1

Temat: SV2k11 - czy ktoś ze Śląska lub okolic się wybiera ?

pytanie jak w temacie.

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

2

Odp: SV2k11 - czy ktoś ze Śląska lub okolic się wybiera ?

Lotharek? :)

Napisz jeszcze kiedy chcesz jechać, bo ludziki najczęściej startują w czwartek. Ja jadę wcześnie rano w czwartek tak, by w Gdańsku być w okolicy południa jakoś. Skład jednak mamy pełny.

Ostatnio edytowany przez Pin (2011-10-27 21:08:30)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3

Odp: SV2k11 - czy ktoś ze Śląska lub okolic się wybiera ?

Chciałbym jechać w czwartek ok. południa (może rano - teraz tego jeszcze nie wiem). W każdym razie jeśli ktoś się wybiera niech da znać. Jest nas dwóch: ja i Konop i chętnie się zabierzemy.

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

4

Odp: SV2k11 - czy ktoś ze Śląska lub okolic się wybiera ?

A czy ktoś z okolic Bielska-Białej jedzie na SV i ma zbędne miejsce w aucie? Niech da znać

2xAtari Jaguar + 1xJaguar CD + BJL, SkunkBoard rev.3, SkunkBoard SillyVenture Edition. , 16CD + 22cart
Atari Falcon 030/14MB + CT63/256MB + SuperVidel + SVEthLANa + CF16GB + DVD HP SCSI

5

Odp: SV2k11 - czy ktoś ze Śląska lub okolic się wybiera ?

@Rastan, Konop - tu Pawel szuka chętnych: http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic … 34#p139234

Ostatnio edytowany przez larek (2011-11-08 18:39:15)

6

Odp: SV2k11 - czy ktoś ze Śląska lub okolic się wybiera ?

@larek: dzięki za info. załatwiliśmy już wyjazd z XXLem.

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."