226

Odp: SIDE preorder

Ludi spoko, jak byście wiedzieli ile czasu przychodzi człekowi poświęcić na zrobienie takiego wypaśnego czytnika, to teraz poczekać możecie.

Zaxon - zdrówka.

227

Odp: SIDE preorder

pajero to nie oto chodzi ;-)
Czekac mozna ... ale wystarczy napisac prawde ... a nie walic scieme.
A jak sie chlop nie wyrabia to zlecic to komu innemu ;p

"wszystko się kiedyś kończy......."

228

Odp: SIDE preorder

Witam, zaczne moze od tego ze strasznie mi glupio z powodu opoznionych wysylek i nalezy sie pare slow wyjasnienia z mojej strony.

Jestem emigrantem, prowadze mala jednoosobowa firme zajmujaca sie instalacjami elektrycznymi w UK. Pracuje na zlecenia, klient dzwoni, ja musze jechac, z tego utrzymuje rodzine. Wiec bywaja sytuacje ze mam przygotowane wysylki na nastepny dzien a wieczorem  zadzwoni klient  i musze jechac do roboty zamiast robic wysylki. Przez ostatnie pare tygodni prowadzilem i prowadze 2 budowy jednoczesnie, 12-14 godzin w pracy,  wieczorami i w weekendy lutuje SIDE i inne, probuje nadgonic korespondencje itp. Dziennie mam ok 30-40 maili nie daje rady odpisac wszystkim.

Niestety ale moja praca zawodowa ma pierwszenstwo.

Nigdy nie mialem  zamiaru nikogo oszukac, okrasc, czy zrobic w konia, i ne mam takiego zamiaru nadal , prosze tylko o troche wyrozumialosci i cierpliwosci.

Przepraszam za opoznienia i klopoty, robie co moge, pozdrawiam, Zaxon


http://images35.fotosik.pl/1006/1d7e2a9ae39a425dm.jpg

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

229

Odp: SIDE preorder

Z tego co czytam na tym forum od dawna, a umiem czytać :-) i widzę że Zaxon to porządna firma, mimo że go nie znam. Ale czy faktycznie myślicie że koleś który dużo się udziela, angażuje w projekty i nie raz w przeszłości sprzedał wam nie jedną rzecz chciałby sobie teraz popsuć reputację, czyli zwinąć kasę i zniknąć.  Trochę wyrozumiałości i szacunku dla tego Pana.

@ Zaxon - tak jak ci pisałem, do mnie wyślesz jak będziesz miał czas. Nie pali się.

Ostatnio edytowany przez MrKaczorsky (2011-11-06 18:29:50)

Atari 130XE, LDW Super 2000, Atari410.

230

Odp: SIDE preorder

ale ale, sprawa ucichła i co... co z naklejkami, miały być naklejki w różnych kolorach, a tu ani widu ani słychu...

MY CHCEMY NAKLEJKI!!!

231

Odp: SIDE preorder

"Nazywam się Milijon – bo za milijony Kocham i cierpię katusze."

przechodze na tumiwisizm

232

Odp: SIDE preorder

Dla przyjaciół "bańka".

233

Odp: SIDE preorder

A dla ogrodników "kapusta".

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

234

Odp: SIDE preorder

@Candle

Nie wiem czy takich przypadków jest więcej, ale znalazłem grę, która nie rusza spod SIDE Loadera:Ghost Chaser (załączam binarkę).


@Pecuś

Może jakieś wieści w kwestii MSDOS ze wsparciem dla SIDE?

Post's attachments

GHOSTCHA.XEX 39.3 kb, liczba pobrań: 4 (od 2011-11-06) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

235

Odp: SIDE preorder

Robi się, muszę kawał kodu przepisać na nowo a czasu brak. Na SV nie będę i obiecuję w tym czasie pokodować :)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

236

Odp: SIDE preorder

a masz juz te kody do odczytania sektora?
jakies wery sekjur sa ze nie sa publiczne?

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

237

Odp: SIDE preorder

Mam już wszystko, co potrzebne. Kod odczytu sektora jest oczywisty jak się specyfikację IDE zna i sposób włączenia IDE w obszar adresowy atari. Kiedyś nawet IDE sobie rozpracowywałem, więc bym napisał, ale nie chciałem wyważać otwartych drzwi :)
Muszę tylko przepisać kawał kodu wyświetlający to na ekranie atari i umożliwiający wybór gry (tak by ten sam kod wyświetlał nazwy partycji i umożliwiał ich wybieranie), bo loader robi się zbyt wielki :)

A żona i dziecko nie pomagają (a wręcz przeciwnie...).

Ostatnio edytowany przez Pecus (2011-11-07 01:07:26)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

238

Odp: SIDE preorder

to jak juz bedziesz mial dostosowanie msdosa pod side za soba (chyba ze znajdziesz chwilke przed/w trakcie), to opisz w atariki gdzie w przestrzeni adresowej jego rejestry siedza.

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

239

Odp: SIDE preorder

Pecus napisał/a:

Mam już wszystko, co potrzebne. Kod odczytu sektora jest oczywisty jak się specyfikację IDE zna i sposób włączenia IDE w obszar adresowy atari. Kiedyś nawet IDE sobie rozpracowywałem, więc bym napisał, ale nie chciałem wyważać otwartych drzwi :)
Muszę tylko przepisać kawał kodu wyświetlający to na ekranie atari i umożliwiający wybór gry (tak by ten sam kod wyświetlał nazwy partycji i umożliwiał ich wybieranie), bo loader robi się zbyt wielki :)

A żona i dziecko nie pomagają (a wręcz przeciwnie...).


To jak już piszesz to jeszcze Atr-y...
To było by coś ładowanie atrów na sidzie :P

240

Odp: SIDE preorder

kochany trolu:
http://spiflash.org/block/17.html

przechodze na tumiwisizm

241

Odp: SIDE preorder

Prędzej aktywny użytkowniku side :P

242

Odp: SIDE preorder

As, Jellonek aktywnie co najwyżej oddycha, chociaż pewnie wielu się z tym nie zgodzi

przechodze na tumiwisizm

243

Odp: SIDE preorder

tak, oddycham nieaktywnie

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

244

Odp: SIDE preorder

SDX 4.45 for SIDE:

http://atari8.co.uk/side/

245

Odp: SIDE preorder

OK, wlasnie wyslalem reszte SIDE dla ludzi z forum:

Conrad,
marekk,
aalbert,
antek,
dss,
pitb,
marekplo,
grzeniu,
pajero,
dely,

Jesli ktos wplacil a nie dostal prosze mi dac znac ASAP, wysle w poniedzialek. Mowie o wplatach przez forum.
Wysylke z Allegro robie w poniedzialek. Jesli ktos kupowal przez allegro niech da znac przez allegro.
Jeszcze raz przepraszam wszystkich za opoznienia, dzieki za cierpliwosc, pozdrawiam, Zaxon.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

246

Odp: SIDE preorder

Aha . A ci ktorzy zaplacicli w lipcu to kiedy dostana??? Na gwiazdke? Jesli tak to napisz chociaz na ktora. Na poczte nie odpisujesz a na alegro caly czas nowe przedmioty wystawiasz. Koniec sciemniania.

247

Odp: SIDE preorder

Hmm, adax a kiedy placiles i jak ?Bo ja na wyciagu z banku wplaty nie widze?

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

248

Odp: SIDE preorder

Czy ktoś z ludzikoof w poście #245 otrzymał już przesyłkę ?

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

249

Odp: SIDE preorder

Jeszcze nie. Ale wg royal mail paczka trafiła w czw/piątek do Polski.

Atari 800XE plus inne oraz pozostałe.

250

Odp: SIDE preorder

Przesyłka dotarła do mnie wczoraj przed południem.
SIDE jest śliczne.

Jeśli ktoś myśli, że na emeryturze będzie miał dużo czasu na hobby, to bardzo się myli.