Odp: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

Tak samo Lotharek, ma prawo handlować z kim mu się podoba i dawać takie ceny jak mu się podoba.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

27

Odp: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

być może, dla mnie ten koleś i ten dil lothara to jedna sitwa europejskich "biznesmenów", którzy dostają kasę za niszczenie konkurencji... wszyscy mają jakieś dodatkowe środki z których żyją, a to "jakby przy okazji" więc jebią kolegów dumpingowymi cenami... ja bym nic nie miał, gdyby ten gnojek miał ceny jak lothar na stronie... a tak uważam, co uważam...

28

Odp: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

a to jeszcze ciekawe, jak w wolnej europie interpretuje się fakt, że dil lothara nie chce mi wstawić ultimate? to się rozważa jako jakąś karę za brak poparcia dla europy? bo normalnie to jak piszecie mamy wolny rynek - płacę i wymagam, a tu taki babol...

29

Odp: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

Nie przyjeżdżasz na zloty, to jak ma Ci zrobić? Lotharek montuje to na zlotach. I nie bardzo rozumiem, co ma do tego polityka, którą próbujesz tu mieszać...? Sorry, taki mamy klimat.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

30

Odp: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

no i co, nie odczuwacie misji eksterminacji tych kolesi na allegro? ciekawe...

31

Odp: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

Ależ mnie oni w ogóle nie przeszkadzają i podejrzewam, że reszcie też nie...

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

Odp: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

Na tym polega wolna konkurencja. Nie portrafisz konkurować - znikasz z rynku.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

33

Odp: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

dokładnie tak, to jest misja unii europejskiej, nie tańczysz jak ci gramy, to cie ujeb... EOT nie mamy o czym dyskutować więcej.

34

Odp: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

Lotharek niby "biznesmen" a podatki płaci... panie prawoŻądny :P

35

Odp: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

- nie handluje na allegro i nie bede.


to co BART robi to odwala kawal roboty. mi brakuje juz czasu - skupilem sie na produkcji, szukaniu nowych projektów, placeniu autorom, wdrażaniu ich dziel w ilościach hurtowych do produkcji.. Wejdz ze mna w kilka nowych projektow, doloz np na rapidusa i furie 30 tys ze swoje kieszeni, to dostaniesz w cenach produkcyjnych + 10%

nie masz ? idz do banku, pozycz.  a poznieje sie martw czy sprzedasz ? czy spłacisz ?

ja tak zrobilem 7 lat temu przy HXC ver C. i tez nie spalem przez rok, moje rodzina prawie przestala istnieć.
chcesz tego ? droga wolna - zapraszam

a pozniej to przetestuj, spakuj, wyslij, zaplac autorowi, przyjmij reklamacje, oplac KGO, zeresjtruj fime, zapalc ksegowej oraz recycling, itp hece..


ps. BEZROBOTNY -- TY JESTES NAPRAWDE OSIOL.

masz pomysl - sio2pd. idea zacna. Pisze do kilku kudzi od nas z forum - zmniejsz mi pcb, doloz funkcojnalnosci, zrob desgn pcb pod automaty, znajdz firme ktora ci to posklada w partii 100 szt , zrob obudowe  i masz produkt

proste, co ?

ps.2. allegro jest naprawde malutkie...to taka namiastka platformy handlowej.

Ostatnio edytowany przez lotharek (2014-12-09 14:16:50)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

36

Odp: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

fascynują mnie wolnorynkowe zagrania wspólnoty europejskiej, niespotykane w żadnej innej wolnej gospodarce wolnorynkowej - dałem temu wyraz: http://dupostrzelcommowimynie.eu/

Ty Adam jako typowy przedstawiciel 'eu-konsument' byłbyś cennym piszącym na moim forum, to pomyśl, czy nie chciałbyś, żebym założył Ci konto na forum...

P.S. jeszcze forum nie ma, bo phpbb się wykłada, ale jak się ustabilni to zaczynamy...

37

Odp: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

ale nie czytasz, co ja piszę... czy ja coś mam do Ciebie Lotahrek?

napisałem wyżej, że Ty odwalasz brudną robotę, a jakaś pi*.* wykorzystuje to, żeby ujebać konkurencję...

38

Odp: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

ja Karol odwalam swoja robote. i nie jest ona brudna, tylko bardzo czasochłonna i stresogenna.  ale ja mam jeszcze JUDO i sie relaksuje ;-)

wez sie zapisz na joge - odprezysz umysl, nabierzesz dystansu - mowie serio.

Ostatnio edytowany przez lotharek (2014-12-09 14:18:51)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

39

Odp: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

ale co Ty sądzisz o tym, że ten Twój dil robi łachę i tym którzy go nie popierają nie chce wstawiać ultimate? to za Twoją zgodą i przyzwoleniem?

40

Odp: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

widzialem Twojego maila - daj czas czlowiekowi odpisac.

ja ze swojej strony zapraszam na kolejne party to ci zaloze.


ps. czegos nie lapie --czy moj manual jest taki trudny ze nie potrafisz tego sam zrobic ?

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

41

Odp: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

problemem jest wylutowywanie, ja nie jestem w stanie tego zrobić...

42

Odp: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

bezrobotny: podejdź do serwisu RTV a ci zamontują podstawki od ręki za małe pieniądze.

43

Odp: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

bezrobotny - ćwicz k****. aż sie nauczysz :) Z tym sie ludzie nie rodzą, chyba że nie masz rączek, no to wtedy nie ma ciasteczek...

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

44

Odp: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

Wylutowywanie z płyt Atari 8-bit idzie jak po maśle zwykłą lutownicą i odsysaczem.

Co innego C-64 "Aldi" np. - wstawiałem JiffyDOSa i bez doświadczenia kumpla i hot-aira się nie obeszło ;)

45

Odp: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

nie próbowałem fakt, ale po zdjęciach z forum to myślę, że te ścieżki bardzo słabo trzymają się laminatu, wylutowywanie czegoś takiego kończy się fatalnie dla płyty...

46

Odp: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

Ja w niedzielę świeżo po zlocie lutowałem U1MB od Lotharka w swoim 800Xl. Pierwszy raz w życiu wylutowałem scalaka- zajęło mi to przy użyciu stacji lutowniczej i odsysacza 1,5 h. Drugi scalak poszedł mi szybciej - 20 minut. Jak pisał kolega wcześniej ćwiczyć trzeba. Skoro ja dałem radę a mam 2 lewe ręce do lutowania to też dasz radę.

I am operator of my pocket calculator

47

Odp: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

bezrobotny napisał/a:

problemem jest wylutowywanie, ja nie jestem w stanie tego zrobić...

Jeśli chcesz, wyślij do mnie płytę i taśmy, przelutuję to. :)

Falcon030 14MB + CT60; Jaguar + Skunkboard; 65XE + SIO2SD + Ultimate + Stereo + VideoMod; 520STE + 4MB + Ultrasatan + HxC Emulator;  LYNX II + VGA Mod; A2600 + MultiCart; ZX Spectrum 128k +2 + PiocDivSD;  Amiga 600 + 2MB chip + Furia + SD;  C64 "chlebak" + 1541 Ultimate

48

Odp: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

bezrobotny napisał/a:

nie próbowałem fakt, ale po zdjęciach z forum to myślę, że te ścieżki bardzo słabo trzymają się laminatu, wylutowywanie czegoś takiego kończy się fatalnie dla płyty...

Jeżeli nie używasz lutownicy do rynny tylko przyzwoitej ze stabilizacją temperatury grota, to w Atari naprawdę trudno jest załatwić ścieżki. Oczywiście odrobina zręczności i przyzwoity odsysacz (nie jakieś badziewie za kilkanaście złotych) wymagane. O paście lutowniczej już nie wspomnę :)

Najlepiej potrenować na jakiejś płycie, która jest już do niczego.

49

Odp: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

rj1307: a gdybym zakupił vbxe i ultimate to byś mi to wstawił? ile byś sobie za to życzył? dam znać po 1, jak będę miał trochę kasy do wydania...

50

Odp: eu/po-kumple, a nie mówiłem...

Wstawię, ale prace "mechaniczne" po Twojej stronie :)

Falcon030 14MB + CT60; Jaguar + Skunkboard; 65XE + SIO2SD + Ultimate + Stereo + VideoMod; 520STE + 4MB + Ultrasatan + HxC Emulator;  LYNX II + VGA Mod; A2600 + MultiCart; ZX Spectrum 128k +2 + PiocDivSD;  Amiga 600 + 2MB chip + Furia + SD;  C64 "chlebak" + 1541 Ultimate