Temat: Emulator Atari 8bit na Windows Phone 10

Istnieje coś takiego ?

2

Odp: Emulator Atari 8bit na Windows Phone 10

Tylko Atari 2600 emulator :( M.in. dlatego zrobiłem przesiadkę na telefon z Androidem ;)

Ostatnio edytowany przez macgyver (2016-10-22 11:29:29)

3

Odp: Emulator Atari 8bit na Windows Phone 10

...co znacząco nie poprawia sytuacji, bo emulatory co prawda są, ale wszystkie co do jednego działają fatalnie, przenosząc ten sam problem ze wspólnego codebase'u :) Niestabilny vblank ;) Pograć jeszcze można ale oglądanie dem to katorga :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

4

Odp: Emulator Atari 8bit na Windows Phone 10

wieczor napisał/a:

...co znacząco nie poprawia sytuacji, bo emulatory co prawda są, ale wszystkie co do jednego działają fatalnie, przenosząc ten sam problem ze wspólnego codebase'u :) Niestabilny vblank ;) Pograć jeszcze można ale oglądanie dem to katorga :)

Czyli można dać sobie spokój z emulacją Atari na telefonie ...

Czytałem , że jest  możliwość konwersji aplikacji ze zwykłego windows "win32" na aplikacje uniwersalne windows 10 (UWP) Universal Windows Platform , które można potem uruchomić na każdym urządzeniu z win10 (również na smartfonie) ale pewnie nie jest to takie proste żeby przerobić Atari800 w ten sposób...

5

Odp: Emulator Atari 8bit na Windows Phone 10

Może nie tyle spokój - mam nadzieję, że ktoś to kiedys poprawi - ja nie umiem. Urządzenie jest wydajne wystarczająco. W chwilach stabilności emulator chodzi z pełną wydajnością. Tylko co parę sekund nastepuje takie zająknięcie. Myślę że problem polega na niestabilnym taktowaniu tego przerwania.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

6

Odp: Emulator Atari 8bit na Windows Phone 10

wieczor napisał/a:

Tylko co parę sekund nastepuje takie zająknięcie. Myślę że problem polega na niestabilnym taktowaniu tego przerwania.

Ale tutaj piszesz o emulatorze na Androida ?   Bo na win phone to nawet takiego "z zająknięciem" nie ma na chwilę obecną ?

7

Odp: Emulator Atari 8bit na Windows Phone 10

Na androida, na androida. Co jest na windows to nie wiem, bo nie mam takiego urządzenia :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem