Witam wszystkich, mam pytanie czy jest tu ktoś najlepiej z W-wy (nie jest to wymóg) kto by przelożyl plytke Turbo 2000 ze zwłok magnetofonu do nowego? Wszystkie kable podpiete pod plyte magnetu ale brak wtyczki kabla joya do ktorego domniemam wychodzą poucinane kable. Druga sprawa, podobno kilkoma kondensatorami i przelącznikiem da sie tez zrobic kompatybilne do T2000, bez płytki i kabla do wejscia joya?? Ponizej link ale to niby turbo 2001 ??http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=12270
Proszę o pomoc bo już mam dośc z tymi turbami ;)) Mam wszystko z innej parafi i nie wiem jak sie do tego zabrać. 3 magnetofony xc12. Jeden oryginał, drugi z turbo UM, trzeci zwłoki z T2000 (podobno). Kardridże T2000 i UM (najnowszy), ale kasety tylko w T2000 ;)). Zdjecie plytki T2000 w zalaczeniu.
FiSh 0.70 Bocianu wydał FiSh 0.70, shell ułatwiający przeszukiwanie zasobów serwerów TNFS.
Street Fighter II już na Atari 8-bit! Vega i jego zespół wydali finalną wersję kultowej bijatyki. Wymaga 4MB cartridge i 64KB RAM.
Elite Demo 6 na Atari 8-bit! Trwają prace nad konwersją kultowej gry Elite. Szóste demo wprowadza liczne poprawki błędów.
vbcc v5 dla 6502 Kompilator C vbcc doczekał się piątej wersji dystrybucji dla 6502. Zapewnia dużo szybszą arytmetykę FPU i nowe narzędzia.
HDDRIVER 12.75 Sterownik HDDRIVER, kluczowe narzędzie dla pamięci masowej Atari 16/32-bit, otrzymał aktualizację 12.75, która naprawia błąd w HDDRUTIL.