76

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

parafrazując pewna angielską stację telewizyjną:

" Nie jedźcie na Silly Venture, bo wrócicie w trumnach... "   ;)

gep/lamers^dial

77

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

W sarkofagach :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

78

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

To ja nie jade %-))))   ( dzięki ziom za ostrzerzenie!!! :D )

Ostatnio edytowany przez jury (2012-07-20 21:06:48)

79

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

Ale ale, dobry sarkofag...

80

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

Dla mnie to próżne rzeczy %-) Nie będę występował w sarkofagu i tyle! :)

Ostatnio edytowany przez jury (2012-07-21 08:03:35)

81

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

Sarkofag sam wstąpi na Ciebie w stosownej chwili.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

82

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

Dla nieobeznanych: sarkofag w wersji SV wygląda mniej więcej tak:

http://www.coma-sport.slask.com.pl/foto/1234350847213.158.196.72skrzynia5czesc.jpg

Już nie pamiętam kto został w nim złożony ostatnio :D

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

83

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

Dostarczyciel niezapomnianych wspomnien, czyli Irata4.... :|

84

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

Koleżanki i Koledzy, czas na wielką mobilizację ! Do SV2k12 pozostały nieco ponad 4 miesiące - to dużo i mało zarazem. Nie zabraknie jeszcze wielu niespodzianek, ale cała reszta spoczywa na Was :D

Aby nieco "ożywić " ten wątek dodam, iż w chwili obecnej wiem o demach szykowanych na każdy komputer spod znaku fuji na SV2k12. Nie brakuje też zapowiedzi gier [m.in. na Falcon'a]. W chwili obecnej posiadam kilka prac do różnych kategorii.

Updateowany regulamin pojawi się jeszcze w tym tygodniu.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

85

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

Przypominam osobom które chcą skorzystać z Hostelu Bursztynek, że tak jak w zeszłym roku wszystkim dokonującym rezerwację na hasło ATARI przysługuje inny NIŻSZY cennik noclegów, czyli 45 zł za osobę !!!

Acha, nawiązując do info Gepard'a z zeszłego roku - Hostel Bursztynek jest już texturowany z każdej strony :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

86

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

Nie wiem czy to dobry pomysł, aby wrzucać info o szykowanych produkcjach na poszczególne platformy, ale bez podawania szczegółów? Wydaje mi się, że taka informacja mogłaby zmobilizować kogoś do zrobienia konkretnej pracy, jeśli w danej kategorii planowana jest tylko jedna? Jak myślicie?

Czy może jednak pozostawić to niespodzianką do dnia imprezy?

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2012-09-17 16:56:22)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

87

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

pozostaw jako niespodziewajkę a ztcw to takowe mają być :)

btw przyznać się kto ma takiego Pacmana i przywiezie go na SV?  ;) ;)

PunBB bbcode test

gep/lamers^dial

88

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

Robin Williams, ten z lewej ;)

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

89

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

Ok, sprawa party-place zapięta na ostatni guzik. Osoby które chciałyby przyjechać wcześniej mogą to zrobić w czwartek 6-go Grudnia późnym popołudniem. Zostaną jednak poproszone o pomoc w organizacji sali :D Za taką pomoc, oczywiście, z góry dziękuję! :)

Kolejna sprawa - przypominam o zaklepywaniu noclegów w Hostelu Bursztynek. Info na oficjalnej stronie SV2k12 w dziale "LOCATION". Póki co są rezerwacje na 12 osób, ale czas płynie szybko i może być później mniej komfortowo :D Na hasło ATARI cena za nocleg to 45 zł.

UPDATE: oczywiście na party-place również będą 2 sleeping-roomy w salach lekcyjnych, tak jak w zeszłym roku.

Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2012-09-20 14:49:21)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

90

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

grey - a nie mozesz dodac jeszcze jednej sali ? Bo w zeszłym roku było  tłoczno :)
No i niech na jednej sali bedzie kartka dla "ludzi nie chrapiących" lub załatw stopery douszne ;d

"wszystko się kiedyś kończy......."

91

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

stryker: samoobsluga - wiesz na co sie piszesz to wstap w drodze na p. place po zolty ser, ktory dobrze sie formuje w takie zatyczki :P

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

92

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

Dokladnie, przydaloby sie wiecej sleepingroomow, ostatnio coponiektorzy musieli spac na korytarzu :)

93

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

Tydzień po WeCan jeszcze mi dudni w uszach takie było nagłośnienie. Wyjście na ulicę niewiele zmieniało w tej materii. Z rozrzewnieniem wspominaliśmy w Łodzi, jak to na SV wchodzisz po schodach jedno pięterko wyżej i jest ChillOut :)

Grey wspominał o rezerwacjach w Bursztynku, myk w tym że połowa z 12 osób która ma rezerwacje w owym przybytku to ludzie z najbliższej okolicy ;)

Ostatnio edytowany przez gepard (2012-09-21 12:01:04)

gep/lamers^dial

94

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

@gepard: ja wiem czy z najbliższej? 4 osoby z Anglii, 4 z Francji, 2 Polska-Południe i 2 od "naszych" za granicą :) jeśli są jeszcze jakieś inne to Pani w recepcji jest niedoinformowana :D

W kwestii sleeping-roomów to można wygospodarować dodatkowo inne pomieszczenie (niekoniecznie salę lekcyjną) :D

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

95

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

1. bardzo niepoinformowana :) doinformuje się :)
2. Michał czy Ty odbierasz czasami pocztę? ;) dopisz Mr.Wolf-a do listy jesli to nie problem ;)

3. ADAMK róbrze sztaba do cholery ;)

gep/lamers^dial

96

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

Ależ Tomku Drogi, tyś też niedoinformowany jest :D Pan Wilk już dawno jest na liście :D *howgh!*

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

97

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

drogi Michale, ależ dziękuje bardzo, btw wybrałbyś się na sztab najbliższy bo pyszczek Twój widziałem ostatni raz na party :)

gadaliśmy na WeCan z Deadmanem, ale nie przyjedzie z przyczyn osobisto/rodzinnych

Ostatnio edytowany przez gepard (2012-09-21 14:47:04)

gep/lamers^dial

98

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

Michale http://www.sillyventure.eu/ nie działa co najmniej od wczoraj, coś padło?

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

99

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

It's just you.

http://www.isup.me/www.sillyventure.eu

Ostatnio edytowany przez syscall (2012-09-21 16:57:27)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

100

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

"Ok, sprawa party-place zapięta na ostatni guzik. Osoby które chciałyby przyjechać wcześniej mogą to zrobić w czwartek 6-go Grudnia późnym popołudniem. Zostaną jednak poproszone o pomoc w organizacji sali. Za taką pomoc, oczywiście, z góry dziękuję!

Grey,

Zdefiniuj proszę to 'późne popołudnie'....

pozdrowienia

Ostatnio edytowany przez thePink (2012-09-23 14:16:10)

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC