1

Temat: SV2k16 - POWRÓT do Krakowa

Cześć,

Mam zamówione bilety na przyjazd do Gdańska o sensownych godzinach (wyjazd w czwartek wieczorem, przyjazd w piątek rano rano).
Problem jest taki, że droga powrotna do Krakowa jest bardzo utrudniona przez PKP. W ciągu dnia jeżdżą same p*.*, dopiero te normalne pociągi jeżdżą o porach w stylu "niedziela, 21:37". A chciałbym być w Krakowie na tyle wcześnie, by móc w poniedziałek rano przyjść do pracy.

Pytanie więc brzmi - kto zabrałby dwie osoby + jedna walizka w drogę powrotną, jeśli byłaby taka możliwość? Oczywiście, zapłacimy za siebie, tylko byleby to było o jakiejś sensownej porze.

Jakiekolwiek informacje chętnie przyjmę dowolną drogą (odpowiedź, PW, mail)

.: miejsce na twoją reklamę :.

2

Odp: SV2k16 - POWRÓT do Krakowa

popatrz na rozkład PLL Lot ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3

Odp: SV2k16 - POWRÓT do Krakowa

Nie no, ja chcę jeszcze przeżyć do końca miesiąca po SV :D

.: miejsce na twoją reklamę :.

4

Odp: SV2k16 - POWRÓT do Krakowa

Ale ponoć loty krajowe to jakaś taniocha jest. Sprawdź i się podziel :)

5

Odp: SV2k16 - POWRÓT do Krakowa

przecież go zamkną za "terroryzm" jak będzie próbował nadać bagaż. zawartość walizki będzie dla służb niepojętym zagrożeniem :P

W najlepszym przypadku pójdzie siedzieć za szpiegostwo na rzecz USA... jakieś takie dziwne C012294 albo C014806... to to muszą być układy jakieś tajnie! ;)

ps) a tak na serio to myślę że lot w dwie strony to jakieś 800zł  (tzn. 11.11 KRK-GDA i powrót 13.11 GDA-KRK) licząc dwie osoby. czyli po ~400zł na głowę. Bagażu można zabrać około ~8KG  podręcznego i pewnie ~20KG nadanego.

Ostatnio edytowany przez seban (2016-11-09 14:00:27)