51

Odp: ultimate1mb - nowy preorder

1 szt. dla 130XE poproszę

52

Odp: ultimate1mb - nowy preorder

i ja jedną sztukę 65 XE ładnie pls.

53

Odp: ultimate1mb - nowy preorder

preorder powinien być zamknięty od 17 lutego - ale cóż - życie
tak więc dziś zamykam preorder, proszę czekać na dalsze instrukcje na PW

przechodze na tumiwisizm

54

Odp: ultimate1mb - nowy preorder

Candle, ja nie zdążyłem, jeśli jeszcze mogę, to poproszę sztukę....

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

55

Odp: ultimate1mb - nowy preorder

uaktualniona lista
proszę o sprawdzenie czy wszystko się zgadza

przechodze na tumiwisizm

56

Odp: ultimate1mb - nowy preorder

w tej chwili wszyscy powinniście otrzymać PW dotyczące dalszego losu waszych zamówień - jeśli kogoś pominąłem, proszę się przypomnieć

edit:
przepraszam za sztampę - tak jest bardziej sprawnie

Ostatnio edytowany przez Candle (2012-02-29 13:02:00)

przechodze na tumiwisizm

57

Odp: ultimate1mb - nowy preorder

Candle napisał/a:

Jacques: kompletne, do zamontowania w atarce

Candle napisał/a:

płytka jest ta sama co w poprzednim preorderze, a więc trzeba dokładać rezystory do linii RD4 RD5

Wiec jak? Rezystory beda juz dolozone na plytce czy bede musial dolutowywac sam?

58

Odp: ultimate1mb - nowy preorder

gdzie ta dezinformacja?
jest tak jak napisalem, plytki te same co poprzednio = trzeba rezystory dolozyc na plycie glownej/kablu samemu

przechodze na tumiwisizm

59

Odp: ultimate1mb - nowy preorder

Jedyne co, to mogłyby być zaciśnięte te dwie złączki na tych pojedynczych kabelkach, ale w sumie.

60

Odp: ultimate1mb - nowy preorder

tutaj jest uaktualniona lista

jak dotad zamowilem wszystkie zlacza oraz kable potrzebne do ultimate, czesc tego zamowienia zostala juz zrealizowana, wiec moglem pociac kable wstazkowe na odcinki odpowiednich dlugosci
czekam nadal na wtyki emulacyjne (to nie jest cos, co trzymaja na polce, wiec czasem trzeba na to poczekac) oraz na oferte na polprzewodniki
jesli firma nie wywiaze sie w ciagu kilku najblizszych dni, zmienie dostawce

przechodze na tumiwisizm

61

Odp: ultimate1mb - nowy preorder

Powiało grozą ;)

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

62

Odp: ultimate1mb - nowy preorder

bede "leniwy", pozno juz

wyrazy lenistwa

przechodze na tumiwisizm

63

Odp: ultimate1mb - nowy preorder

nie wiem czy dobrze to zrozumialem, ale czy u1mb bedzie miec kawalek logiki w xilinkise + kawalek romu za to odpowadajacy, dajacy w sumie nevdevice, aktywowane po wykryciu w slocie carta side?

if so, fucken awsome!

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

64

Odp: ultimate1mb - nowy preorder

Jedna mała uwaga: jeśli w 800XL siedzi IO-Board, jest nieco ciężko ustawić Ultimate tak, jak to było pokazane na zdjęciach - nachodzą na siebie. Ja musiałem zmienić orientację ( :) ) z poziomej na pionową tj. obrócić o 90 stopni. W tym układzie przydałoby się aby ta szersza wstążka (od romu) była nieco dłuższa. Tzn. wystarczyła mi ale ładnie powyginana to ona nie jest i demontaż ewentualny też prosty nie będzie :) To tak celem porady.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

65

Odp: ultimate1mb - nowy preorder

w 600xl miesci sie ultimate i io-board, wiec to nie jest kwestia miejsca, tylko jego wykozystania
jell: tak wlasnie to dziala

uaktualniona lista (musiałem zgadywac 2 osoby - maw, laborant - odezwijcie sie jesli zgadlem poprawnie)

Ostatnio edytowany przez Candle (2012-03-24 22:58:52)

przechodze na tumiwisizm

66

Odp: ultimate1mb - nowy preorder

Candle: ja nie mówie że mi się nie zmieściło, tylko że obróciłem :) Tak bym musiał jedno pod drugim... Zresztą w tej orientacji miałem już gotową dziurę w płycie ;)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

67

Odp: ultimate1mb - nowy preorder

a ja mowie ze sie miesci bez obracania ;]

przechodze na tumiwisizm

68

Odp: ultimate1mb - nowy preorder

Candle napisał/a:

uaktualniona lista

Nie taka uaktualniona, bo nie ma "paid" przy mnie a paid jest już od paru tygodni ;)

69

Odp: ultimate1mb - nowy preorder

ja tam widze paid, pewnie znowu przegladarka wasc w wuja robi

przechodze na tumiwisizm

70

Odp: ultimate1mb - nowy preorder

Fakt, pod Firefoxem coś się musi rozjeżdżać, otworzyłem teraz w Readerze i widnieje PAID przy mnie ;)

71

Odp: ultimate1mb - nowy preorder

przy mnie jakoś też nie widzę "paid" :(

//EDIT: poprawka, widzę - skopiować link i dodać cokolwiek po pytajniku http://spiflash.org/atari/preorder-ultimate-2.pdf?a=3

//EDIt2: Candle, może jakiś generator randoma po "?" przy odczycie pliku ?

Ostatnio edytowany przez maw (2012-03-25 21:02:30)

___
Press play on tape...

72

Odp: ultimate1mb - nowy preorder

ale chlopaki, ja tez kozystam z firefoxa i nigdy nie mialem sytuacji ze wyswietlil mi stara wersje tego pdf'a

przechodze na tumiwisizm

73

Odp: ultimate1mb - nowy preorder

chyba ctrl-r powinno zaladowac dana strone (byc moze pdf rowniez) z pominieciem cache. niestety to pominiecie np. chrome roznie sobie interpretuje (co widze na stronach ktore sam robie, css nie odswieza za pierwszym ctrl-r) i czasem dziala to dopiero za drugim/trzecim wcisnieciem tej kombinacji.
pod fx chyba shift-f5 dodatkowo pelni ta sama funkcje, ale nie uzywam to nie mam pewnosci...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

74

Odp: ultimate1mb - nowy preorder

Też nie miałem nigdy problemów z Firefoxem, IE, Chrome i innymi. Dlatego trochę dziwne mi się wydaje to co u was jest. Może jakieś dziwne ustawienia włączone macie?

75

Odp: ultimate1mb - nowy preorder

Czy to nie zależy od tego, jaki plugin do pdf-a mamy ? Wersji (tych z adobe) jest w cholerę - ten mój zauważyłem sam sobie pliki cache'uje niezależnie od przeglądarki, która go wywołuje. Najpewniejsze to jednak link skopiować ręcznie i "popisać się" po "?".

___
Press play on tape...