Mam krótkie 520ST, z Tosem 1.04. Co do tego Tosa, to nawet nie jestem pewien, bo nie mam stacji aby cokolwiek na niego wczytac i sprawdzić.
Próbowałem robić karty SD z dyskami dla Ultra Satan'a, ale żadnej nie widzi. Jak robię Instaluj Device, to nie jest to nawet podświetlone. Albo się nie da, albo robie cos żle :(
W emulatorze od razu na identycznej konfiguracji zaskakuje hdd.
Próbowałem obczajac różne tutoriale, (na przykład ten: https://www.jamesfmackenzie.com/2016/03 … -pc-to-st/ )
i wszedzie odsyła mnie do obrazu dysku na stronie Putnika http://atari.8bitchip.info/pphdr.php
No ale tam nie ma tego obrazu do ściągnięcia :(
Proszę, pomóżcie mi z tym, bo odchodzę od zmysłów. Najlepiej zapodajcie jakikolwiek obraz dla Satana aby widział go 1.04.
Gopher2600 v0.54.0 Najnowsza wersja emulatora Atari 2600 przynosi tryb headless oraz poprawki błędów.
Gearlynx 1.2.4 Ukazała się aktualizacja Gearlynx, emulatora konsoli Atari Lynx, z poprawionym debuggerem.
FujiNetChat: Nowy klient IRC dla Atari Pierwsza publiczna wersja alfa FujiNetChat, nowoczesnego klienta IRC wykorzystującego interfejs FujiNet.
Gearlynx 1.2.2 Gearlynx doczekał się aktualizacji. Wprowadzono podgląd SCB, wyszukiwanie w pamięci oraz poprawki.
Wyniki FujiCup 2025 Poznaliśmy najlepsze gry na 8-bitowe Atari wydane w 2025 roku według jury oraz publiczności.