Na szybciora

Przygotowuje się powoli do wyjazdu na Last Party 2k+1 więc będzie szybko:

  • Ukazała się nowa wersja świetnego otwarzacza wszelakich plików multimedialnych - Aniplayer. W tej wersji poprawiono wyświetlanie plików video oraz dodano możliwość odtwarzania ostatniego krzyku mody w muzyce - Vorbis OGG.
  • Na liście dyskusyjnej pl.comp.sys.atari Monsoft poinformował o popełnieniu demka dla Falcona - HNY czyli Happy New Year. Warto obejrzeć bo ostatnio nie ma specjalnego wysypu dem na Atari.
  • Tradycyjnie już zostały dodane 2 nowe artykuły do grudniowego numeru online`owego magazynu MyAtari, warto poświęcić kilka chwil na przeczytanie.

Przy okazji chciałbym poinformować, że jeszcze przed końcem roku powinniście zobaczyć stuff oraz zdjęcia z Last Party. A jak się uda to może i zdążę napisać raport :)

Komentarze gości atari.area

Momencik, uaktualniam...  

Nie jesteś zalogowany. Tylko zarejestrowani i zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Lotharek.pl
Retronics
Sikor Soft
Grawitacja

Szukaj

Wyszukiwarka przeszukuje zasoby atari.area, atariki oraz forum.

Twoliner

Momencik, uaktualniam...  .

Pamiętaj, żeby linki do Twolinera dodawać wyłącznie po skróceniu za pomocą serwisu tiny.pl. Jeśli coś Ciebie ominęło - skorzystaj z archiwum.

Network

konto

Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto

forum

Artykuły

Wywiady

Allegro

Jako, że Allegro.pl jest bardzo często odwiedzanym serwisem przez Atarowców, umiejscowiłem poniżej wyszukiwarkę produktów związanych z naszym kochanym Atari. Chcesz coś kupić - wystarczy wpisać w okienko poniżej.


Wystarczy wpisac czego szukamy i po chwili znajdujemy sie juz na Allegro.pl.