1

Temat: atari 830 i atari 835

chetnie nabede. brakuje mi tylko ich do kolekcji. z pol roku temu, jak wyguglalem, szly na allegro. kto wszedl w posiadanie szczesliwie?

--
= krap.pl =

2

Odp: atari 830 i atari 835

Ten tu sprzedaje 835-tke ale z L-gunem (bez ubranka niestety):

http://www.atariage.com/forums/viewtopic.php?t=61989

I Ty zostaniesz big endianem...

3

Odp: atari 830 i atari 835

juz opierdzielil... :(

--
= krap.pl =

4

Odp: atari 830 i atari 835

to w mordę :lol:

I Ty zostaniesz big endianem...

5

Odp: atari 830 i atari 835

Karp a mozesz mi podac wage Atari 810 i 815?
Nie moge sie doszukac a chcialbym wiedziec pod katem kosztow transportu...
Dzieki

[ Dodano: Czw Gru 16, 2004 10:51 am ]
Karp - a tak z ciekawosci: co to znaczy ze "tylko ich" brakuje Ci do kolekcji? Znaczy masz juz wszystko inne ze znaczkiem J|L co wyszlo?  8O

A tak btw, to pochwale sie ze tydzien temu przyplynal do mnie nieuzywany Atari 830 w pudelku w swietnym stanie :)
Myslicie ze on by u nas zadzialal poprawnie w tej chwili w naszej sieci tel.?

Ale 835 tez jeszcze nie mam...

6

Odp: atari 830 i atari 835

Karp

hmm to jakas ksywka ??
:lol:  8)

"wszystko się kiedyś kończy......."

7

Odp: atari 830 i atari 835

ups. sorry KRAP ;)

8

Odp: atari 830 i atari 835

Karp a mozesz mi podac wage Atari 810 i 815?
Nie moge sie doszukac a chcialbym wiedziec pod katem kosztow transportu...

a nie wiem, 810/815 nie mam i raczej sie nie zanosi, zebym mial.

Karp - a tak z ciekawosci: co to znaczy ze "tylko ich" brakuje Ci do kolekcji? Znaczy masz juz wszystko inne ze znaczkiem J|L co wyszlo?

nie, ja konkretnie jestem zainteresowany modemami :)
wiec niewielka kolekcja sklada sie z 1030, sx212, xm301, a z atarowych to jeszcze tylko 830 i 835 mi brakuje.

A tak btw, to pochwale sie ze tydzien temu przyplynal do mnie nieuzywany Atari 830 w pudelku w swietnym stanie :)
Myslicie ze on by u nas zadzialal poprawnie w tej chwili w naszej sieci tel.?

sprobuj. :) o ile znajdziesz kompatybilna sluchawke :))
tylko dzwon lepiej do innego modemu 300bps, bo te nowsze to w ogole na takiej predkosci sie nie zlapia.

a jakbys gdzies kiedys widzial albo mial okazje nabyc drugie 830, to ja sie zapisuje w kolejke oczekiwania. :)

--
= krap.pl =

9

Odp: atari 830 i atari 835

Jesli chodzi o wysylke ze stanow przez tzw agencje, to przesylka jest raczej tania o ile cos nie wazy zbyt duzo. Ogolnie to jest $0.29 / funt czyli ok $0.60 za ok kilogram. Czas przesylki jest za to dlugi bo ok 6 tygodni. Ale inna droga sie troche nie oplaca, bo jest za droga :(

10

Odp: atari 830 i atari 835

a mozesz wiecej o tych agencjach? czy one sa dostepne powszechnie, gdzie szukac informacji, i tak dalej? bo amerykance jak juz cos wysylaja, to sziping im zawsze kosztuje $30, nie wazne, czy to z przeproszeniem cartridge, czy cegla.

--
= krap.pl =

11

Odp: atari 830 i atari 835

ogolnie: takowe agence sa dostepne tam gdzie sa polacy. ogolnie to one zalatwiaja wszystko, od spraw imigracyjnych (tego bym nie polecal) po wysylanie paczek. jesli masz kupic cos od goscia, ktory mieszka w duzym miescie gdzie jest jakas polska dzielnica, to mozna go poprosic aby sie tam udal i popytal, w NYC nie ma w tym problemu bo tu polakow jak mrufkow i agencji jest tez duzo.

12

Odp: atari 830 i atari 835

ah, zo. no, nie wiem, czy amerykanie beda chcieli nosic swoje paczki do polonijnych instytucji.

--
= krap.pl =

13

Odp: atari 830 i atari 835

Mowy nie ma! Juz kiedys z czyms takim probowalem... Im sie nieraz nie chce odebrac Money Order bo musza isc z tym do jakiegos banku z PayPala maja przelew na konto od razu...
Dosc sie trzeba nagadac zeby ich przekonac do wysylki do Polski...

14

Odp: atari 830 i atari 835

To fakt. Amerykanie to leniwce pospolite

15

Odp: atari 830 i atari 835

Dosc sie trzeba nagadac zeby ich przekonac do wysylki do Polski...

A wiedzą już młoty gdzie leży Polska? ;)

I Ty zostaniesz big endianem...

16

Odp: atari 830 i atari 835

Ci bardziej edukowani to tak, ale takie pospoliwce lazace do ameryce to nie wiedza. Wiedza ze w europie, ale gdzie dokladnie to nie. Ale niemcy sa nie lepsi (nie wszyscy, ale tez sie zdazaja tacy).
Amerykanie to wiedza o tym gdzie najblizsze Deli jest i Landromat.

17

Odp: atari 830 i atari 835

No ja mam juz taki wypieszczony list przygotowany, ktory od roku poprawiam powoli z zapytaniem czy koles wysle towar do Polski. I teraz pytam na wszelki wypadek "can You send items to Poland (Europe)?" ;)
Bo rzeczywiscie skutkuje lepiej.

18

Odp: atari 830 i atari 835

dzizas. dostalem wlasnie od pacjenta kłotejszon na wysylke - $100 sobie zyczy. nosty, ty sie z nim jakos dogadales na sensowne warunki (to ten co ostatnio wylicytowales 400+stacje)?

oczywiscie twierdzi, ze 'zadnej agencji to on nie zna i nie wie i wuj wielki' :)

--
= krap.pl =

19

Odp: atari 830 i atari 835

krap - czy Ty masz jakies wtykie w eBayu?  8O No permanentna inwigilacja... ;)
Jesli mowisz o gosciu z ksywa eewry to za wysylke tez wybulilem ponad $80.
Dwie paczki - jedna airmail (bo lekka - z Atari 400), okolo $40, druka morska (bol czekania >2miechy) tez za okolo $40 bo ciezka.
Normalna taryfa USPS z ubezpieczeniem...
A! I ta stacje to ja zostawilem w USA bo byla zaje... ciezka (a nie Atari) Z nia to juz wogole nie mial jak spakowac a na 3 paczke nie moglem sobie pozwolic...
I musze powiedziec ze gosc i tak byl bardzo przyzwoity i kontaktowy. Czekam teraz na info ze odebral kase i wyslal paczki.
To zdradz jeszcze, ktora jego aukcje udalo Ci sie wygrac? Moze sie na cos machniom?