26

Odp: Bezczelność drobnych, allegrowych cwaniaczków.

larek napisał/a:
pablozp napisał/a:

W czerwcu  dostałem list z sądu że odbyła się sprawa  i że gość oprócz wyroku dostał nakaz spłacenia mi zaległości.

Posadzili gościa bez wezwania Cię na rozprawę?
To są jeszcze jakieś dodatkowe kary oprócz wyroku?
Poważnie?

Tak, bez zawracania mojej d..y posadzili gościa

.

27

Odp: Bezczelność drobnych, allegrowych cwaniaczków.

BartoszP: wyluzuj, to ze poczules sie wrzucony do worka to juz twoj problem. Slowem nie napisalem ze jestes lamentujacym cwaniakiem :) A co do okazji, to widzisz ja wychodze z zalozenia ze jak cos jest warte 200 zl a ktos sprzedaje mi to za 30, to albo mnie chce wydymac albo nie warto u niego tego kupowac. W okazji zawsze jest haczyk - kwestia jak bardzo bolesny.

Ostatnio edytowany przez syscall (2015-01-02 11:46:15)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

28

Odp: Bezczelność drobnych, allegrowych cwaniaczków.

@syscall: No ja się z tobą zgadzam, że nie ma co się tak znowu spinać. Parę dni temu licytowałem laptopa wystawionego w atrakcyjnej cenie, ale też nie "zapółdarmo". Ponieważ byłem jedynym licytującym cena nie drgnęła. Na parę minut przed zakończeniem dostałem maila, że sprzedający odwołał aukcję bo "laptop się nie uruchamia"...
No cóż, gościu nie ma honoru. I tyle. Ja szukam następnej aukcji z podobnym sprzętem :-)

29

Odp: Bezczelność drobnych, allegrowych cwaniaczków.

@Syscall...jestem wyluzowany ale nie przesadzaj z tym "że poczułeś się wrzucony, to twój problem..".
Piszesz w pewnym kontekście. W kontekście osób, które maja jakieś uwagi do Allegro i o nich piszesz per "lamentujące cwaniaczki". I to było napisanie nie jednym a wieloma słowami i to wielokrotnie.
Ja też mogę napisać, że typowy miłośnik C3PO to typowy żul spod monopolowego. Nic imiennie oczywiście. Po prostu mam wrażenie, że tak jest.
@marekp: tak...masz rację. Jeśli jednak wygrałbys tą aukcje i dostał pobranie na 400 zł bo sprzedawcy sie umyśliło, że to lepsza cena, to byś zapłacił ?

30

Odp: Bezczelność drobnych, allegrowych cwaniaczków.

Bartosz, no i super :) roznica polega najwyrazniej na tym ze ty sie utozsamiasz z uogolnieniami, a ja nie :) Poza tym jesli bym sie chcial czepiac szczegolow to wydaje mi sie ze za pierwszym razem napisalem o 'niektorych', pozniej faktycznie to zginelo. Wiec generalnie jesli czujesz sie urazony to sorry, ale z drugiej strony nie pojmuje dlaczego ja jestem temu winien? ;)

ps. i oczywiscie masz na mysli R2D2?

Ostatnio edytowany przez syscall (2015-01-02 13:41:37)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

31

Odp: Bezczelność drobnych, allegrowych cwaniaczków.

@BartoszP: No to co Ty podałeś to już jest przekręt. To nie obsuwa z wysyłką o kilka dni. To nie podbijanie ceny z innego konta, to nie wycofanie się z transakcji bo cena nie jest zadowalająca... Tutaj każdy ma swój własny "próg akceptowalności" i o tym piszę w kontekście nie spinania się tak bardzo. Ale oszustwo to oszustwo - tu nie ma o czym dyskutować - to trzeba tępić.

32

Odp: Bezczelność drobnych, allegrowych cwaniaczków.

@syscall...bo ktoś musi być winien...to oczywiste :)
@marekp..ja akurat opisałem właśnie taki przypadek. A sprzedaż czegoś czego sie nie ma też śmierdzi z daleka. Bo może bym i gdzie indziej kupił ale jeśli taki oszust daje niską cenę + pewne warunki realizacji - a to w sumie kupujemy a nie tylko samą rzecz -  to obsuwy czasowe mnie nie powinny interesować, bo może bym kupił drożej ale z większą pewnościa co do sposobu realizcji.

33

Odp: Bezczelność drobnych, allegrowych cwaniaczków.

ciezko mi to przyznac, ale zgdzam sie z myszejem.

nie ma okazji...sa tylko szanse byc mniej lub bardziej wyru...chanym przez sprzedawce

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey