26

Odp: Pokrowce do "Malucha" wersja XL

Otrzymałem kilkanaście pytań w ciągu ostatnich dni odnośnie pokrowców do Falcona, STE czy STFM. Przyspieszyłem prace, rezultat poniżej :)

Ostatnio edytowany przez nowy80 (2021-05-24 19:58:18)

Post's attachments

Atari-Falcon_STE_STFM.jpg 662.34 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Atari 800XL - Atari 1010, Atari 1050, Rapidus, Ultimate 1MB, VBXE, Stereo l Atari 130XE - XC12, CA2001, XF551Clone l Atari 7800
Atari MegaSTE - SCSI v5.1 l Atari TT - VME ET4000, Thunder, Storm IDE, Lightning, Atari Falcon 030 l Atari Jaguar I Atari Lynx II - AgaCart l Video blog: https://www.youtube.com/channel/UComp3Lx-V_Y7SGfWep4FVgw

27

Odp: Pokrowce do "Malucha" wersja XL

Muszę pogadać ze stacją, czy wyrazi zgodę na publikację wizerunku. ;) Где ты живёшь?

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

28

Odp: Pokrowce do "Malucha" wersja XL

Lizard napisał/a:

Muszę pogadać ze stacją, czy wyrazi zgodę na publikację wizerunku. ;) Где ты живёшь?

Pogadaj i koniecznie daj znać, co na tą propozycje rzekła "modelka" ;)

Atari 800XL - Atari 1010, Atari 1050, Rapidus, Ultimate 1MB, VBXE, Stereo l Atari 130XE - XC12, CA2001, XF551Clone l Atari 7800
Atari MegaSTE - SCSI v5.1 l Atari TT - VME ET4000, Thunder, Storm IDE, Lightning, Atari Falcon 030 l Atari Jaguar I Atari Lynx II - AgaCart l Video blog: https://www.youtube.com/channel/UComp3Lx-V_Y7SGfWep4FVgw

29

Odp: Pokrowce do "Malucha" wersja XL

Roztoczyłem przed nią wizję międzynarodowej kariery i światowej sławy w modelingu. No i się zgodziła pod warunkiem, że jej zdjęcia trafią do najbardziej ekskluzywnych magazynów takich, jak Atari Area.

Widzę żeś z Warszawy lub okolic, więc modelkę przywiozę limuzyną.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

30

Odp: Pokrowce do "Malucha" wersja XL

Lizard napisał/a:

Widzę żeś z Warszawy lub okolic, więc modelkę przywiozę limuzyną.

Mogę udostępnić na tę okazję swoją limuzynę epokową Warszawę 223 lub Syrenę 104. Co prawda obie ciut starsze od modelki ale powinny przypaść sobie do gustu :)

31

Odp: Pokrowce do "Malucha" wersja XL

jj23 napisał/a:
Lizard napisał/a:

Widzę żeś z Warszawy lub okolic, więc modelkę przywiozę limuzyną.

Mogę udostępnić na tę okazję swoją limuzynę epokową Warszawę 223 lub Syrenę 104. Co prawda obie ciut starsze od modelki ale powinny przypaść sobie do gustu :)

Syrena 104 z otwieranymi drzwiami jak w starych amerykańskich filmach o latach 30 i prohibicji. Rewelacyjne auto :)

Atari 800XL - Atari 1010, Atari 1050, Rapidus, Ultimate 1MB, VBXE, Stereo l Atari 130XE - XC12, CA2001, XF551Clone l Atari 7800
Atari MegaSTE - SCSI v5.1 l Atari TT - VME ET4000, Thunder, Storm IDE, Lightning, Atari Falcon 030 l Atari Jaguar I Atari Lynx II - AgaCart l Video blog: https://www.youtube.com/channel/UComp3Lx-V_Y7SGfWep4FVgw

32

Odp: Pokrowce do "Malucha" wersja XL

Wow, kurołapka albo inaczej gangsterka. :) Przejechałbym się zarówno Syreną, jak i Warszawą. Na sztabie mnie nie będzie, więc umówimy się inaczej. Do tego czasu zrób risercz, ilu chętnych - oprócz mnie - będzie na taki pokrowiec, aby nie okazało się, że się napracujesz i oddasz owoc pracy swojej. :)

Ostatnio edytowany przez Lizard (2021-05-27 22:08:40)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

33

Odp: Pokrowce do "Malucha" wersja XL

Jest szansa na to :) Zadymimy pół Warszawy.