1

Temat: Pozegnanie, trzymajcie sie panowie i panie .

Hej, dzieki za wspolnie spedzony czas, za sporo nauki, za zloty na ktorych poznalem ciekawych ludzi i prawdziwych przyjaciol . Niestety musze powiedziec duze  pass i odpoczac . Czas i zycie nie pozwala mi na rownolegle ciagniecie obu spraw. 

Oczywiscie wszystko co bylo zamowione i zaplacone bedzie dostarczone.

Pozdrawiam, Zaxon (emerytowany)

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

Odp: Pozegnanie, trzymajcie sie panowie i panie .

Jest to _wielka_ strata.
Mamy nadzieję, że przejściowa.
Powodzenia.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

3

Odp: Pozegnanie, trzymajcie sie panowie i panie .

To jest ogromna strata,

Mam nadzieje podobnie jak poprzednik ze poustawiasz sprawy i wrocisz

Pozdrawiam

Kroll

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

4

Odp: Pozegnanie, trzymajcie sie panowie i panie .

Zaxońcu,
Mam nadzieję że wypiłeś o parę piw za dużo :P
Przecież nie musisz w świecie Atari robić nowych sidów nowych kart sieciowych do 16/32bit itd.

Po prostu bądź z nami!!

p.s.
będę się cieszył jak dziecko jak przyjdzie od Ciebie paczka z sidem sio2usb i innymi takimi tam..
Pamiętaj że sprawiałeś również radość nam wszystkim, jak przychodziła paczka od Ciebie :)

Ostatnio edytowany przez AS... (2011-09-29 10:10:51)

5

Odp: Pozegnanie, trzymajcie sie panowie i panie .

ogarnął mnie smutek i nostalgia.

Zaxon czy pamiętasz o tym porcie dżojstika do xl/xe?

6

Odp: Pozegnanie, trzymajcie sie panowie i panie .

mam nadzieje iż to chwilowy kryzys i niedługo powrócisz

Atari 800XE plus inne oraz pozostałe.

7

Odp: Pozegnanie, trzymajcie sie panowie i panie .

A ja niczego nie zamówiłem u Ciebie, a i tak mam nadzieję, że wrócisz na stare śmieci :)

800 XE + CA 2001; Portfolio; 1040 STfm; Lynx II
Psion Organiser II XP, LZ64; Series 3a, 3c, 5mx; Siena; Workabout; HP 95LX, 200LX, 620LX; Amiga 1200; Amstrad NC100, NC200; Game Boy Color
http://palmtop.cosi.com.pl -- nie tylko o Atari Portfolio

8

Odp: Pozegnanie, trzymajcie sie panowie i panie .

Wielka szkoda. Strata kazdego usera jest odczuwalna w tak malym 'srodowisku'.

a co do 'sprzetowej' dzialalnosci to natura nie lubi pustki, pewnie zostanie szybko uzupelniona, moze Duddie...

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

9

Odp: Pozegnanie, trzymajcie sie panowie i panie .

Ja bym stawiał na bezrobotnego. Chłopak wyraźnie ma pasję i potencjał :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

10

Odp: Pozegnanie, trzymajcie sie panowie i panie .

Zaxon, dzięki za wszystko, także za radość, której doświadczę wkrótce odbierając paczkę z SIDE :)
Mam nadzieję, że odpoczniesz i wrócisz, niekoniecznie do lutownicy, ale po prostu by się cieszyć tym wszystkim co nasze małe ATARI otrzymuje ostatnio zarówno od strony programowej jak i sprzętowej, także dzięki Tobie :)

11

Odp: Pozegnanie, trzymajcie sie panowie i panie .

@xxl: dopóki Zaxxon działa, ja nie brałem się za działkę Atari..... Ale jak zostanie luka - na pewno podziałam. Zresztą leży u mnie parę projektów w szufladzie i czekają....

@wieczor: oooo tak! bezrobotny rulezzzz.....

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

12

Odp: Pozegnanie, trzymajcie sie panowie i panie .

Zaxon, nie wygłupiaj się, ogarnij nieco tamten bajzel i wracaj! :)

I Ty zostaniesz big endianem...

13

Odp: Pozegnanie, trzymajcie sie panowie i panie .

Zaxon ! Jeśli to przez kobitę to zrób jej dziecko i wracaj ;)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

14

Odp: Pozegnanie, trzymajcie sie panowie i panie .

Jeśli coś Piotra spotkało przykrego - może finansowo - to Panowie zróbmy ściepę.

Acz jeśli to sprawa czasu - ja go obecnie też prawie nie mam dla Atarki.
Dłubię tyle co nic,
elektro to właściwie to poza jednym upgrades dla kolegi nic nie planuje;
kodowanie - ciągnę od stycznie 4 projekty i dalekie jeszcze ukończeniu;

Szczęśliwy ten co ma czas na rodzinę, dom/mieszkanie, kompa, sen....

15

Odp: Pozegnanie, trzymajcie sie panowie i panie .

dajcie mu spokoj, urlop normalna sprawa, kazdemu sie nalezy...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

16

Odp: Pozegnanie, trzymajcie sie panowie i panie .

Niektorzy pozegnania uzywaja jako "tester" (swojej) popularnosci, pozniej tryumfalnie wracajac (np. Sikor czy Kaz)... ;) Tu jednak zdecydowanie na to nie wyglada...

To kto nam bedzie robil interfejsy Sio2Usb?  Aktualnie przydalby mi sie taki....  :|

Ostatnio edytowany przez Dracon (2011-09-29 23:18:37)

17

Odp: Pozegnanie, trzymajcie sie panowie i panie .

FAK! Co jest? Jestem tu nowy a ta informacja mocno mnie zaniepokoiła! Nie zdążyłem jeszcze zanabyć wszystkich (Zaxonowych!) zabawek!
Tak nie można! Proszę o zachowanie spokoju i powrót do stanu poprzedniego czyli czynnej aktywności! I zdecydowanie nie zalecam powiadamiać innych użytknowników o tego typu akcjach - nie każdy może to spokojnie przyjąc...

:(

Ostatnio edytowany przez dynamike2010 (2011-09-30 07:42:57)

/l\tari

18

Odp: Pozegnanie, trzymajcie sie panowie i panie .

i pewnie o SIDE też można jedynie pomarzyć

19

Odp: Pozegnanie, trzymajcie sie panowie i panie .

zaxon, udanej przerwy, wracaj jak najszybciej i nie bierz tyle roboty na siebie. cały czas mam odłożone wd1772 dla ciebie. miałem nadzieję przekazać na SV.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

20

Odp: Pozegnanie, trzymajcie sie panowie i panie .

Zaxon, podobnie jak przedmówcy życzę Ci wszystkiego dobrego. Zrobiłeś wiele zarówno dla małego jak i dużego Atari, i chciałbym Ci za to serdecznie podziękować.

PS: I mam nadzieję, że nie odchodzisz od Atari na zawsze, bo byłaby to naprawdę duża strata dla społeczności atarowskiej.

Atari 1040 STFM (TOS 1.02, 1 MB RAM), Atari 520 STE (TOS 2.06, 4 MB RAM), Atari 800XE, magnetofon Atari XC12+Turbo2000, SIO2PC, Satandisk, monitor Atari SM 124 i SM 144 i wiele innych fajnych sprzętów :)

21

Odp: Pozegnanie, trzymajcie sie panowie i panie .

Wungiel je we wiosce. WOJNA IDZIE!

22

Odp: Pozegnanie, trzymajcie sie panowie i panie .

zaxon napisał/a:

Hej, dzieki za wspolnie spedzony czas, za sporo nauki, za zloty na ktorych poznalem ciekawych ludzi i prawdziwych przyjaciol . Niestety musze powiedziec duze  pass i odpoczac . Czas i zycie nie pozwala mi na rownolegle ciagniecie obu spraw. 

Oczywiscie wszystko co bylo zamowione i zaplacone bedzie dostarczone.

Tak obserwując Atari Age, chyba nie do końca to ostatnie zdanie jest prawdziwe, przynajmniej w temacie SIDE:
http://www.atariage.com/forums/topic/18 … __st__1300
Podobnie z Ultrasatanami:
http://atari-forum.com/viewtopic.php?f= … p;start=50

Ludzie wieszają psy, Zaxon milczy, niektórzy zapłacili za urządzenia nierzadko rok temu albo lepiej, a sprzętu nie widać i brak jakichkolwiek wyjaśnień... Średnio to wygląda :/

Ostatnio edytowany przez Jacques (2012-09-20 11:33:48)

23

Odp: Pozegnanie, trzymajcie sie panowie i panie .

Zaxon przez pol roku zasuwal i mieszkal we Francji na budowie. Co prawda mial ze soba warsztacik ale kompletnie nie mial kiedy cokolwiek zrobic. Wczoraj zjechal do domu i pierwsze co zrobil to popedzil dzisiaj na poczte wysylac rzeczy ludziom.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

24

Odp: Pozegnanie, trzymajcie sie panowie i panie .

Witamy :)

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware