26

Odp: IDE+ 2.0 chałtura do poprawki

Polutować Spartę potrafi, ale wylutować bateryjki - już nie :)

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

27

Odp: IDE+ 2.0 chałtura do poprawki

uprasza się moderację o wykasowanie linku...

28

Odp: IDE+ 2.0 chałtura do poprawki

@Bezrobotny - tak serio to na jedno pytanie Ci odpowiem. Złącze 8-pin o które chyba pytasz, to uzupełnienie sygnałów dla złącza carta wbudowanego w interface i doprowadza się tam brakujące sygnały (bezpośrednio z kompa) bodajże wówczas, jak interface podłączony jest przez PBI np. do serii XL. Np. Atari 800XL :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

29

Odp: IDE+ 2.0 chałtura do poprawki

Jacques napisał/a:

Że tu i tam przedstawia różny poziom bystrości. Tyle i EOT.

A dla mnie nie EOT. Schizofrenicy nie są niedorozwinięci umysłowo. Nie znam żadnych badań które przedstawiały by znacząco różne poziomy bystrości schizofreników w porównaniu do "zdrowych" Podaj swoje źródło wiedzy, bo chętnie zaktualizuję swoją wiedzę. Owszem, leki które dostają chorzy często powodują dużą senność, problemy z koncentracją ... co może się przyczyniać do pogorszenia zdolności poznawczych podczas terapii, ale aby sama "posiadalność" schizofrenii jakoś specjalnie zmniejszała "bystrość" to nie słyszałem. Nie mówię tu o przypadkach ludzi którzy z powodu choroby są już tak aspołeczni, że siedzą w domu i "nic nie robią" bo to oczywiste że się nie rozwijają, ale takie przypadki zdarzają się przy innych chorobach jak i u zdrowych. Schizofrenia dotyka około 1% z 7miliardów ludzi na świecie, więc policz sobie ilu masz schizofreników w pracy, w bloku, na forum AA ... Ci ludzie w absolutnej większości funkcjonują społecznie praktycznie normalnie.
Podaj więc swoje źródło wiedzy, chętnie podyskutuję, oczywiście nie tu. Wybaczcie za off'a :P

Ostatnio edytowany przez jury (2011-09-15 17:04:19)

30

Odp: IDE+ 2.0 chałtura do poprawki

Oj Jury... Chodziło mi o swoiste "rozszczepienie umysłu" (schizofrenia), które da się zauważyć pomiędzy zachowaniem na forum i podstawowymi pytaniami a faktem, że ten sam(?) umysł pracuje zupełnie inaczej czasem, co widać na aukcjach Allegro ;) Tak jak to Duddie napisał: "Polutować Spartę potrafi, ale wylutować bateryjki - już nie " :) I tyle. I daj spokój z wchodzeniem w medycynę, wszyscy wiedzą o co mniej więcej chodzi a Ty żądasz encyklopedycznych definicji ;)

I nie mam nic do prawdziwych schizofreników, chorób się nie wybiera.

Ostatnio edytowany przez Jacques (2011-09-15 17:38:48)

31

Odp: IDE+ 2.0 chałtura do poprawki

Gdyby nie trolle, to postów byłoby mniej... A tak - forum żyje :)

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

32

Odp: IDE+ 2.0 chałtura do poprawki

Jacques napisał/a:

Chodziło mi o swoiste "rozszczepienie umysłu" (schizofrenia), które da się zauważyć pomiędzy zachowaniem na forum i podstawowymi pytaniami a faktem, że ten sam(?) umysł pracuje zupełnie inaczej czasem, co widać na aukcjach Allegro

Ale do takiego typu zachowań pasuje bardziej: zaburzenie dysocjacyjne tożsamości ( osobowość wieloraka ) :D :P ;)

Ostatnio edytowany przez jury (2011-09-15 18:25:52)

33

Odp: IDE+ 2.0 chałtura do poprawki

Proponuję ankietę: czy usunąć link? Jakby co głosuję przeciw.

Ostatnio edytowany przez Vasco/Tristesse (2011-09-15 18:55:54)

34

Odp: IDE+ 2.0 chałtura do poprawki

Ale to grzeniu powinien zaproponować.

35

Odp: IDE+ 2.0 chałtura do poprawki

bo "bezrobotny" to po prostu "dobry ser" ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

36

Odp: IDE+ 2.0 chałtura do poprawki

a gdyby zamiast baterii wymieniac całą płytkę :-) hihihi czyli co dwa lata jak bateria się skończy kupować nową płytkę IDE+ 3.0 potem znowu za dwa lata IDE+4.0 itd. ?
wtedy znika nam problem wymiany baterii :-) i upgradowania sprzętu :-) do dysków sata ata i co tam jeszcze wymyślą w przyszłości :-)

37

Odp: IDE+ 2.0 chałtura do poprawki

Pin napisał/a:

bo "bezrobotny" to po prostu "dobry ser" ;)

Skoro juz kulinaria, to ja bym sugerowal środek głowy kapuścianej, ten co sie wycina :)

38

Odp: IDE+ 2.0 chałtura do poprawki

słyszałem, że człowiek dawnymi czasy posiadał wyłącznie móżdżek. I nagle stało się właśnie to: z drzewa spadł mu na głowę GRZYB i zintegrował się z głową. Od tego czasu człowiek posiada mózg ;)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

39

Odp: IDE+ 2.0 chałtura do poprawki

A jakież to grzyby rosną na drzewach (prócz huby)?

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

40

Odp: IDE+ 2.0 chałtura do poprawki

a mnie dziwi ile energii macie na odpowiadanie w tak bzdurnych tematach
moze by ja wykozystac TWORCZO? :P

przechodze na tumiwisizm

41

Odp: IDE+ 2.0 chałtura do poprawki

... twórczo spędziliśmy prawie 3 dni, więc nic się nie martw. Możliwość odpowiedzi w tym wątku to niewątpliwa przyjemność i relaks ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

42

Odp: IDE+ 2.0 chałtura do poprawki

i gdzie ta twórczość?

przechodze na tumiwisizm

43

Odp: IDE+ 2.0 chałtura do poprawki

ehhh - wiedziałem, że prędzej czy później przypomnisz mi o tym :) - nie olałem tematu, siądę do tego i przepraszam że się tak to ciągnie. Wstyd trochę :) - no dobra :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

44

Odp: IDE+ 2.0 chałtura do poprawki

nie moglem sie powstrzymac


http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2011/09/a7448174d0ab048604581dd2e6e9f0d2.gif?1316332730

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

45

Odp: IDE+ 2.0 chałtura do poprawki

:) - dostosowałem się do poziomu topica, no co :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

46

Odp: IDE+ 2.0 chałtura do poprawki

to bylo do kolegi bezrobotnego...mega face palm

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

47

Odp: IDE+ 2.0 chałtura do poprawki

Też to oglądałem  w niedzielę ;D

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware