1

Temat: Doświadczanie Świata będzie w Swarzędzu - jeśli zagłosujesz

Allo

Odbieramy świat zmysłami i nic tu nowego napisać nie można, my zdrowi to znamy. Ale jeśli np. wzrok albo słuch jest w dowolnym stopniu zaburzony = każda idea poznawania świata ma racje bytu.

Szczególnie dla dzieci. Myślę o moich Przemku, któremu rehabilitacja już fizycznie (praktycznie dosłownie) dała kopa.
Ale potrzebuje nauki odbioru audio (pokey nawalił).

Fundacja Rosa funduje wyposażenie lokalu w świat doznań. Może sfinansować w mojej miejscowości dla wielu dzieci zakup odpowiedniego sprzętu. Tu zacytuję:
Zaopatrujemy sale w nowoczesny, bardzo potrzebny sprzęt do rehabilitacji. Są to zarówno pokoje do integracji sensorycznej, jak i Sale Doświadczania Świata, wyposażone w specjalistyczne urządzenia do stymulacji wzroku, słuchu i dotyku (terapia metodą Snoezelen). Dzięki nim niepełnosprawni intelektualnie czy ruchowo - dzieci oraz dorośli - mogą korzystać w pełni z niezbędnych zajęć rehabilitacyjnych.

Co należy zrobić:
1. Odwiedzić stronę na której mamy już wybraną placówkę w Swarzędzu - stowarzyszenie która pomaga dzieciom z okolic.
2. Wpisać adres e-mail, zaznaczyć dwa "ptaszki"
3. Potwierdzić e-mail zwrotny z głosem
4. Dnia następnego procedurę powtórzyć. Można głosować raz dziennie z tego samego adresu e-mail

http://ftp.pigwa.net/projects/aki/inne/Fundacja%20Rosa.jpg

Wiem, że pomożecie :D