26

Odp: Okładka na kasetę do wydruku

@faust: świetny pomysł! :D Bardzo mi się podoba efekt działania Twojego kodu :) ... pobawiłem się chwilę i zauważyłem jedną drobnostkę... przy wyborze "atari dwie strony wpisu" pojawia się okładka na której widać na jednej z krawędzi napis "COMPUTER CASETTE", dałoby się poprawić aby było "COMPUTER CASSETTE"? :)

Druga uwaga dotyczy grzbietu na którym widnieje napis z numerem zestawu, w przypadku okładek Atari (tylko takie sprawdzałem) jest kawałek miejsca w którym można by umieścić dodatkowy napis, tak aby był widoczny gdy kaseta stoi/leży sobie na półce (grzbietem do użytkownika). Wtedy oprócz numer zestawu możnaby mieć dodatkowe informacje dotyczące danej kasety np. *** PIRAT SOFT *** ;-)

na Twoim przykładzie pokazanym wyżej widzę za to logo ATARI, u mnie jest po prosu białe tło, dlatego pomyślałem o napisie :D

27

Odp: Okładka na kasetę do wydruku

Wszystko się da... ale jakbyś zrobił szkic byłoby prosciej... Literówkę poprawię wieczorem.
Jak coś nie funguje to wrzucajcie screeny, to żywa materia... się poprawi.

F.

seban napisał/a:

@faust: świetny pomysł! :D Bardzo mi się podoba efekt działania Twojego kodu :) ... pobawiłem się chwilę i zauważyłem jedną drobnostkę... przy wyborze "atari dwie strony wpisu" pojawia się okładka na której widać na jednej z krawędzi napis "COMPUTER CASETTE", dałoby się poprawić aby było "COMPUTER CASSETTE"? :)

Druga uwaga dotyczy grzbietu na którym widnieje napis z numerem zestawu, w przypadku okładek Atari (tylko takie sprawdzałem) jest kawałek miejsca w którym można by umieścić dodatkowy napis, tak aby był widoczny gdy kaseta stoi/leży sobie na półce (grzbietem do użytkownika). Wtedy oprócz numer zestawu możnaby mieć dodatkowe informacje dotyczące danej kasety np. *** PIRAT SOFT *** ;-)

na Twoim przykładzie pokazanym wyżej widzę za to logo ATARI, u mnie jest po prosu białe tło, dlatego pomyślałem o napisie :D

28

Odp: Okładka na kasetę do wydruku

Trochę jestem dzisiaj niewyspany....  https://www.t2e.pl/www/pdfCov/cov/1674493102.pdf. Ext. jest na końcu.

ccwrc napisał/a:

@faust

Mój plik miał tytuł pdf.1254844 (czy jakoś tak - bez rozszerzenia), czy mógłbym złożyć prośbę żeby .pdf było na końcu zamiast na początku :)

Plik testowy wygenerowałem na pierwszej wersji Atari.

29

Odp: Okładka na kasetę do wydruku

W jednym z szablonów jest "XC [   ]", a były też magnetofony CA12, bez X :)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

30

Odp: Okładka na kasetę do wydruku

uicr0Bee napisał/a:

W jednym z szablonów jest "XC [   ]", a były też magnetofony CA12, bez X :)

Bom siem trzymał wzorca... sam jako perwersyjny fan 1010, a posiadacz swego czasu XC12 zastanawialem się przez chwilę "why?". Ale w końcu... to nasza myśl piracka... coś autor miał na myśli wstawiając tam miejsce do uzupełnienia.

31

Odp: Okładka na kasetę do wydruku

Skrypt trochę koślawo ustawia licznik w szablonie. Dorzucam wygenerowanego PDF"a jako przykład.

Ostatnio edytowany przez Piguła/Shpoon (2023-02-12 15:20:13)

Post's attachments

1676211444.pdf 33.16 kb, liczba pobrań: 26 (od 2023-02-12) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

32

Odp: Okładka na kasetę do wydruku

Piguła/Shpoon napisał/a:

Skrypt trochę koślawo ustawia licznik w szablonie. Dorzucam wygenerowanego PDF"a jako przykład.

W najbliższym czasie wróce do tematu i poprawię... Trochę czasu upłynęło mechanizm z deka rozkopany.