2,476

(85 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

No i dzisiaj nastał sądny.
Rozkręciłem Falcon-a wymontowałem przejściówkę od Paskud-a (pięknie wykonana, ścieżki pod kątem, a myślałem że to badziewie)..
I co włożyłem przejściówkę od Stryker-a i "haczy" ona o klawiaturę??!!
Simm strasznie haczy :(
Dodam że jest on dwustronny.


Czy tak mam być???

**
Dodam że klawiaturę nam normalną Falconową.
Ale klawiatura mocno opiera się na simie.

2,477

(11 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 16/32bit)

Mój Falcon schował się ze wstydu...
Właśnie w tej chwili  targam na niego d-bug-a i inne łącznie prawie 700mb .
Prawie 10tyś plików...!

Scsi działa dobrze w Falconie.
Zostało już tylko 6200 plików.

A czeka 2ga płytka z softem od sqwarda sieciowym i kilkoma produkcjami na 060 :)

Jeśli to scsi na tym scsi da się zaemulować cd/dvd i Falcon to zobaczy kupuję :)

*nie wiem ile gb przerzuciłem dzięki scsi, ale dużo.

2,478

(11 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 16/32bit)

Dziwne flak nie widnieje w specyfikacji:

Desktop systems
•Mac LC-III and LC-475
•Mac II running System 6.0.8
•Mac SE/30
•Apple IIgs using Apple II High Speed SCSI controller card (from v3.3)
•Symbolics Lisp Machine XL1200, using 1280 byte sectors (from v3.4)
•PDP-11/73 running RSX11M+ V4.6
•Amiga 500+ with GVP A530
•Atari TT030 System V

2,479

(75 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

piter napisał/a:

jestem za! Kroll na każdym z nich zainstaluje MiNTa za free i będzie git! ;)

-To bardzo dobry pomysł!
W takim razie będę musiał wesprzeć tą inicjatywę i poproszę o dysk z przygotowanym mintem.

p.s.
CF to nie problem..

2,480

(101 odpowiedzi, napisanych Zloty)

stryker napisał/a:

Dopisz i mnie. Wychodzi na to ze bedzie to moje ostatnie party :/

A Tobie co się stało?
Gry i dema "doszli" ??

2,481

(73 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 16/32bit)

piter napisał/a:

AS: gdzieś mi się rzuciło że na allegro były takie pudełka... wiesz coś o tym ? ;)

He he he.
Czy Ty chcesz aby AdamK mnie *.!:/*

2,482

(73 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 16/32bit)

YErz,
To nie moje pudełka.. U mnie tylko się walają :)
A na SV trafią do właścicieli.

2,483

(73 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 16/32bit)

piter napisał/a:

ostatecznym i nowoczesnym rozwiązaniem jest przejściówka do "zwykłych" LCD:
http://www.tenox.net/hw/tenoxvga/

niestety płaci się w "zielonych"

Do SV walają się u mnie trzy białe pudełka do Atari TT.
Czyli jak podłączy się trzy takie białe pudełka do tt-ki na raz to będzie obraz ultra full hd, czy osiągniemy jeszcze i obraz 3d?
http://images69.fotosik.pl/324/5bd3a6f104bc2643m.jpg

A tak poważnie Yerz patrząc na opis tych białych pudełek, to zamiast kupować potwora 20kg to lepiej białe pudełko.

2,484

(43 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Ruskie górą!

2,485

(11 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Sikor napisał/a:

@As... - odbierz mi artefakt przodków, ok?
@Jenot: As... pewnie mi weźmie na SV

Tak odbiorę Sikor dla Ciebie.
Nie jedziesz na SV?

2,486

(11 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Poproszę o quick asseblember i haos.
Odbiorę na SV.

2,487

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Po co ktoś wypuścił kabel z tyłu obudowy aby go później znowu schować w obudowie?

2,488

(8 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

A po co chcesz zmieniać?
Cf padło?
Pytam z czystej ciekawości?

2,489

(8 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Pinek ale przecież on jaja robi sobie.
-Taki to jajcarz ten bezrobotny.
-Wpisz w gogle vbxe i 1wyszukanie strona Lotharka ze wszystkim.

2,490

(25 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Ja agresywny :P
Nie żartuj...
Agresja 0 .

2,491

(25 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Tutaj jest wszystko dobrze opisane:
http://ataridevs.eu/phpBB3/viewtopic.php?f=7&t=45

Nie wierzę że sprzedajesz te kabelki na allegro i nie wiesz o co chodzi:
http://allegro.pl/kabel-s-video-do-atar ... 34710.html

Jak dla mnie to coś nie tak jest z matrycą :P

2,492

(318 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

To był lekki sarkazm aby pytający popatrzył na różnicę w działaniu...

2,493

(318 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Tak Reditus dostaje strasznego dopału..
Pasiu prezentował Reditus-a na Rapidusie z 10lat temu na lecie ludzików jak dobrze pamiętam.
Reditus jest obłędny, na Rapidusie.
A to była jakaś starsza wersja rapidus-a, teraz pewnie będzie jeszcze szybszy.

Widzę że działa minimalnie szybciej niż oryginał:
https://www.youtube.com/watch?v=YvjlP4rpbNY

I po to właśnie trzeba kupić Rapidus-a!

2,494

(3 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Podpowiem że Lotharem ma mieć niedługo w swojej ofercie covox-a...

2,495

(39 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

To dobra wiadomość...!
Z Falconem po wizycie u doktora Duddiego też pewnie będzie dobrze, bo gdyby nie mrugnięcia to obraz jest żyleta.

2,496

(318 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Ja nie mam Ultimate... mam dokładnie te same rozszerzenie co Ty od Lotharka..

2,497

(400 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Weź falcona....

2,498

(318 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Zadam pytanie Ala bezrobotny: to ile trzeba mieć rapidusow i czemu dwa nie podłączone nie działają....


Pin a tak poważnie: rapidus nie działa z1mb lotharka?

2,499

(318 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

I na zdjęciu Pina widzę że działa z pamięcią od Lotharka 1mb.
Extra!

2,500

(318 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Oddal control normalnie i obejrzyj to:
https://www.youtube.com/watch?v=9w-S6sMyu-Q

To potrafi ta bestia... I to jest puszczone na 16mhz. A będzie 20mhz więc jeszcze ciutkę szybciej.
Jak to mawia Pinek, jeśli program jest dobrze napisany to uruchomi się na Rapidusie.

Mi osobiście najbardziej podoba się veangence na rapidusie, Pasiu to dobre 10lat temu puszczał na zlotach.

Rapidus w tej specyfikacji jest wydajniejszy od Amigi 500
A największą zaletą Rapidus-a jest to że jak coś nie działa (nielegale rules czy xbiosy rules! bądź inne takie) to zawsze można go wyłączyć i mieć zwykłe Atari na którym działa wszystko.

Nie wiem jak to będzie rozwiązane wyłączenie/włączenie Rapidus-a, Pinokio wspominał o jakimś Poke aby go aktywować..