możesz to uprościć. Jeśli ram jest typu unsigned char* to:
unsigned char* ram = (unsigned char*)0xabcdef;
for(size_t i = 0; i < 100000; ++i) {
ram[ i ] = value;
}
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
HDDRIVER 13.01 Aktualizacja HDDRIVER przynosi poprawki dla HDDRUTIL oraz lepszą obsługę szybkiego sprzętu.
192p Test Suite dla 8-bitowego Atari Nowy program do testowania i kalibracji obrazu dla Atari XL/XE od HanJammera.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
atari.area forum » Posty przez sqward
możesz to uprościć. Jeśli ram jest typu unsigned char* to:
unsigned char* ram = (unsigned char*)0xabcdef;
for(size_t i = 0; i < 100000; ++i) {
ram[ i ] = value;
}
U nasz poczta działa, w PL z tego co czytałem działa doskonale?
Jakby się dało to chętnie zapłacę za przesyłkę.
Co do tego czy mam eproma, to sprawdzę jak rozłożę Falcona następnym razem.
Dzięki! Chociaż za koszty?
Jak w temacie. Chciałbym wymienić TOS-a 4.01...
Zimny lut albo uszkodziny druk?
A po co chcesz ją wyłączyć?
Interfejs webowy zostaje. Jest idealny do szybkiego przenoszenia plików.
A co było nie tak? Był wstaiony tak jak w przykładach?
Już niedługo: obsługa FTP:
https://www.youtube.com/watch?v=t1APW221DLQ
Imponujące!
To jakiś klon SatanDiska
Dzięki! Podobało mi się.
Jest. Na Falcona.
TT to komputer "profesjonalny" i gry są poniżej jego godności.
Szczególnie jeśli liczba ofiar w PL będzie wysoka :P
Wow, rewelacja, jeszcze jakbyś miał kątówkę do podłączenia netusbee, które było by wyprowadzone na tył to byłoby bosko :)
A używasz smallz4 do tych eksperymentów?
a TT ma?
Bardzo dziwna motywacja. Jak chcesz czymś sterować to kup Arduino albo jakiś inny mikrokontroler. Dużo łatwiej i bezpieczniej.
rj: Mogę Ci coś takiego zrobić w Blenderze, mogę też pomóc Ci coś takiego wykonać (1 minuta roboty).
Nie, mam (chyba) tylko grę z autografem. PSP już dawno nie mam.
Mogę poszykać mojej kopii LocoRoco z autografem twórcy/designera. Chyba jeszcze gdzieś mam.
Grey: mam sobie tego linka przepisać? :P
Nie rozumiem skąd się bierze u Ciebie ten ból związany z UI jakiegoś playera skoro poczucie estetyki pozwala Ci jednocześnie pisać produkcje na 2600...
Miałem takiego, też w boxie. Ale to było w 1995 :)
A to tylko małe Atari? Całe narody nie śpią marząc o Falconie ;)
atari.area forum » Posty przez sqward
Wygenerowano w 0.070 sekund, wykonano 15 zapytań