126

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

Nagrody przekazane na compo związane z Falconem w przypadku tylko jednej pracy zgłoszonej do poszczególnej kategorii (Demo, Intro, Gfx, Msx etc) zostaną przekazane autorowi.

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2012-10-10 09:08:29)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

127

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

Czytałem właśnie rulezy, dział sprzętowy :) -

standardowa stacja dysków - stacja podłączona przez złącze SIO


hmmm - tzn, że wszystkie prace oddawać należy na dyskietkach 5.25". Ok :D

.. to przy większej ilości prac będzie jeszcze potrzebny kawałek niedzieli na kompoty ;)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

128

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

@pin: nie dam się znowu w to wciągnąć :) niektóre punkty regulaminu możemy zmienić, zwłaszcza te dotyczące małego Atari.

Co do samego nośnika - przyjmę każdą pracę na compo, nawet jakby miała być dostarczona na tosterze i potrzebowała do odpalenia 3 suszarek marki Braun, 2 Boscha i bezprzewodowej marki Philips :D

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2012-10-10 16:50:25)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

129

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

Nie doczytałem w regulaminie - czy są jakieś przeciwwskazania aby jeden autor wystawił więcej niż jedną pracę w danej kategorii?

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

130

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

@wieczór: nie ma żadnych przeciwwskazań co do ilości prac :D

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

131

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

To ja piszę generator. :)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

132

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

Grey - nie do tego "piję" :D (piję, bo lubię)

Mówiłem o tym, jak regulamin był w powijakach. Teraz jest za późno, by cokolwiek zmieniać. Zmodziliśmy z Grzybsonem reg z Głuchołaz, lecz ten został w tym punkcie zmieniony. I była to zmiana bez sensu, bo w zasadzie określa sprzęt na który najprawdopodobniej nikt nie dostarczy pracy ;)- Jeśli odpalimy wszystkie prace na małe Atari ze stacji, to jak wspomniałem - na kompoty z powodu czasu odczytu danych przy zbyt dużej ilości prac będzie trzeba poświęcić część niedzieli :D.

Nie wiem też, bo nie było konkretnej rozmowy w temacie - kto dostarcza compo-machine. Jeśli ma to być mój sprzęt i mam przy tym coś dłubać to wierz mi, że nie będzie chromolenia z pracami niedziałającymi z HDD. Szczególnie przy znacznej ilości prac, bo w takim przypadku nie będzie po prostu czasu na takie zabawy.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

133

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

@pin: będzie dobrze, nie demonizujmy problemu :) być może trafi się 1-2 prace odpalane tylko z dyskietki, ale: raz, że nic o takich pracach na razie nie wiem, dwa - nie wszystko będziemy odpalać z dyskietek :) jestem "elastyczny" co do tego punktu regulaminu :) Biorąc pod uwagę ilość prac (chociażby na ostatnich G-łazach) nie wyobrażam sobie abyśmy odrzucili jakąś pracę intro lub demo. Tutaj się chyba zgadzamy, Panie Krystianie ? :)

A z innej "beczki" <-- mam już dwie śliczne zarezerwowane "AMBER NATURALNY" :D

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

134

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

naturalny? pfff, za malo zloty...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

grey/msb napisał/a:

A z innej "beczki" <-- mam już dwie śliczne zarezerwowane "AMBER NATURALNY" :D

No to dla mnie, a dla uczestników party ile?

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

136

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

Nie  badz taki zachlanny bo ci sie czkawka odbije jak po zlotym.

137

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

@yerzmyey: a dla uczestników herbata sypana :D

Na pewno będzie Tyskie i Żubr, zobaczę tylko jak ceny stoją w tym roku. Stawiam sobie za cel 7 beczek po 50l, (350 litrów), a więc 700 piw 0,5l.

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2012-10-11 09:24:47)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

Hahaha. :) :) :) Oczywiście. Mieszanka indyjska. ;)

http://mlodelata.pl/img/articles/img/herbatapopularna.jpg

http://mlodelata.pl/img/articles/img/herbatajubileuszowa2.jpg

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

139

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

grey/msb napisał/a:

700 piw 0,5l

... nie wiem, czy to wystarczy ;)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

140

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

Jak bedzie 100 osob to wychodzi po 7 na twarz. W sobote juz nic nie bedzie.
Oby nie wszyscy pili ;)

141

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

jellonek napisał/a:

naturalny? pfff, za malo zloty...

Już jeden złoty był , wystarczy w tym roku :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

142

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

@yerzmyey: hehe, o właśnie "take" herbaty miałem na myśli :)

@pin: sugerujesz weryfikację liczby uczestników? :D a może: "od dnia dzisiejszego do listy dopisujemy tylko osoby nie pijące" :P A tak poważnie - 700 piw to założenie :) jak starczy środków to będzie więcej. Zabraknie beczki na dzień kompotów - wyślę kogoś po kolejną :D Zastaw się, a postaw się, ku*wa jego mać :D

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

143

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

YES! Potwierdzam swoją obecność na 110% :) Przy okazji okazało się, że przylecę wcześniej - z tym, że do Bydoszczy :D Ale z tamtąd to niecałe dwie godzinki, także na pewno pojawię się w czwartek o rozsądnej porze pomagać/przeszkadzać (niepotrzebne skreślić :D )

Edit: No to bilet też już kupiony ;)

Ostatnio edytowany przez wieczor (2012-10-11 14:37:42)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

144

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

ja też potwierdzam swoją obecność na SV na 100%

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

145

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

Po kompotach? :D :D :D

146

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

mazi napisał/a:

Jak bedzie 100 osob to wychodzi po 7 na twarz. W sobote juz nic nie bedzie.
Oby nie wszyscy pili ;)

jakos tak sie złożyło ostatnio, że jak jest piwo w cenie (SV) to chodzę trzeźwiutki a jak na takim WeCan trza było wysłupłać ze 7-8 złociszy za browara to przez sobotę wyżłopałem lekko tuzin. Dziwne to wszystko ;)

gep/lamers^dial

147

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

Do puli nagród doszły 2 kopie nowej gry na Falcon'a - "ELANSAR" ufundowane przez autora - Oriona (Francja).

Liczę na kolejnych darczyńców :)

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2012-10-11 21:45:47)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

148

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

Znana jest już konfiguracja 8-bit compomachine ;)- jeśli ktokolwiek ma pytania to zapraszam.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

149

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

grey/msb napisał/a:

@yerzmyey: a dla uczestników herbata sypana :D

Na pewno będzie Tyskie i Żubr, zobaczę tylko jak ceny stoją w tym roku. Stawiam sobie za cel 7 beczek po 50l, (350 litrów), a więc 700 piw 0,5l.

Grey, ja stawiam sobie za cel w tym roku przyjechac, wiec mam niesmiałą propozycję: moze by tak promowac jakis browar regionalny? :) Bo najtansze piwo regionalne jest zwykle 10x lepsze od wymienionych marek...
No ale to szczegol taki.

150

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

@pin: moim nieskromnym zdaniem, nikt nie poprowadzi kompotów na małe Atari lepiej od Ciebie :)

A zatem:

Compo na Atari 2600 poprowadzą: Tjoppen & Grey
Compo na Atari XL/XE poprowadzą: Pinokio & Grey
Compo na Atari ST/STe poprowadzą: AdamK & Grey
Compo na Falcon'a poprowadzą: AdamK & Grey
Wild Compo: AdamK & Grey

Jeśli chodzi o platformę ST i Falcon to liczę na support ze strony Piter'a od strony hardware'owej oraz Yerzmyey'a co do prac MSX. Planowane jest też uruchamianie prac na Atari 2600 z oryginalnego hardware'u - Tjoppen ze Szwecji przywiezie swoje zmodyfikowane A2600 oraz cart'a.

Compo oczywiście w dwóch wersjach językowych po polsku i po angielsku

Acha, rozumiem że propozycja rozdzielenia compo na 2 dni została zaakceptowana? Przypominam że pierwsza część planowana jest na późny wieczór w Piątek (gfx, msx & game). Jak ktoś ma jakieś uwagi to bardzo proszę o komentarze.

@nosty: ależ właśnie browar AMBER jak najbardziej spełnia takie kryteria :D Oto fragment z ich strony:

Browar Amber to rodzinny niezależny browar. Z dumą kontynuujemy browarnicze tradycje Pomorza, z których okolice Gdańska słyną od Średniowiecza. Dzięki rodzinnej pasji oraz oryginalnym, tradycyjnym recepturom tworzymy niepowtarzalne, regionalne produkty. Odkryj z nami prawdziwe piwo!

pozdrawiam :)

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2012-10-13 06:49:40)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)