26

Odp: Wyczyny Siniora

Nie ma za co ^_-. Zina, pozdrowienia od antyfanki OS XD. Ja tam wole chlać z McM i nabijać się z Shinora XD.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

27

Odp: Wyczyny Siniora

Moja Mamusia zawsze mi powtarzala: Tomeczku nie nabijaj sie z kalek.
Nie nasmiewajcie sie z Szinora,nie widzicie ze to maly ułom?

gep/lamers^dial

28

Odp: Wyczyny Siniora

Ale przeciez (muehehehehe) nikt sie z Shinora nie smieje (buhahahahaha). Za kogo (buahahaha) nas masz ? (ROTFL) ;)

29

Odp: Wyczyny Siniora

Z tego co sobie przypominam to ktos nagrywal nasz hymn na telefon wiec mala prosba czy mozna to wrzucic na net bo bym se jeszcze posluchal nasze wyczyny wokalne :)

. . . . ..... . . . . . . . .. . .... .. ... . . . . . . . . .. . . . . . ..

30

Odp: Wyczyny Siniora

Na komóreczkę hymnik zgrał Świderek.
Zresztą na następnym zebraniu Odsieczy w Opalenicy zamierzam nagrać pełną wersję hymnu. Sorki właśnie sobie przypominam że MCM coś wspominał o East-cie? W każdym razie proszę o skompletowanie grupy na którymś z w/w zlotów w celu nagrania.

Gep: odśpiewanie hymnu oraz nie zwalenie się pod stół jako pierwszy (pijąc oczywiście Sobieskiego, a nie jakieś piwo o którym wspominasz) równa się z przyjęciem do OS. Takie reguły dotyczą zresztą każdego:)

Grubshy: ale ten samogonik w butelce po wiesz czym? :lol:

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

31

Odp: Wyczyny Siniora

hohohohohoho.....mysle ze mogłbym dac rade polowie Waszego składu grupowego....sprawdzimy???he?

gep/lamers^dial

32

Odp: Wyczyny Siniora

Gepcio jak zwykle pewny siebie _^_''

There's special place for me in hell. It's called the throne.

33

Odp: Wyczyny Siniora

no to w czym sie probujemy gep?

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

34

Odp: Wyczyny Siniora

Moze zapasy w kisielu?

There's special place for me in hell. It's called the throne.

35

Odp: Wyczyny Siniora

oj mlode toto, glupie... zapasy w kiesielu? jakie zapasy w kiesielu?  co to ma byc za rywalizacja? ja poprostu pytalem gepcia  jaki alkohol pijemy - w ten sposob niezaleznie od tego kto wygra obie strony beda zadowolone, nie gep?:)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

36

Odp: Wyczyny Siniora

no BA.....mozemy pic wszystko co chcesz...borygo,jagodzianka na kosciach,olej po frytkach ze smazalni na dworcu w Olsztynie itp...
chodzi o to by pasc jak bedzie świtało....
co do kisielu to możemy sie z Mesią pomocować....:)

gep/lamers^dial

37

Odp: Wyczyny Siniora

No to zapasy w sobieskim, a potem kto wygra, wypija wszystko XD

There's special place for me in hell. It's called the throne.