26

Odp: Ogrom sprzętu Atari oraz innej klasyki: Sinclair, Amstrad, Commodore.

1

Ostatnio edytowany przez garynerwus (2012-06-04 16:35:16)

Bucik Na Trola

27

Odp: Ogrom sprzętu Atari oraz innej klasyki: Sinclair, Amstrad, Commodore.

myretroworld <-- czy w ogóle temat jest nadal aktualny?
Już 2.05 kolega freemck zgłaszał zainteresowane całością, więc warto byłoby ogłosić czy się się dogadaliście czy też może towar jest nadal dostępny, czy jest już we Wrocławiu i czy osoby rezerwujące poszczególne elementy przed freemck'iem mogą się po nie zgłosić.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

28

Odp: Ogrom sprzętu Atari oraz innej klasyki: Sinclair, Amstrad, Commodore.

Jakiś czas temu rozmawiałem z ajckiem ...  zakupiłl od niego 2 x 1050...a czy już dotarły ? niewiem :)

"wszystko się kiedyś kończy......."

29

Odp: Ogrom sprzętu Atari oraz innej klasyki: Sinclair, Amstrad, Commodore.

1

Ostatnio edytowany przez garynerwus (2012-06-04 16:35:42)

Bucik Na Trola

30

Odp: Ogrom sprzętu Atari oraz innej klasyki: Sinclair, Amstrad, Commodore.

Ja kupiłem Amstrada NC200. Sprzęt dotarł szybko (jak na przesyłkę z UK via Wrocław) i sprawuje się jak złoto - jak to Amstrad :D

800 XE + CA 2001; Portfolio; 1040 STfm; Lynx II
Psion Organiser II XP, LZ64; Series 3a, 3c, 5mx; Siena; Workabout; HP 95LX, 200LX, 620LX; Amiga 1200; Amstrad NC100, NC200; Game Boy Color
http://palmtop.cosi.com.pl -- nie tylko o Atari Portfolio

31

Odp: Ogrom sprzętu Atari oraz innej klasyki: Sinclair, Amstrad, Commodore.

1

Ostatnio edytowany przez garynerwus (2012-06-04 16:36:04)

Bucik Na Trola

32

Odp: Ogrom sprzętu Atari oraz innej klasyki: Sinclair, Amstrad, Commodore.

A masz jakies numery przesyłki itp ?

"wszystko się kiedyś kończy......."

33

Odp: Ogrom sprzętu Atari oraz innej klasyki: Sinclair, Amstrad, Commodore.

1

Ostatnio edytowany przez garynerwus (2012-06-04 16:36:26)

Bucik Na Trola

34

Odp: Ogrom sprzętu Atari oraz innej klasyki: Sinclair, Amstrad, Commodore.

no, no... tylko bez takich slow... ja wszystko i wszystkim zawsze wysylam tylko, ze troszke to czasem moze potrwac. Najpierw przesylki ida do Wroclawia a dopiero potem sa rozsylane dalej. To nie piekarnia:) Jesli chodzi o scislosc to pieniadze od uzytkownika "garynerwus" byly ksiegowane na koncie 26.05... I tego SAMEGO DNIA (czyli 26.05)uzytkownik ten podal adres do wysylki bo wczesniej zapomnial... Jesli cos piszesz to pisz prawde! Przesylka jest gotowa do wysylki w ten poniedzialek. To nie ja wysylam bo ja jestem w UK tylko ktos rozsyla z Polski...

Ostatnio edytowany przez myretroworld (2012-06-03 20:48:17)

35

Odp: Ogrom sprzętu Atari oraz innej klasyki: Sinclair, Amstrad, Commodore.

garynerwus napisał/a:

Podejrzewam że ten ogrom sprzetu pochodzi z backdoor marketów rtv uczestniczących w programie recykling,wiem co mówie bo byłem uk 3 lata i tego sprzetu był "ogrom"
na tyłach ,dlatego gdyż za oddanie starego komputerka odliczali kaucje która jest narzucona na każdy sprzet,u nas taka kaucja jest przy zakupie akumulatora jak narazie.

To bardzo zle podejrzewasz... Ale co ja tam sie znam z takim bywalcem UK jak Ty;)

36

Odp: Ogrom sprzętu Atari oraz innej klasyki: Sinclair, Amstrad, Commodore.

ja też czekam na przesyłke od tego sprzedawcy (sprzedawczyni?) , ale dostałem na priv właśnie info od niego (niej?) że przesyłka wyjdzie z Wrocka w dniu jutrzejszym

btw. podejrzewam że ogrom oryginałów kasetowych/pudełkowych na rózne platformy które ów sprzedający sprzedaje raczej nie pochodza "z tyłu sklepu" a jesli sie myle to trza koniecznie obczaić te tyły sklepów w UK ;)

gep/lamers^dial

37

Odp: Ogrom sprzętu Atari oraz innej klasyki: Sinclair, Amstrad, Commodore.

dokladnie:) kolega "garynerwus" po prostu ma blade pojecie... Ale co ja tam bo blisku 12 latach mieszkania w UK moge wiedziec o lokalnych zwyczajach:)))

38

Odp: Ogrom sprzętu Atari oraz innej klasyki: Sinclair, Amstrad, Commodore.

No a czy jest dostępne coś z tego na o się pisałem tu: http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic … 03#p149703 ?
Mógłbym się przejechać do Wrocławia.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

39

Odp: Ogrom sprzętu Atari oraz innej klasyki: Sinclair, Amstrad, Commodore.

we Wroclawiu niestety nie... Jesli jest juz ktos zdecydowany to wtedy idzie przesylka z UK do Wroclawia. Jesli chodzi o literature (gazety, ksiazki, manuale itp.) to moge podeslac fotki na maila.

40

Odp: Ogrom sprzętu Atari oraz innej klasyki: Sinclair, Amstrad, Commodore.

Jakiś czas temu rozmawiałem z ajckiem ...  zakupiłl od niego 2 x 1050...a czy już dotarły ? niewiem

Z mojej strony potwierdzam, że wszystko ok !!! Stacje dotarły w zeszłym tygodniu :-)

@swinkamor12: Amiga tak zresztą jak ST jest 32 bitowa bo procesor jest 32 bitowy, int w C jest 32 bitowy, a to po ilu bitach się komunikuje z resztą jest nieistotne.

41

Odp: Ogrom sprzętu Atari oraz innej klasyki: Sinclair, Amstrad, Commodore.

No teraz jak narobiłem dymu na forum ,to wreszcie się odezwał.

Bucik Na Trola

42

Odp: Ogrom sprzętu Atari oraz innej klasyki: Sinclair, Amstrad, Commodore.

taaaa... szczegolnie, ze ja tu zagladam 1-2 razy na tydzien... to faktycznie ten Twoj "dym" mnie zmusil do odezwania sie...

43

Odp: Ogrom sprzętu Atari oraz innej klasyki: Sinclair, Amstrad, Commodore.

dlaczego twierdzisz że wplate zaksiegowano 26.05, skoro 22.05 w temacie napisałeś
że zapłacono,czyli mineło 13dni a paczka ma być dopiero wysłana ,wiec miałem prawo sie niepokoić

Bucik Na Trola

44

Odp: Ogrom sprzętu Atari oraz innej klasyki: Sinclair, Amstrad, Commodore.

A tam...

Ostatnio edytowany przez jury (2012-06-04 17:53:15)

45

Odp: Ogrom sprzętu Atari oraz innej klasyki: Sinclair, Amstrad, Commodore.

pomiedzy "zaplacono" a '"zaksiegowano" jest pewna roznica, prawda? Przynajmniej dla mnie... Ale nie zasmiecajmy watku p*.*.

46

Odp: Ogrom sprzętu Atari oraz innej klasyki: Sinclair, Amstrad, Commodore.

Poniewaz sprzedaz calosci nie zostala sfinalizowana tak wiec wszystko idzie na "czesci":) Systematycznie beda pojawialy sie ogloszenia z kolejnymi rzeczami na sprzedaz... Na poczatek idzie literatura.... Temat do zamkniecia.

47

Odp: Ogrom sprzętu Atari oraz innej klasyki: Sinclair, Amstrad, Commodore.

CAŁOŚĆ sprzedana. Temat zdecydowanie do zamkniecia.

48

Odp: Ogrom sprzętu Atari oraz innej klasyki: Sinclair, Amstrad, Commodore.

Ale rozumiem że książki i czasopisma uzgodnione wcześniej na priv aktualne?

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

49

Odp: Ogrom sprzętu Atari oraz innej klasyki: Sinclair, Amstrad, Commodore.

tak, tak - to juz jest zapakowane i bedzie w Polsce nawet wczesniej...

50

Odp: Ogrom sprzętu Atari oraz innej klasyki: Sinclair, Amstrad, Commodore.

potwierdzam udana transakcję: GP2x dotarł do mnie bez komplikacji :) dzięki

gep/lamers^dial