Temat: Generator fractali

Odskocznia od triangle fillerów... :P Program jest już historyczny, ma chyba z 19-20 lat :), ale działa całkiem sprawnie. Generuje Mandelbroty i Julie. Naciśnięcie 'P' (po zakończeniu obliczania fractala) pozwala zmienić paletę kolorów, 'D' generuję kolejny fractal, 'Esc' powoduje zakończenie działania programu. Dopiski też historyczne, ale co tam... :)

Post's attachments

fract.zip 13.65 kb, liczba pobrań: 18 (od 2015-03-14) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

2

Odp: Generator fractali

Fajny font :).
I ramki górna i dolna otwarte :).
Fajne.

A julia chodzi mi od jakiegoś czasu po głowie.....

Odp: Generator fractali

Bober napisał/a:

A julia chodzi mi od jakiegoś czasu po głowie.....

Jeśli inteligentna i oczytana, to nie dziwię się... :P

4

Odp: Generator fractali

fajne Wachu.
dawaj więcej :)

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

5

Odp: Generator fractali

Bober napisał/a:

Fajny font :)

Z gry Gods :)

Nie każdy jest grafikiem czy muzykiem :) Takie też były początki sceny chyba każdej platformy ;)

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2015-03-15 12:06:10)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

Odp: Generator fractali

Zgadza się. To z Godsów. :D Mam lewe ręce i do grafy i do muzy - dlatego jestem programistą (zawodowo i hobbystycznie)... :P

7

Odp: Generator fractali

Heh, na ST to ja tylko dema i gry robię :).
Inne dema znam jako/tako gier nie znam wcale :).