TPP oraz jak przegrać kasetę

Niektórzy pewnie zauważyli jakiś czas temu widniejący w górnym menu strony odnośnik do Tape Preservation Project, niektórzy pewnie nawet odważyli się kliknąć w niego. Dla tych to nie będzie nowość - dla pozostałych mam informację o tym, że dodałem małą podstronę o wcześniej wymienionej nazwie. Nie ma to być druga Atarimania, czy kolejne archiwum (świetne zresztą) jak u Fandala (greets!).

Po prostu kilka osób prosiło mnie abym wrzucił w jedno miejsce pliki z obrazami kaset dla Atari 8-bit, które co jakiś czas anonsuję na naszym forum. Gdyby ktoś chciał przesłać jakieś archiwa - proszę uprzejmie, jeśli nie - trudno :)

Dla tych, którzy chcieliby też samemu przegrywać swoje kasety na format strawny dla emulatorów Atari XL/XE, bądź też zarchiwizować swoje skarby napisałem kilka słów w artykule pod wszystko mówiącym tytułem: Jak przegrać kasetę audio. Zapraszamy wspólnie z Mikerem, który wydatnie przyczynił się do wyłapania błędów oraz napisania kilku zdań nt. gier w archiwum.

Komentarze gości atari.area

Momencik, uaktualniam...  

Nie jesteś zalogowany. Tylko zarejestrowani i zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Lotharek.pl
Retronics
Sikor Soft

Szukaj

Wyszukiwarka przeszukuje zasoby atari.area, atariki oraz forum.

Twoliner

Momencik, uaktualniam...  .

Pamiętaj, żeby linki do Twolinera dodawać wyłącznie po skróceniu za pomocą serwisu tiny.pl. Jeśli coś Ciebie ominęło - skorzystaj z archiwum.

Network

konto

Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto

forum

Artykuły

Wywiady

Allegro

Jako, że Allegro.pl jest bardzo często odwiedzanym serwisem przez Atarowców, umiejscowiłem poniżej wyszukiwarkę produktów związanych z naszym kochanym Atari. Chcesz coś kupić - wystarczy wpisać w okienko poniżej.


Wystarczy wpisac czego szukamy i po chwili znajdujemy sie juz na Allegro.pl.