1

Temat: Tablet Wacom Intuos M - prośba

Witam,
jak każdy wie od samego początku aktywnie uczestniczę w powstawaniu sterowników dla rożnych urządzeń USB dla NetUSBee. Od niedawno pojawił się sterowników do tabletów Wacom Intuos M, ewentualnie z tej samej rodziny (podejrzewam nietestowane). Ja takiego tabletu nie posiadam, jednakże dzięki koledze Oswaldowi od którego dostałem tablet Pentagram PT1209 i dzięki autorowi tych sterowników, także ten tablet jest już supportowany. Po kilku dniach/tygodniach udało się nam dopracować sterownik dla TOS-a.

Wersja ta została upubliczniona kilka dni temu. Jednakże dzisiaj postanowiłem go także przetestować dla systemu MiNT, jakie były moje zdziwienie, kiedy się okazało że nie działa. Autor sterowników jednak podejrzewa ze problem jest głębszy i być może dotyczy także sterownika do tabletu jak tytule. Autor sterownika nie używa MiNT-a i nie był wstanie go przetestować.

Jeśli ktokolwiek z forumowiczów posiada taki tablet (jak w temacie) i ma możliwość sprawdzenia go pod systemem MiNT, będę wdzięczny oczywiście w imieniu swoim jak i autora. Szczegóły można znaleźć na forum.com w specjalnym wątku:

http://www.atari-forum.com/viewtopic.ph … mp;t=37128

Postanowiłem o tym napisać także na naszym forum, bo chce pomóc autorowi rozwiązać ten problem.

Ostatnio edytowany przez Kroll (2020-02-14 02:35:00)

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE