51

Odp: Lost Party 2021 - rozmowy covidowe

@Pin - Nie czytasz... Konspiracja dotyczyła innej imprezy. Co do Losta to miejsce jest już powszechnie znane :)

52

Odp: Lost Party 2021 - rozmowy covidowe

@Alex Ależ czytam, tylko nie sądziłem, że jesteś taki cyniczny, że Twojego czasu Ci szkoda, ale naszego już Ci nie szkoda. No szkoda :(

@Pin No i się wygadałeś, że będzie trzeci koncert...

53

Odp: Lost Party 2021 - rozmowy covidowe

Ale nie mówię kto ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

54

Odp: Lost Party 2021 - rozmowy covidowe

@Vasco - a na czym to niby mój cynizm ma polegać?

Robisz fajną imprezę, termin i miejsce są powszechnie znane (nie ukryjesz już tego), wprowadzasz limity z obawy o konsekwencje prawne, ja wspomniałem jedynie, jak można uniknąć ewentualnych problemów, a Ty od razu mnie atakujesz przywołując w dodatku informacje z innych wątków... Przecież ja te sugestie tylko pro publico bono napisałem. Nie było w tym ani złośliwości, ani tym bardziej cynizmu.

A w kwestii drugiego wątku, o którym wspomniałeś, to rozpocząłem go na prośbę kilku osób, by wybadać sytuację, czy faktycznie jest tylu zainteresowanych spotkaniem w Warszawie. Póki co zainteresowanie jest symboliczne, więc pewnie temat przeleży do września. Nie ma ustalonych żadnych konkretów - ani miejsca, ani terminu, ani ostatecznej formuły. Jak się zbiorą chętni, to wtedy przyjdzie czas na konkrety i w zależności od sytuacji może będzie to plan filmowy, warsztaty lub inna forma pozwalająca uniknąć niepotrzebnych przepychanek z władzami i tyle.

Mam nadzieję, że wyjaśniłem wszystko. Na Twoją imprezę z przyjemnością się wybiorę (o ile zmieszczę się w limicie), ale niestety nie mam jeszcze pewności, czy uda mi się wyrwać z Warszawy.

55

Odp: Lost Party 2021 - rozmowy covidowe

@Alex powinienem napisać to co Ty: nie czytasz tego co napisałem...

Dla Ciebie to pro bono a dla mnie wprowadzanie na minę. Twoje rady nie pozwolą uniknąć ewentualnych problemów tylko je zwiększą. Jeżeli uważasz, że jest inaczej, to przekuj słowa w czyny i sam z nich skorzystaj.

56

Odp: Lost Party 2021 - rozmowy covidowe

Pin napisał/a:

@Alex - jaaasne. Zakonspirujemy 3 koncerty i kompoty ryczące z głośnika na pół Lichenia. To powinno się udać :)

Nie rozumiem Twojego sceptycyzmu. To może się udać, tylko wejście musi być na hasło, wtedy też glonojady nie wejdą.

57

Odp: Lost Party 2021 - rozmowy covidowe

Hehe, no tak.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

58

Odp: Lost Party 2021 - rozmowy covidowe

"Stawajcie na barykady, walczcie o wolność naszą i waszą, powiem wam jak, bo słuszność jest po naszej stronie. To nic, że najwyżej party zostanie przerwane a ludzie rozjadą się do domów, będziecie mogli dochodzić swego w sądzie, a ja... A ja sobie zrobię spotkanie w Warszawie po cichaczu".

Czyli od napisz.se po zrobrewolucje.se - bezcenne :D

Ostatnio edytowany przez Jacques (2021-05-27 13:22:36)

59

Odp: Lost Party 2021 - rozmowy covidowe

Vasco/Tristesse napisał/a:

Dla Ciebie to pro bono a dla mnie wprowadzanie na minę. Twoje rady nie pozwolą uniknąć ewentualnych problemów tylko je zwiększą. Jeżeli uważasz, że jest inaczej, to przekuj słowa w czyny i sam z nich skorzystaj.

Widać nie znasz tematu od strony prawnej, ale masz do tego prawo :) Ja nie tyle uważam inaczej, co widziałem namacalne dowody i tak, jak napisałem, gdy tylko będzie potrzeba, nie zawaham się ich wykorzystać.

Poza tym na Twoim party place jest ponoć teren rekreacyjny, a pod chmurką nie ma żadnych limitów - o tym w tym wątku była moja sugestia. "Panowie, segregacja jest zła i naganna. Natomiast jest prosty sposób, by uniknąć problemów. Wystarczy, aby w razie nadejścia glonojadów z MO nadprogramowa liczba osób wyszła przed budynek np. na ognisko i po sprawie :)" - tylko tyle napisałem. O reszcie swoich pomysłów nie wspominałem w tym wątku, póki sam tego nie wyciągnąłeś :)

Jacques napisał/a:

"Stawajcie na barykady, walczcie o wolność naszą i waszą, powiem wam jak, bo słuszność jest po naszej stronie. To nic, że najwyżej party zostanie przerwane a ludzie rozjadą się do domów, będziecie mogli dochodzić swego w sądzie, a ja... A ja sobie zrobię spotkanie w Warszawie po cichaczu".

Czyli od napisz.se po zrobrewolucje.se - bezcenne :D

Widać, że nie zadałeś sobie trudu, by ze zrozumieniem przeczytać to wszystko, co napisałem. Jak sobie wyobrażasz zorganizowanie imprezy imprezy bez informowania o niej uczestników? :D No chyba telepatycznie :))) Z resztą wyraźnie napisałem "w zależności od sytuacji może będzie to plan filmowy, warsztaty lub inna forma". Czytanie nie boli ;)

Ostatnio edytowany przez alex (2021-05-27 14:29:28)

60

Odp: Lost Party 2021 - rozmowy covidowe

Nie wiem skąd wziąłeś nieinformowanie uczestników, stąd, że napisałem "po cichaczu"? Czytanie ze zrozumieniem niby nie boli, a jednak...  Nie poradzę ;) Przykro mi, ale tak odebrałem całość Twoich kanapowych propozycji w stosunku do organizacji INNEGO niż Twoje party.

Ostatnio edytowany przez Jacques (2021-05-27 15:04:59)

61

Odp: Lost Party 2021 - rozmowy covidowe

Spoko :) Ja wspieram i kibicuję wszystkim inicjatywom, a gdy tylko mogę się pojawić osobiście, to się pojawiam.

A temat "mojego" party został tutaj poruszony z innego wątku. Z resztą nie ma to być "moje" party, tylko alternatywa dla WAPNIAK-a, którego nie udało się przez ostatni czas reaktywować, a który był imprezą organizowaną kolektywnie :) Z resztą zawsze był to raczej grill niż typowe party.

Ostatnio edytowany przez alex (2021-05-27 15:57:16)

62

Odp: Lost Party 2021 - rozmowy covidowe

@Alex Ale co z tego, że mamy teren za lokalem a pod chmurką można bez limitów? Co sugerujesz? Mam udawać, że impreza jest na zewnątrz? To jest właśnie wpuszczanie nas na minę. No ale to ja nie znam tematu od strony prawnej...

Zrób tak jak nam sugerujesz -przyjadę i będę bił brawo.

63

Odp: Lost Party 2021 - rozmowy covidowe

Dokładnie tylko tyle sugerowałem :) W razie nadejścia MO wystarczy przegrupowanie i jeśli limit się zgadza, to nikt by złego słowa nie powiedział. Masz święte prawo zrobić po swojemu, bo to była tylko sugestia i tyle.

A co do warszawskiego spotkania - jeśli tylko będzie tylu chętnych, to wykorzystam wszystkie możliwe opcje :)

Ostatnio edytowany przez alex (2021-05-27 17:37:22)

64

Odp: Lost Party 2021 - rozmowy covidowe

Odmawiam dalszej dyskusji...

65

Odp: Lost Party 2021 - rozmowy covidowe

Ja też, bo wyjaśniliśmy już wszystko, więc nie ma o co kruszyć kopii :)

66

Odp: Lost Party 2021 - rozmowy covidowe

Dobra Alex - prośba. Nie zaśmiecaj dalej tego wątku jeśli łaska.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

67

Odp: Lost Party 2021 - rozmowy covidowe

Pin, ale ten wątek został wydzielony właśnie na takie dyskusje. Poza tym panowie zakończyli wymianę zdań. :)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

68

Odp: Lost Party 2021 - rozmowy covidowe

na tematy Lostowo-kowidowe, a nie o pobożnych życzeniach Alexa i jego party.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

69

Odp: Lost Party 2021 - rozmowy covidowe

Pin,
trolujesz.

70

Odp: Lost Party 2021 - rozmowy covidowe

@Pin - Z wielką ochotą, ale zwracam uwagę, że to nie ja zacząłem. Ośmieliłem się jedynie zasugerować rozwiązanie problemu limitu osób. Natomiast nawiązania do inicjatywy warszawskiego spotkania atarowców (bo party bym tego nie nazwał) rozpoczął sam organizator, więc proszę mnie w to nie mieszać. Jedynie odpowiadałem na uwagi.

@Lizard - Dokładnie tak, temat na szczęście zakończony :)

71

Odp: Lost Party 2021 - rozmowy covidowe

alex napisał/a:

Ośmieliłem się jedynie zasugerować rozwiązanie problemu

możesz już niczego nie sugerować? :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

72

Odp: Lost Party 2021 - rozmowy covidowe

Pin napisał/a:
alex napisał/a:

Ośmieliłem się jedynie zasugerować rozwiązanie problemu

możesz już niczego nie sugerować? :)

A próbowałem lub próbuję coś? Nie :)

73

Odp: Lost Party 2021 - rozmowy covidowe

alex napisał/a:

Ośmieliłem się jedynie zasugerować rozwiązanie problemu

alex napisał/a:

A próbowałem lub próbuję coś? Nie :)

Chłopie, weź to rozrysuj, bo tu mi tautologia nijak nie wychodzi: :D

p <=> ~p
Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

74

Odp: Lost Party 2021 - rozmowy covidowe

Lol :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

75

Odp: Lost Party 2021 - rozmowy covidowe

Dobra aby rozluźnić atmosferę,
Kupię toms-a!