Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
HDDRIVER 13.01 Aktualizacja HDDRIVER przynosi poprawki dla HDDRUTIL oraz lepszą obsługę szybkiego sprzętu.
192p Test Suite dla 8-bitowego Atari Nowy program do testowania i kalibracji obrazu dla Atari XL/XE od HanJammera.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
Opcje wyszukiwania (Strona 100 z 294)
No i dzisiaj nastał sądny.
Rozkręciłem Falcon-a wymontowałem przejściówkę od Paskud-a (pięknie wykonana, ścieżki pod kątem, a myślałem że to badziewie)..
I co włożyłem przejściówkę od Stryker-a i "haczy" ona o klawiaturę??!!
Simm strasznie haczy :(
Dodam że jest on dwustronny.
Czy tak mam być???
**
Dodam że klawiaturę nam normalną Falconową.
Ale klawiatura mocno opiera się na simie.
Mój Falcon schował się ze wstydu...
Właśnie w tej chwili targam na niego d-bug-a i inne łącznie prawie 700mb .
Prawie 10tyś plików...!
Scsi działa dobrze w Falconie.
Zostało już tylko 6200 plików.
A czeka 2ga płytka z softem od sqwarda sieciowym i kilkoma produkcjami na 060 :)
Jeśli to scsi na tym scsi da się zaemulować cd/dvd i Falcon to zobaczy kupuję :)
*nie wiem ile gb przerzuciłem dzięki scsi, ale dużo.
Dziwne flak nie widnieje w specyfikacji:
Desktop systems
•Mac LC-III and LC-475
•Mac II running System 6.0.8
•Mac SE/30
•Apple IIgs using Apple II High Speed SCSI controller card (from v3.3)
•Symbolics Lisp Machine XL1200, using 1280 byte sectors (from v3.4)
•PDP-11/73 running RSX11M+ V4.6
•Amiga 500+ with GVP A530
•Atari TT030 System V
piter napisał/a:jestem za! Kroll na każdym z nich zainstaluje MiNTa za free i będzie git! ;)
-To bardzo dobry pomysł!
W takim razie będę musiał wesprzeć tą inicjatywę i poproszę o dysk z przygotowanym mintem.
p.s.
CF to nie problem..
stryker napisał/a:Dopisz i mnie. Wychodzi na to ze bedzie to moje ostatnie party :/
A Tobie co się stało?
Gry i dema "doszli" ??
piter napisał/a: AS: gdzieś mi się rzuciło że na allegro były takie pudełka... wiesz coś o tym ? ;)
He he he.
Czy Ty chcesz aby AdamK mnie *.!:/*
YErz,
To nie moje pudełka.. U mnie tylko się walają :)
A na SV trafią do właścicieli.
Do SV walają się u mnie trzy białe pudełka do Atari TT.
Czyli jak podłączy się trzy takie białe pudełka do tt-ki na raz to będzie obraz ultra full hd, czy osiągniemy jeszcze i obraz 3d?

A tak poważnie Yerz patrząc na opis tych białych pudełek, to zamiast kupować potwora 20kg to lepiej białe pudełko.
Sikor napisał/a:@As... - odbierz mi artefakt przodków, ok?
@Jenot: As... pewnie mi weźmie na SV
Tak odbiorę Sikor dla Ciebie.
Nie jedziesz na SV?
Poproszę o quick asseblember i haos.
Odbiorę na SV.
Po co ktoś wypuścił kabel z tyłu obudowy aby go później znowu schować w obudowie?
A po co chcesz zmieniać?
Cf padło?
Pytam z czystej ciekawości?
Pinek ale przecież on jaja robi sobie.
-Taki to jajcarz ten bezrobotny.
-Wpisz w gogle vbxe i 1wyszukanie strona Lotharka ze wszystkim.
Ja agresywny :P
Nie żartuj...
Agresja 0 .
Tutaj jest wszystko dobrze opisane:
http://ataridevs.eu/phpBB3/viewtopic.php?f=7&t=45
Nie wierzę że sprzedajesz te kabelki na allegro i nie wiesz o co chodzi:
http://allegro.pl/kabel-s-video-do-atar ... 34710.html
Jak dla mnie to coś nie tak jest z matrycą :P
To był lekki sarkazm aby pytający popatrzył na różnicę w działaniu...
Tak Reditus dostaje strasznego dopału..
Pasiu prezentował Reditus-a na Rapidusie z 10lat temu na lecie ludzików jak dobrze pamiętam.
Reditus jest obłędny, na Rapidusie.
A to była jakaś starsza wersja rapidus-a, teraz pewnie będzie jeszcze szybszy.
Widzę że działa minimalnie szybciej niż oryginał:
https://www.youtube.com/watch?v=YvjlP4rpbNY
I po to właśnie trzeba kupić Rapidus-a!
Podpowiem że Lotharem ma mieć niedługo w swojej ofercie covox-a...
To dobra wiadomość...!
Z Falconem po wizycie u doktora Duddiego też pewnie będzie dobrze, bo gdyby nie mrugnięcia to obraz jest żyleta.
Ja nie mam Ultimate... mam dokładnie te same rozszerzenie co Ty od Lotharka..
Zadam pytanie Ala bezrobotny: to ile trzeba mieć rapidusow i czemu dwa nie podłączone nie działają....
Pin a tak poważnie: rapidus nie działa z1mb lotharka?
I na zdjęciu Pina widzę że działa z pamięcią od Lotharka 1mb.
Extra!
Oddal control normalnie i obejrzyj to:
https://www.youtube.com/watch?v=9w-S6sMyu-Q
To potrafi ta bestia... I to jest puszczone na 16mhz. A będzie 20mhz więc jeszcze ciutkę szybciej.
Jak to mawia Pinek, jeśli program jest dobrze napisany to uruchomi się na Rapidusie.
Mi osobiście najbardziej podoba się veangence na rapidusie, Pasiu to dobre 10lat temu puszczał na zlotach.
Rapidus w tej specyfikacji jest wydajniejszy od Amigi 500
A największą zaletą Rapidus-a jest to że jak coś nie działa (nielegale rules czy xbiosy rules! bądź inne takie) to zawsze można go wyłączyć i mieć zwykłe Atari na którym działa wszystko.
Nie wiem jak to będzie rozwiązane wyłączenie/włączenie Rapidus-a, Pinokio wspominał o jakimś Poke aby go aktywować..
Znalezione posty [ 2,476 do 2,500 z 7,330 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.227 sekund, wykonano 14 zapytań