Temat: Moje pierwsze badziewia... poszukuje...

Witajcie !

  Jak zapewne wiecie, od kiedy zrozumiałem co robi instrukcja REM w Basicu :), zawsze chciałem pisać gry :). Na samym początku nazwijmy to kariery CODERA-BASICowca :), zanim jeszcze powstał SWORD, napisałem kilka programów które powiedzmy oddałem do sprzedaży w zamian za kilka kaset KSO 2000 z pirackimi grami. Kasety te były sprzedawane jako zestawy pod nazwą firmy chyba ATARAX na starej giełdzie komputerowej w szkole na pierszym piętrze. W późniejszym czasie moje programy ukazały sie na kasetach powyższej firmy. Z tąd moje pytanko czy ktoś takich kaset nie posiada ??? lub może w swoim archiwum domowym ma takie pozycje jak: (te co pamiętam)

Wheel Of Fortune, Historic, Test z Jez.Rosyjskiego, Test z ortografii, Geografia polski (kontur polski się rysował na ekranie jako wektor pixel po pixelu :), i coś z Gwiazdozbiorami... nazwy nawet nie pamiętam...

ps. Wszystko co wam sie na winie podpisane jako PIRATES SOFT :) (nie wiem co ja za słabość miałem do tego SOFT, pewnie dlatego ze nie rozumiałem znaczenia tego słowa) podeślijcie mi na priva :)

pozdrawiam

Zajec/sword ;)