51

Odp: Sztab późnomarcowy w Warszawie

Dracon napisał/a:

Szkoda, bo masa ludzi tutaj ma PCty z monitorami LCD (itp.) i zamiast uzywac emulca od czasu do czasu pewnie chetnie podpielaby atarynke do takiego (nowoczesnego) monitora...

Koszt takiego cuda będzie oscylował w okolicach 200 zł. Wątpię, żeby ktoś się zdecydował....

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

52

Odp: Sztab późnomarcowy w Warszawie

Duddie - sprobuj dotrzec, przedyskutujemy ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

53

Odp: Sztab późnomarcowy w Warszawie

Duddie napisał/a:
Dracon napisał/a:

Szkoda, bo masa ludzi tutaj ma PCty z monitorami LCD (itp.) i zamiast uzywac emulca od czasu do czasu pewnie chetnie podpielaby atarynke do takiego (nowoczesnego) monitora...

Koszt takiego cuda będzie oscylował w okolicach 200 zł. Wątpię, żeby ktoś się zdecydował....

Jurek,
To kiedy zbierasz zamówienia :)


Jeśli obraz będzie lepszy niż po euro to od razu biorę 1szt ( i 2gą na zapas :) )

Wpadnij na sztaba!

54

Odp: Sztab późnomarcowy w Warszawie

Ehhh, motywujecie mnie. Dobrze, zrobię Atarkę z wyjściem HDMI i Wam zaprezentuję.

@AS: czy obraz będzie lepszy? Wątpię, bo niestety skaler "spier.." trochę jakość....

Ostatnio edytowany przez Duddie (2012-04-13 07:10:20)

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

55

Odp: Sztab późnomarcowy w Warszawie

To może od razu dostarczę Tobie swoją Atarkę na wyjście Hdmi i Falcona też na Hdmi :P
Piszę całkiem poważnie!

To będzie czad, Atari po Hdmi :)

56

Odp: Sztab późnomarcowy w Warszawie

A ja mam pytanie, w balaganie probowalem uzyc takiego szpeju co to ponoc konwertuje SCART do HDMI. Kosztuje toto 40 euro, ale nawet nie wiem czy dziala, bo ja chcialem podlaczyc do monitora po DVI... I tenze nie widzial nawet samego urzadzenia (bez niczego powinien byc bluescreen i napis no signal). Ktos ponoc podlaczyl do zwyklego TV i chodzilo. O co biega? Zrywalo synchro - myslalem ze na poziomie cyfry takich numerow nie ma i DVI i HDMI to to samo...

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

57

Odp: Sztab późnomarcowy w Warszawie

panowie - tu jest watek o warszawskich sztabach. przeniescie ta dyskusjie o hdmi do balaganu, czy moze do dzialu sprzetowego? ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

58

Odp: Sztab późnomarcowy w Warszawie

AS: wyglada na to ze tylko we 2 bysmy przyszli, bo nikt inny sie nie deklaruje...
w takim wypadku chyba nie ma co do baru zjezdzac.

no nic. poczekajmy do kolejnej okazji...

MM: To był wątek o jednym konkretnym sztabie zwanym "późnomarcowym". Obecnie, czego pewnie niektórzy nie zauważyli, jest już połowa kwietnia. Żegnam wszystkich stąd, koniec offtopikowania. Tak trudno założyć nowy temat???

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep