@piter tzn mamy indywidualnie rezerwować u RC czy Twój email już był formą rezerwacji dla nas?
Hmm ostatnio jak przesyłałem do PP to trwało to 3 dni - muszę poszukać.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Ice-T 2.8.2 Nowa wersja Ice-T dla 8-bitowego Atari już dostępna - poprawki i nowe funkcje
Galactic Panic - nowa przygodówka na ST Darmowa gra point and click na Atari ST - ponad 100 ekranów przygody.
Nowa wersja ARIFE Tool od PVBest73 Uaktualniono uniwersalne narzędzie do analizy obrazów ROM i dysków Atari
Echa Sommarhack 2025 Podczas szwedzkiego party Sommarhack zaprezentowano kilkadziesiąt produkcji,
MadPascal 1.7.3 już dostępny Nowa wersja kompilatora MadPascal przynosi poprawki i optymalizacje
atari.area forum » Posty przez mkm
@piter tzn mamy indywidualnie rezerwować u RC czy Twój email już był formą rezerwacji dla nas?
Hmm ostatnio jak przesyłałem do PP to trwało to 3 dni - muszę poszukać.
Piter, mam PP ale odmawia współpracy z moją kartą od jakiegoś czasu. Transfer z banku do PP trwa 2-3dni. Jeśli nie ma aż takiego pośpiechu to OK. Jeśli jednak zależy nam na czasie to prosiłbym o pomoc z PP (na Twoje konto mogę zrobić przelew anytime).
Piter, jakby co to wchodzę w to. Proszę wiec o info czy mam rozmawiać z RC samodzielnie czy jest więcej chętnym i organizujemy grupę:)
RC ma 68060 na sprzedaż:
czy ktoś planuje kupować? ja rozważam zakup... zawsze można by grupowo (transport taniej?)
dml pisał kiedyś jakieś dema? widząc tak szybkie postępy mam wrażenie, że facet jest ultra wymiataczem:)
Poproszę L 2k14
U mnie się domyka - na styk ale bez problemu. Oczywiście bez ekranu - pewnie sprawa dobrania odpowiedniego simm'a
Yerz, dobry stuff. Mój faworyt: "A very odd adventure" - słucham tego jednego w kółko od godziny:)
Adam, ja się szczerze mówiąc jednak obawiam o te tekstury. Między wypełnianymi a teksturowanymi polygonami jest moim zdaniem przepaść trudności i wydajności kodu. Gdzie dodatkowo przy teksturowaniu pewnie musisz zrobić C2P na całym ekranie. Mam nadzieję, że się mylę i trzymam kciuki za projekt:) Chętnie zagram na moim falconie.
lame question: oryginalny zasilacz wylatuje? i wszystko (nie tylko CT ale caly falcon) jest zasilane z zewn zasilacza?
gratulacje!
mkm napisał/a:jeśli inna niż STE, jeśli taka sama to nie ma potrzeby
Tzn przykrywasz jednego a odkrywasz drugiego? :) Ja na wszelki wypadek, zaznaczam, ze chce dwie osobne, nawet jesli takie same ;)
Niestety mam miejsce tylko na jeden retro komp wyciągnięty na raz. Reszta zimuje w szafie:/ Więc taka sytuacja nie wystąpi;)
1 x 65XE
1 x STE
1 x Falcon (jeśli inna niż STE, jeśli taka sama to nie ma potrzeby)
Niestety co gorsze oba Hadesy działają, z racji że TTki mnie nigdy nie interesowały zamieniłem się z Krollem za nie pamiętam za co...??? jakiegoś mocnego trunku na Hades-a.
No to niezle przebicie w stosunku do aktualnej wartosci hehe: http://www.ebay.pl/itm/HADES-T60-Atari- … 23411c1433
;)
good news:) a w między czasie udało mi się uzbroić w falcon'a - więc będzie już do czego 060 włożyć:)
Masz na myśli pokrywę na klawiaturę? Też by mi się "anty Irata protection" przydało;) Gdybyś coś namierzył to daj znać...
RAM siedzi już w Falconie. Wydaję mi się, że wszystko działa prawidłowo:) Dzięki Stryker (i Bartek030 za simm)
I ponawiam apel do Greya - proszę bez darmowego piwa. Nawet jeśli nie miałoby być nic w zamian.
Nie był bym takim radykałem. Na SV gdzie masz hektolitry piwa za free 95% osób zachowuje się totalnie prawidłowo. A na innym wieloplatformowym party, na którym byłem piwo za 7-10zł (nie pamiętam dokładnie) nie powstrzymało bardzo wielu od przekroczenia pewnej granicy. Moim zdaniem to wszystko sprawa kultury grona a nie ceny.
No właśnie, w sumie to otworek w komplecie mile widziany;)
@stryker biorę wariant z podstawką
Używam darmowej wersji sterownika PP (tej z obrazem z grami) i testowałem na tylko jeden karcie SD. Ta karta jednak wcześniej działała w SIO2SD z 65XE. Jest szansa, że to wina sterownika czy karty?
To w STFM też bywa walnięte DMA? myślałem, że tylko we wczesnych STE? (jak moje z TOS 1.06 - choć wiem, że to nie reguła i wersja TOS nie jest tu wyznacznikiem)
No ja takie mam:/
Nie sprawdzałem numeru serii DMA bo fakty mówią same za siebie. Odczyt danych w 100% ok. Zapis i przenoszenie danych działa a po kilku razach jest zwalony filesystem. Albo cała partycja ma krzaki w nazwach plików i katalogów, albo część drzewa katalogów w którym robiłem zapis albo ogólnie jest kaszana. Testowane na Satandisku, a komputer to STE z TOS 1.06. Nie miałem czasu zrobić tego fix'u... a poza tym lutownica mnie nie lubi;) Może wezmę na SV to ktoś pomoże z tą poprawką?
Potwierdzam zainteresowanie płytką - najlepiej złożoną.
temat do zamknięcia:)
@glowas11 odzewu nie było - gdybym sam miał to też bym nie sprzedawał;)
@wieczór tia ten za 799 funtów to doskonała okazja... na zbankrutowanie;) a ten pierwszy to monitoruję - pewnie koło 350-400 funtów się zakończy, nie?
atari.area forum » Posty przez mkm
Wygenerowano w 0.021 sekund, wykonano 41 zapytań