Temat: Schematy rozszerzen by TIGHT

Udalo mi sie przez przypadek spotkac valdiego na IRC-u. Troche pogadalismy, powspominalismy stare czasy. Chlopak na dniach sie zeni. Dogadalem sie z nim i prawdopodobnie upubliczni mase schematow i opracowan takich rzeczy jak TIGHT Freezer, SID w Atari itp.

2

Odp: Schematy rozszerzen by TIGHT

Wspaniała wiadomość! Oby tak się stało. Jeśli przedsięwzięcie się powiedzie, wdzięczny będe tak Waldiemu jak i MacGyverowi, ktoremu się tak pomyślnie rozmowa ułożyła z dawnym scenowcem małego ATARI. Mam nadzieję, że o tej sprawie MacGyver będzie nas informował w miarę rozwoju wydarzeń. Przyznaję, że ja osobiście ostrzę sobie zęby na SIDa w Atarce - jakby się tak udało stworzyć taką syfonię: 2 Pokeye + SID, to byłbym w szoku! Jednym słowem wiadomośc brzmi cudownie.

3

Odp: Schematy rozszerzen by TIGHT

Wspaniała wiadomość! Oby tak się stało. Jeśli przedsięwzięcie się powiedzie, wdzięczny będe tak Waldiemu jak i MacGyverowi, ktoremu się tak pomyślnie rozmowa ułożyła z dawnym scenowcem małego ATARI. Mam nadzieję, że o tej sprawie MacGyver będzie nas informował w miarę rozwoju wydarzeń. Przyznaję, że ja osobiście ostrzę sobie zęby na SIDa w Atarce - jakby się tak udało stworzyć taką syfonię: 2 Pokeye + SID, to byłbym w szoku! Jednym słowem wiadomośc brzmi cudownie.

Życz mu ode mnie szczęścia na nowej drodze, i jak chcesz możesz przypomnieć, że ja cały czas czekam na moje 100zł :( które oddaje mi od 5 lat

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

4

Odp: Schematy rozszerzen by TIGHT

No to ja chetnie bym takie schematy zobaczyl.

Odp: Schematy rozszerzen by TIGHT

Moze nie wszyscy wiedza, ale Casper dostal od Gumiego kupe dyskow z roznymi rzeczami na nich - do upublicznienia, ale niestety, cos mu to kopiowanie nie idzie... bo trwa to, trwa to...

6

Odp: Schematy rozszerzen by TIGHT

echlo!

jakby co, to waldi od wielu, wielu lat winny mi jest mojego XEGSa
oraz 300zl... :-Z

--
= krap.pl =

--
= krap.pl =

7

Odp: Schematy rozszerzen by TIGHT

Czy Waldi to nie przypadkiem allegrowicz o pseudonimie Dj.Waldi??

Strona z jego komentarzami:
http://www.allegro.pl/showuser.php?id=482218

Strona "O mnie":
http://www.allegro.pl/mojastrona.php?id=482218

8

Odp: Schematy rozszerzen by TIGHT

elkabato napisał/a:

Czy Waldi to nie przypadkiem allegrowicz o pseudonimie Dj.Waldi??

no wyglada na to, ze to on. pieknie wszystko pieknie.

ale niestety, moja ulubiona XEGS pojechala do niego lata temu, mial zamontowac do srodka TTP, STEREO i FREEZERa (oraz chyba jeszcze troche ramu?), pieniazki tez do niego pojechaly. potem rok nic sie nie dzialo, a kiedy zaczalem sie powaznie interesowac, okazalo sie, ze moje XEGS "zginelo" - slaves domyslal sie, ze waldi spapral je przy robocie i nie chce sie przyznac...

ciekawe, czy resztki komus odsprzedal w jednej z tych wspaniale skomentowanych aukcji... cechy charakterystyczne - przedluzony kabel do klawiatury, dorobione klawisze kursora, usuniety missile command, a dolozony QMEG OS (przelacznik z prawej strony obudowy).

napisalem do niego email dzis, wg. danych z allegro, ale szczerze watpie w jakakolwiek odpowiedz...

--
= krap.pl =

9

Odp: Schematy rozszerzen by TIGHT

Wspaniała wiadomość! Oby tak się stało. Jeśli przedsięwzięcie się powiedzie, wdzięczny będe tak Waldiemu jak i MacGyverowi, ktoremu się tak pomyślnie rozmowa ułożyła z dawnym scenowcem małego ATARI. Mam nadzieję, że o tej sprawie MacGyver będzie nas informował w miarę rozwoju wydarzeń. Przyznaję, że ja osobiście ostrzę sobie zęby na SIDa w Atarce - jakby się tak udało stworzyć taką syfonię: 2 Pokeye + SID, to byłbym w szoku! Jednym słowem wiadomośc brzmi cudownie.

hm... a 2 pokeye 2 sidy i covox w stereo moze byc? jesli tak moge podeslac schematy projekt protela (plytka do wlozenia zamiast pokey'a i przetwornica napiecia) wymaga tylko troche mocniejszego zasilacza niz standardowy od xe/xl - 2A to minimum... 0.5A idzie w impulsie do przetwornicy, nic na to nie poradze - 100mA/12V tyle po prostu wymaga...

przechodze na tumiwisizm

10

Odp: Schematy rozszerzen by TIGHT

kurcze macgyver i co z tymi schematami ?????? ma już je ktoś bo poszukuje schematu Tight Tools Packed !!!
pozdr.

"wszystko się kiedyś kończy......."

11

Odp: Schematy rozszerzen by TIGHT

Zauwaz, ze bylo to ponad roku temu (prawie 1,5 roku) - wydarzyl sie wtedy cud i Valdi pojawil sie na IRC-u, troche pogadalismy, dalem mu moj adres mailowy z prosba o podeslanie powyzszych materialow. Niestety, do tej pory nie doczekalem sie tego e-maila :(

12

Odp: Schematy rozszerzen by TIGHT

a dał ci swoj e-mail - jezeli tak to napisz do niego .....bo moze zapomnial :)

"wszystko się kiedyś kończy......."

13

Odp: Schematy rozszerzen by TIGHT

W tym sek, ze nie udalo mi sie "wyciagnac" jego adresu e-mail :(

14

Odp: Schematy rozszerzen by TIGHT

no to fajnie to bedziemy czekac do usranej smierci na te schemaciki........f**k

"wszystko się kiedyś kończy......."

15

Odp: Schematy rozszerzen by TIGHT

a moze to ten gosciu  z tej strony na allegro co teraz zdrapki do telefonow sprzedaje :)
http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=482218

"wszystko się kiedyś kończy......."

16

Odp: Schematy rozszerzen by TIGHT

Imie i nazwisko oraz ksywa pasuja - na 99,99% to on :)

17

Odp: Schematy rozszerzen by TIGHT

to jak bys mogl to wyslij do niego sms-a lub zadzwonv numer jest podany na tej stronie lub wyslij mu maila z allegro. plisss :)

"wszystko się kiedyś kończy......."

18

Odp: Schematy rozszerzen by TIGHT

Berek ! Ty dzwonisz ;)

19

Odp: Schematy rozszerzen by TIGHT

jaki kur**a berek :) toc gosciu mnie nie zna i kurna mam mu wywalic haslo "czes, to ja Stryker :-) wyslalbys mi swoje schematy rozszerzen z Atarki co ?? :-)"  ........

"wszystko się kiedyś kończy......."

20

Odp: Schematy rozszerzen by TIGHT

Jak ma przekazac te schematy, to chyba niezaleznie od tego kto do niego zadzwoni, jezeli zas nie ma/nie chce udostepnic, to nawet ja nie pomoge - raz czy dwa razy kilka lat temu widzielismy sie na party i tyle tytulem naszej znajomosci.

21

Odp: Schematy rozszerzen by TIGHT

Trzeba mu te schematy zabrać tak, jak Charlie swoją atarkę - pojechać i ...
A Gumi nie ma tych schematów? To chyba raczej on to projektował, a nie Waldi? Kto ma dostęp do Gumiego?

22

Odp: Schematy rozszerzen by TIGHT

Trzeba mu te schematy zabrać tak, jak Charlie swoją atarkę - pojechać i ...
A Gumi nie ma tych schematów? To chyba raczej on to projektował, a nie Waldi? Kto ma dostęp do Gumiego?

Dostęp do Gumiego ma Candle bo jest on tez z Tight ;) byl ostatnio u Waldiego mial wziazc schematy rozszerzen do stacji ale nic nieprzyniusł a i ostatnio sie nieodzywa :(

"wszystko się kiedyś kończy......."