76

Odp: L.a.m.e.r.s.

wezcie mnie co

discord: Mr. Mary#1679

77

Odp: L.a.m.e.r.s.

Zlew: anonse erotyczne dawaj do "bałaganu" ;)

78

Odp: L.a.m.e.r.s.

:))))

.

79

Odp: L.a.m.e.r.s.

xxl napisał/a:

xB mozesz skopiowac na dyskietke dowolnej gestosci.

Wiem. Próbowałem to zrobić, ale niestety, instrukcja ze strony xB zalecająca użycie dir2atr generowała mi obrazy, które nie chciały się bootować. Nie mam pojęcia co robiłem źle. Jedyne co mi przychodzi do głowy, to że używałem wine a nie uruchamiałem dir2atr pod Windows.

xxl napisał/a:

w zalaczniku wraz z demo

Dzięki! No i odpala się z SIO2SD. Co do ukrytej części sugerowanej przez Pin-a to nie wiedziałem, że jest, więc mi jej brakować nie będzie :-) Na razie ;-)

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

80

Odp: L.a.m.e.r.s.

nie w tym demie.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

81

Odp: L.a.m.e.r.s.

Jeśli kogoś to interesuje to pod adresem
https://github.com/ajcekg/LMS_SLS
udostępniliśmy źródła naszej ostatniej produkcji z SV2k19.

@swinkamor12: Amiga tak zresztą jak ST jest 32 bitowa bo procesor jest 32 bitowy, int w C jest 32 bitowy, a to po ilu bitach się komunikuje z resztą jest nieistotne.

82

Odp: L.a.m.e.r.s.

O k.r.ó.w.a.! Szacun, panowie!

grzybson/SSG^NG

83

Odp: L.a.m.e.r.s.

Chcialem podziekowac za udostepnienie zrodel.
Pokazuje to ile pracy jest przy zlozeniu tego w calosc. Pomijam ze trzeba troche sie wyksztalcic by moc zakodowac takie rzeczy :)

Ostatnio edytowany przez MADRAFi (2019-12-11 00:32:45)

84

Odp: L.a.m.e.r.s.

Dzięki za udostępnienie źródeł. Kawał dobrej roboty.

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE

85

Odp: L.a.m.e.r.s.

Jak zwykle świetne demko :) Fajny ruch że źródełka fruwają free :)

=====================
pLayer / Suspect
back t0 sc3n3 after 15 years....
im człek starszy tym bardziej to docenia :)

86

Odp: L.a.m.e.r.s.

demo zajebiste!

na party nie zdazylem Ajckowi i Lamersom poszacunkowac :R, w przerwie kompo wyszlismy na zewnatrz - Tiger robil rusha na Zabke (ah te dzieci) aby zdazyc przed 23:00 (Vasco nie zdazyl : P ) 5 minut pozniej wszyscy w srodku.