CD ?

Mam do wszystkich czytających wazne pytanie. Bardzo często dostaje prośby o nagranie czegoś tam z atari.area na CD i wysłanie ponieważ ktoś ma modem i nie ma kasy żeby to wszystko ściągać. W związku z tym planuje wprowadzić do sprzedaży płytki CD z zawartością atari.area - czyli grami, demami, itp. Stuffu mam tyle, że starczyło by na kilka cedeków, tylko ... czy jest sens ? Czy znaleźliby się chętni ? Rozumiem, że nie wszyscy mają modemy, ale weźmy taki przykład, Pet/BB (hello !) podał URL do 2 płytek z demami na Falcona w DivX, modemowiec może sobie tylko pomarzyć o ściągnięciu, a tak może sobie zamówić CD. Dajcie znać w komentarzach czy bylibyście zainteresowani.

Komentarze gości atari.area

Momencik, uaktualniam...  

Nie jesteś zalogowany. Tylko zarejestrowani i zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Lotharek.pl
Retronics
Sikor Soft
Grawitacja

Szukaj

Wyszukiwarka przeszukuje zasoby atari.area, atariki oraz forum.

Twoliner

Momencik, uaktualniam...  .

Pamiętaj, żeby linki do Twolinera dodawać wyłącznie po skróceniu za pomocą serwisu tiny.pl. Jeśli coś Ciebie ominęło - skorzystaj z archiwum.

Network

konto

Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto

forum

Artykuły

Wywiady

Allegro

Jako, że Allegro.pl jest bardzo często odwiedzanym serwisem przez Atarowców, umiejscowiłem poniżej wyszukiwarkę produktów związanych z naszym kochanym Atari. Chcesz coś kupić - wystarczy wpisać w okienko poniżej.


Wystarczy wpisac czego szukamy i po chwili znajdujemy sie juz na Allegro.pl.