, bo sam to przerabiałem. Wystarczy, że na 100 przesyłek dwie nie dotrą w terminie i tracisz możliwość sprzedawania. W krajach innych niż cywilizowane to bardzo łatwe stracić konto. I nie obwiniałbym tu absolutnie Zaxona. Weź pod uwagę, że większość ludzi (w tym i ja) zajmujemy się naszym hobby po godzinach. Nie zawsze się da pogodzić życie zawodowe i rodzinne z hobby. Cieszyłbym się, że w ogóle są ludzie dzięki którym powstają urządzenia, akcesoria do naszych maszynek. A to, że czasem dostaniesz coś parę tygodni później....
Zapewniam Cię, że dostaniesz. Zaxon to naprawdę porządna firma!

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

221

Odp: SIDE preorder

adax666 napisał/a:
antek napisał/a:

a gdzie się moje SIDE zapodzialo ?;-)

Pewnie tam gdzie wszystkie inne SIDE. Ja czekam od konca lipca, na atariage ludzie niektorzy zaczeli domagac sie zwrotu wplaconych pieniedzy. Chyba jednak ten zaxon to nie jest do konca porzadna firma - nawet na ebaju konto mu usuneli za brak wyslanych przesylek.


tak jak napisał Duddie..
Ebay i paypal ech mnie wyrąbali na 4k pln.
Tak naprawdę za nic można stracić konto i kasę. Dodam że byłem kupującym :(

http://allegro.pl/show_user.php?uid=4961011

Zobacz jak ładnie idzie Zaxonowi, chłop stara się jak może ma dwie roboty i oprócz tego hobby zwane Atari.
Chwała mu za to że mu się chce i coś robi. Widać nie zarabia "kokosów" skoro musi tyrać w 2robotach na raz.
Więc nie pisz że Zaxon to nieporządna firma!!

To uczciwy człowiek, zrobiłem z nim kilka interesów i nigdy nie było z niczym problemu.
Jak CI się nie podoba nie kupuj u niego... Ha ha gdzie tylko kupisz innego Sida!
Pamiętaj Atari to hobby i nie wymagaj że na 2gi dzień będziesz to miał, bo Zaxon sam to składa/lutuje i dziury wierci.

Ostatnio edytowany przez AS... (2011-11-05 20:33:46)

222

Odp: SIDE preorder

Z mojej strony akurat sprawa jest prosta - dostałem info 2 tygodnie temu od Zaxona że przesyłkę wysłał a ponieważ do mnie nie dotarła więc chcę się z nim skontaktować by sprawdzić gdzie utknęła - po stronie poczty brytyjskiej czy polskiej.

Atari 800XE plus inne oraz pozostałe.

223

Odp: SIDE preorder

AS.. ciekawe czy tez bys milczał gdybyś czekał tyle czasu na przesyłke... tobie akurat sie udało.
Mi zaxon tez cos obiecał przy pewnej wymianie i tego nie dostałem. Wyslalem do niego 3 privy i cisza.
Niewierze ze nie przeczytał i nie ma czasu nawet tu wejść i odpisać. No chyba ze cos mu sie stalo....
No nic pogadamy sobie moze na SV... jak sie zjawi

"wszystko się kiedyś kończy......."

224

Odp: SIDE preorder

stryker napisał/a:

No chyba ze cos mu sie stalo....

Raczej nic mu się nie stało. Allegro podaje "Ostatnio logował się: 04.11.2011, 17:46:20" No chyba, że ktoś ukradł mu konto. Ja też zakupiłem, zapłaciłem i czekam... nie chciałbym, żeby to były 4 miesiące ale jestem dość cierpliwy. Miesiąc wytrzymam.

Ja bym lepiej spaliłem się. Wybierać nie Tobie.

225

Odp: SIDE preorder

stryker napisał/a:

AS.. ciekawe czy tez bys milczał gdybyś czekał tyle czasu na przesyłke... tobie akurat sie udało.
Mi zaxon tez cos obiecał przy pewnej wymianie i tego nie dostałem. Wyslalem do niego 3 privy i cisza.
Niewierze ze nie przeczytał i nie ma czasu nawet tu wejść i odpisać. No chyba ze cos mu sie stalo....
No nic pogadamy sobie moze na SV... jak sie zjawi

Tak czekam na coś od 2czy 3miesięcy.
I Czekam sobie spokojnie.
Zawsze od niego paczki przychodziły!!
Biedny Zaxoniem obecnie jest chory.

Dajcie mu jeszcze chwilę czasu na pewno sam napisze co i jak.
Przecież oprócz atari jest jeszcze inny świat...
Jak pisałem Zaxon to bardzo porządna firma.

Ostatnio edytowany przez AS... (2011-11-05 21:50:03)