Cześć. Jakiś czas temu kupiłem 1040STe. Gdy odpalam demko MSA to dźwięk jest mocno przesterowany, można powiedzieć że charczy zamiast grać i tak jest z większością muzyki w demach ale poza tym muzyka generowana z YM gra bez zniekształceń. Wyjście dźwięku albo po kablu scart albo po chinchu - tak samo. Gdzie szukać przyczyny.
FujiNetChat: Nowy klient IRC dla Atari Pierwsza publiczna wersja alfa FujiNetChat, nowoczesnego klienta IRC wykorzystującego interfejs FujiNet.
Gearlynx 1.2.2 Gearlynx doczekał się aktualizacji. Wprowadzono podgląd SCB, wyszukiwanie w pamięci oraz poprawki.
Wyniki FujiCup 2025 Poznaliśmy najlepsze gry na 8-bitowe Atari wydane w 2025 roku według jury oraz publiczności.
Wyniki konkursu i gala FujiCup 2025 Poznaj zwycięzców dorocznego turnieju FujiCup 2025 wspierającego twórców gier na Atari XL/XE.
Fujisan 1.1.8 Nowa wersja emulatora Fujisan przynosi wsparcie dla FastBasic oraz poprawki błędów w obsłudze dźwięku.