W skrócie

Tak się jakoś złożyło, że nie miałem ostatnio zbytnio dużo czasu aby pisać newsy więc narobiło się troszkę zaległości. Ale już po wszystkim i spieszę donieść że:

  • Ukazała się kolejna wersja Quake dla dużych Atarek. Pracuje z Xbios`em, VDI lub GEM, więcej informacji na stronie projektu.
  • Listopadowe wydanie online`owego maga MyAtari wzbogaciło się o kolejne dwa artykuły, polecam przeczytać.
  • Postaje nowa przeglądarka dla dużych Atarek. Projekt nazywa się HighWire i jest w fazie produkcji, testowych wersji jeszcze nie ma, natomiast możemy obejrzeć kilka screenshotów.
  • Redaktorzy serwisu AtariAge odkopali gdzieś nigdy nie wydany cart z grą Lord of The Rings dla Atari 2600, rom można zassać z AtariAge.

Ufff jak człowiek nie ma czasu to sami widzicie ile trzeba później nadrabiać :) Ale jak pisałem już powyżej to się już nie powtórzy :)

Komentarze gości atari.area

Momencik, uaktualniam...  

Nie jesteś zalogowany. Tylko zarejestrowani i zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Lotharek.pl
Retronics
Sikor Soft

Szukaj

Wyszukiwarka przeszukuje zasoby atari.area, atariki oraz forum.

Twoliner

Momencik, uaktualniam...  .

Pamiętaj, żeby linki do Twolinera dodawać wyłącznie po skróceniu za pomocą serwisu tiny.pl. Jeśli coś Ciebie ominęło - skorzystaj z archiwum.

Network

konto

Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto

forum

Artykuły

Wywiady

Allegro

Jako, że Allegro.pl jest bardzo często odwiedzanym serwisem przez Atarowców, umiejscowiłem poniżej wyszukiwarkę produktów związanych z naszym kochanym Atari. Chcesz coś kupić - wystarczy wpisać w okienko poniżej.


Wystarczy wpisac czego szukamy i po chwili znajdujemy sie juz na Allegro.pl.