26

Odp: Czy ktos wie co sie stało z Bitronic.pl

hej Dracon,

ja jestem w SZOKU!

ponieważ nie ja te artykuły wrzuciłem do Retrokompa!

jest podpisane moim nazwiskiem BEZ MOJEJ WIEDZY!

NIE JA WYSŁAŁEM TE ARTKUŁY DO RETROKOMPA Dracon.

Trzeba się pytać Adama Zalepy!

ja oczywiście pisałem, mnóstwo do RK ale nikgdy nie brałem czyiś tekstów.

spróbuję się skontaktować z Adamem.

Reasumując, nie ja te teksty wysłałem, tym bardziej nie podpisałem. To musi być pomyłka. Do tego numerku RK nie napisałem żadnego artykułu.

moja wiedza zresztą nt. małego Atari kończy się na uruchomieniu Eidolon z CA2001 :) nic nie robiłem na A8 oprócz grania, ale dość wcześniej miałem 520STM i tam sytuacja się zmieniła - 50/50% jeśli chodzi o stosunek grania do używania do czegoś innego tzn do DTP, edytorów itp ;)

w Twoim artykule są tak osobiste i szczegółowe informacje, że to jest Twój artykuł. Nie wiem jak się znalazł w RK, nie wiem dlaczego został podpisany jako mój.

szkoda, że do mnie nie napisałeś, albo do Krolla. W sumie to nie wiem co zrobić teraz.

zresztą Ty masz do mnie numer telefonu, ja do Ciebie, mogłeś dzwonić do mnie spokojnie. Ja u Ciebie w pracy jestem raz w tygodniu przecież (tzn nie u Ciebie dokładnie ale w instytucji w której pracujesz) ;)

pozdro!

ps dzięki Grey za linka

Ostatnio edytowany przez piter (2021-12-01 16:03:42)

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

27

Odp: Czy ktos wie co sie stało z Bitronic.pl

@Piter

Ja też byłem w lekkim szoku ale dzięki za telefon i wyjaśnienia.
Zaklinasz się, że to nie Ty, a Adam Zalepa wstawił Cię tam więc jeśli tak jest (chcę w to wierzyć), to daj znać jeśli uda Ci się z nim jakoś skontaktować i przedstawisz sprawę. Ktoś winny, czyli być może on, mógłby jednak przeprosić za zamieszanie (mailowo itp.).
Póki co nie chcę "grzać" dalej tą sprawą i niech będzie, że nic do Ciebie nie będę teraz mieć. :]

Ostatnio edytowany przez Dracon (2021-12-01 22:54:32)

28

Odp: Czy ktos wie co sie stało z Bitronic.pl

@Dracon

ja z Adamem nie mam kontaktu ponad rok, tyle też nie wysyłałem żadnych materiałów do czasopisma RK.

Nie udało mi się też z Adamem skontaktować. Telefon milczy.

Dracon, ale wystarczyło abyś do mnie zadzwonił - mi to zajęło jakieś 10 sekund, aby odnaleźć w swoim telefonie numer do Ciebie i zadzwonić. Nie chodzi o to "niech będzie". To nie ja go wysłałem, nie ja podpisałem.

Przyczyna pomyłki lub plagiatu może być różna ale jest NA PEWNO po stronie Bitronic lub Adama. Ja nie mam nic z tym wspólnego.

pozdr

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

29

Odp: Czy ktos wie co sie stało z Bitronic.pl

No tak jak Ci dziś przecież mówiłem, Twój numer tel. po zmianie modelu mojego aparatu na nowy, zniknął (tak jak parę innych) ale teraz znowu go mam. :P
Jasne, na drugi raz (oby nie z powodu jaki tu był) pewnie że najpierw zadzwonię...

A co do zachowania Adama - skoro to on - oczywiście nieładnie ale też trudno mi coś szerzej spekulować (co za tym stało), bo ani go nie znam ani nie wiem jak to wyglądało "od kuchni" w RK, a kształt mojego postu wynikał na początku z tego, co się po prostu samo narzucało.  Dobrze, że wyjaśniłeś....

Ostatnio edytowany przez Dracon (2021-12-01 23:55:39)