101

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

póżne popołudnie w zeszlym roku było koło godz. 18 ztcp ;)

gep/lamers^dial

102

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

W zeszłym roku jak się pojawiłem o 13 czy 14 to Stryker już był i rozplątywał kable :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

103

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

Bartek, ale masz na mysli piątek a chodziło o organizacyjny czwartek

gep/lamers^dial

104

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

Chyba nie... Bo w sobotę... Nie byłem w sobotę chyba... Kiedy były tancerki? Jak przyszedłem to nikogo poza Strykerem nie było, pusta sala. To chyba musiał być czwartek. Byłem gdzieś tak do 20... W piątek byłem dłużej, a w sobotę w ogóle, bo córa miała urodziny. Ergo byłem w organizacyjny czwartek, ustawianie stolików, rozwijanie kabli itp.

W tym tygodniu ostatecznie się rozstrzygnie przyjazd - będę mógł potwierdzić na 100%. Powrót będzie magiczny - przez Bydgoszcz (bilety wolne z Gdańska są dopiero tydzień później :D ) Orzeł wyląduje o 20:50, po jakiejś godzinie mogę się pojawić i coś pomóc, o ile o tej porze będzie jeszcze po co ;)

Ostatnio edytowany przez wieczor (2012-09-23 16:12:33)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

105

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

@wieczór: problemy z przenosinami na kolejne serwery itd. Ale mam nadzieję, że problem w tym tygodniu zostanie ostatecznie rozwiązany :)

@thePink: z racji tego że w czwartek odbywają się normalne zajęcia lekcyjne (w piątek są Mikołajki, dużo klas idzie do kin itd.) to aby nie wzbudzać zamieszania myślałem o pojawieniu się tam ok. godz. 15:00. Być może jednak zjawię się wcześniej, np. o 13:00. Wszystko zależy czy osoby które zadeklarowały pomoc podtrzymają ją do czasu party - samemu ciężko tachać ławki, krzesła itd - w zeszłym roku bardzo mi pomógł m.in. Gepard, Piter, Skudi i Bachoo.

W 2011 roku impreza oficjalnie reklamowana była jako 4 dniowa (sala gimnastyczna była dostępna już od rana w czwartek), ja sam byłem tam już w środę. Eh, na samą myśl o tym całym maratonie robi mi się słabo, a temat Silly zaczyna śnić mi się po nocach - a to że party już trwa, a ja nie załatwiłem identów, albo nie zmontowałem materiałów itd... masakra. Jedyne co podnosi mnie na duchu w takich momentach to rzeczy pojawiające się na compo - i ich ilość, która (jeśli autorzy dotrzymają słowa) może być o wiele większa niż w zeszłym roku. To krzepi, bardziej niż cukier :)

I niech nikt mnie już nie pyta o edycję w 2013, bo nie wiem czy dożyję do tej :D

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2012-09-24 01:10:06)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

106

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

Kochani, zmuszony jestem powrócić do tematu sprzed roku... Jeśli potwierdzi się liczba oczekiwanych prac na compo to zmuszony będę podzielić pokaz prac konkursowych na 2 dni:

piątek (gfx & msx)
sobota (intro, demo, game, utility, wild...)

Myślę że to wyjdzie "na zdrowie" wszystkim :) I łatwiej będzie też zaplanować inne atrakcje, których w tym roku będzie więcej.

Liczę na Waszą wyrozumiałość.

Pozdrawiam :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

107

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

WSTĘPNY HARMONOGRAM IMPREZY SILLY VENTURE 2k12
6-9 GRUDZIEŃ 2012 (Czwartek - Niedziela) / GDAŃSK


CZWARTEK

godz. 15:00 - nieoficjalne otwarcie party-place, możliwość rozstawienia sprzętu, zajęcia miejsca w sleeping-roomach.

odpalony "real-time txt" na Atari Mega ST

osoby chcące pomóc w organizacji sali proszone są o kontakt z organizatorem - tel. kom.: 603 370 134

godz. 19:00 - projekcja produkcji z platform Atari 2600, XL/XE, ST/STe, Lynx, TT, Falcon oraz Jaguar.


PIĄTEK

godz. 16:30 - uroczyste otwarcie pierwszej beczki z piwem

godz. 18:00 - pierwsza wizyta zaproszonych mediów (POMORSKA TV, radio ESKA)

godz. 19:00 - oficjalne otwarcie imprezy, przywitanie gości, projekcja materiału filmowego - pozdrowienia dla uczestników SV2k12 od znanych osób ze świata ATARI. Podczas projekcji na sali poczęstunek w postaci przekąsek - patery z kanapkami itp.

godz. 20:00 - koncert (w trakcie planowania)

godz. 21:00 - premierowe crazy compo (DEZEMBERFEST!)

godz. 22:00 - pierwsza część compo w kategoriach: gfx, msx & game.

godz. 24:00 - devil's show (od 18+)


SOBOTA

godz. 10:00 - pobudka z Red Bull'em.

godz. 11:00 - turniej gry w kapsle (organizatorzy: Kaz & Xeen)

godz. 12:00 - wizyta TVP (Teleexpress, Panorama) oraz radia ESKA

godz. 12:30 - crazy compo (WINTER'S FISHING!)

godz. 13:00 - crazy compo (THE VOICE FROM HELL)

godz. 13:30 - przybliżenie działalności klubu ABBUC, możliwość zadawania pytań Wolfgangowi Burgerowi.

godz. 14:00 - godzinny pokaz dem z platformy ATARI FALCON z okazji jubileuszu + niespodzianka dla wszystkich uczestników.

godz. 15:00 - pierwsza runda po mieście limuzyną Hummer H2 (oklejoną naklejkami ATARI, w środku chip-tune'owa muzyka, projekcja dem na ekranach LCD, szampan). 

godz. 19:00 - CRAZY COMPO ("Jaka to melodia?")

godz. 21:00 - druga część compo w kategoriach: intro, demo, wild etc.


NIEDZIELA

godz. 09:00 - ogłoszenie wyników compo, rozdanie nagród.

godz. 10:00 - kilka słów od organizatora na koniec, podsumowanie i podziękowania.

godz. 15:00 - zamknięcie party-place.


Powyższy harmonogram ma status beta. Nie uwzględnia też czasu serwowania posiłków.

Wkrótce bardziej dokładne info.

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2012-10-03 23:44:36)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

108

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

Napiszę tylko tyle:
Grubo!!!

109

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

robi wrażenie,
szacun Grey

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

110

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

Zastanawiam się też czy w nocy nie zrobić godzinnego show dem z C-64, w końcu Ś.P. Jack Tramiel to Ojciec C-64 i ST. Czy ktoś z Was podjąłby takiej prezentacji? Sam posiadam 2 szt. C-64, ale tylko z magnetofonami.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

111

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

Cobra/Samar to odpowiednia osoba :P

112

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

Przypomniało mi się że kolega Booker powinien tutaj pomóc :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

113

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

Z Voyagerem pogadaj.

grzybson/SSG^NG

114

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

sebaloz też się wybiera

PunBB bbcode test

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

I nie pozwól na emulatory. Emulacja tego komputera stoi na śmiesznym poziomie. Produkcje, które na emulatorach pierdzą i mrugają (na nasz program zapraszają), są na realnym sprzęcie niejednokrotnie wręcz powalające.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

116

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

fajny pomysł z c64, z miłą chęcią obejrzę ich demosy

ale fajnie by było oblookać też demosy z Xl/XE - tak dla równowagi - bo to przecież atarowe party :)

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

117

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

No właśnie , nie rozpędzajcie się tak z tą przyjaźnią, żebyście tożsamości nie utracili :) I tak zawsze na party kilka sztuk innego sprzętu się zawsze pojawia (np. amstrady Strykera ;) ). A co do tego, że Tramiel jest też ojcem C-64 - cóż, każdy w życiu popełnia błędy, ważne żeby się potem nawrócił :D

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

118

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

ciekawe jakby wyglądał godzinny pokaz demosów gdyby Tramiel, przed Atari był szefem peepshow ;)

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

119

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

@xeen: sebaloz ! yeah :)

@cyprian, wieczór: Panowie, party jest w 100% atarowskie i takie pozostanie :) Jeszcze przed edycją w 2010 roku, kiedy party odbijało się szerokim echem w necie dostawałem mail'e z prośbą o compo dla platform Amiga i PC lub prezentację prac, ale stanowczo odmówiłem i zdania nie zmienię. I tutaj wcale nie chodzi o szowinizm - harmongram jest wystarczająco napięty :)

W każdej wolnej chwili na SV2k12 będą puszczane non-stop dema z Atari, od A2600 po Jaguara :) - z naciskiem na XL/XE, ST i Falcon'a :) Myślałem o 1 godzinie w nocy dla C-64, jakieś najlepsze produkcje z ostatniego roku.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

120

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

Artillery rulez jak dla mnie :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

121

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

grey/msb napisał/a:

W każdej wolnej chwili na SV2k12 będą puszczane non-stop dema z Atari, od A2600 po Jaguara :) - z naciskiem na XL/XE, ST i Falcon'a :) Myślałem o 1 godzinie w nocy dla C-64, jakieś najlepsze produkcje z ostatniego roku.

dla mnie git, nie mam już żadnych wątpliwości :)
chętnie pooglądam demosy z mydelniczki..

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

122

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

Serdeczne podziękowania dla AdamaK oraz Duddiego którzy zadeklarowali pomoc przy organizacji sali itd. i wzięciu na ten cel urlopu z pracy - Panowie, WIELKIE DZIĘKI !

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2012-10-05 09:40:56)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

123

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

Oto jak wygląda sprawa nagród rzeczowych na chwilę obecną:

ATARI 2600
Nagrody ufundowane przez organizatora


ATARI XL/XE
Nagrody ufundowane przez klub ABBUC i przekazane przez Wolfganga Burgera - szczegóły zostaną ustalone w Listopadzie na meetingu w Niemczech

1 szt. Sio2sd ufundowana przez Lotharka
1 szt. gry "Line Runner" ufundowana przez Xeen'a / Agenda
1 szt. kabel SCART ufundowany przez Duddie'go

1 szt. odtwarzacz MP3 Music Angel z głośnikami oraz kartą micro-SD (z muzyką z Atari - z ok. 180 dem oraz z ok. 140 gier, także ok. 180) ufundowany przez Charlie Chaplin'a

1szt. odtwarzacz MP3 z głośnikami oraz kartą SD (wypełnioną muzyką z małego Atari) ufundowany przez Charlie Chaplin'a

2 szt. płytki CD wypełnione animacjami TIP (ponad 700 animacji dostępnych w formatach *.XEX and *.ATR) w formacie obrazów ATR 180k, 360k oraz 720k, a także w formacie obrazów HDD 16MB (Sparta oraz MyDOS) ufundowane przez Charlie Chaplin'a

1 szt. zegarek Montana z 16 melodyjkami, dodatkowo w oryginalnej siateczce z Pewexu - ufundowana przez The Pink'a

1 szt. SIUP interface (SIO2PC na USB) jako nagroda dodatkowa za 1-sze miejsce w Atari XL/XE Intro - ufundowana przez Grzenia

ATARI ST / STe
2 szt. SD Floppy Emulator REV C cased black ufundowane przez Lotharka
1 szt. SD Floppy Emulator REV F ufundowana przez Lotharka
1 szt. USB Floppy Emulator ufundowana przez Lotharka
1 szt. kabel SCART ufundowany przez Duddie'go

ATARI Falcon
1 szt. CTPCI (dla osób posiadających już CT60) ufundowana przez Rodolpha Czubę

1 kupon na zniżkę w wysokości 100€ na nową wersję "CT60" (szczegóły wkrótce - nowa nazwa karty i nowe możliwości) ufundowany przez Rodolpha Czubę

1 kupon na zniżkę w wysokości 50€ na nową wersję "CT60" (szczegóły wkrótce - nowa nazwa karty i nowe możliwości) ufundowany przez Rodolpha Czubę

1 szt. kabel SCART ufundowany przez Duddie'go

2 kopie gry "ELANSAR" na CD ufundowane przez Oriona


Ponadto dzięki uprzejmości włodarzy Miasta Gdańska do dyspozycji pomiędzy wszystkie platformy jest 15 szt. 8GB pen-driveów przygotowanych z okazji EURO 2012 oraz 30 butelek wysokiej jakości wina


Chęć ufundowania nagród zgłosił również Azbest. Duddie obiecał coś jeszcze dorzucić :)

Zwracam się też prośbą do potencjalnych sponsorów o wsparcie nagrodami rzeczowymi SV2k12.

Z góry dziękuję!

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2012-12-02 19:26:26)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

124

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

A gdzie ten Falcon, którego miałem wygrać :D W compo na miss zlotu?

Ostatnio edytowany przez wieczor (2012-10-09 11:12:34)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

125

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

@wieczór: hmm.... :) pierwszy raz w życiu nie wiem co powiedzieć ;)

Do puli nagród doszły 3 szt. kabli SCART od Duddie'go (do XL/XE, ST/STe i Falcon'a) oraz kolejny kupon rabatowy na nowe "CT060"  do Falcon'a w wysokości 50€.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)