Uwziął się na mnie! Uwziął!
PS. To może popraw te przepite oczy...
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Nowy firmware 1.5 dla SDrive-MAX Ulepszony tryb szybki i poprawki kaset w nowej wersji firmware
Ice-T 2.8.2 Nowa wersja Ice-T dla 8-bitowego Atari już dostępna - poprawki i nowe funkcje
Galactic Panic - nowa przygodówka na ST Darmowa gra point and click na Atari ST - ponad 100 ekranów przygody.
Nowa wersja ARIFE Tool od PVBest73 Uaktualniono uniwersalne narzędzie do analizy obrazów ROM i dysków Atari
Echa Sommarhack 2025 Podczas szwedzkiego party Sommarhack zaprezentowano kilkadziesiąt produkcji,
atari.area forum » Posty przez Vasco/Tristesse
Uwziął się na mnie! Uwziął!
PS. To może popraw te przepite oczy...
Jak skontaktowac sie z jedynym elektronikiem na Atari :) ?
Gdzie on mieszka ze nie ma telefonu, netu itpZna ktos adres Mr.Pasia, coby wyslac mu list ??
Adres jest w BAZIE.
Vasco, zmniejsz avatara, bo Ci Dely bana zafunduje.. ;)
Testowalem tylko, bo mi Dracon nowego podeslal (jasniejszy) i sprawdzam... Widzicie jakas poprawe? 8O
Wlasciwie dobrze byloby powoli wiedziec jakie sa reguly kompotow...
ps2. Relacyjka juz sie pisze ....
Znowu :oops:
To moze w asmie lepiej?
Napisalem ze dzis, a nie, ze juz jest :P (jak nie rozumiecie logiki, to Mikey Wam wyjasni ;)
Ale juz jest 8)
Jakby co jestem pod telefonem 063/270-76-99.
Napiszcie tutaj ktorym pociagiem przyjedziecie do Opalenicy, oki??
Dzis premiera Syzygy 8 (na razie beta) - pelna na Lascie. Bede wdzieczny za opinie i deklaracje pisania artykulow do kolejnych numerow!
Ech... Siadzcie i uczcie sie...
IF AUTOR=WYGRA THEN IF AUTOR=YEST THEN IF NAGRODA=YEST THEN AUTOR=AUTOR+NAGRODA
A z drugiej beczki: przypominam, ze na party mozna przyjezdzac dopiero w PIATEK 27 XII, a nie jak do tej pory dzien wczesniej wieczorem! Jakby komus przyszlo to do glowy, polecam hotelik - mnie nie bedzie w Opalenicy - przyjade rano 27 :D
i co mnie to obchodzi :?: ;)
To wątek o Lascie w końcu 8) więc chyba na temat, prawda Dely???
Ech, Pinokio... i myslisz, ze kogos to przekonalo??? Przeciez i tak Vasco winny...
A z drugiej beczki: przypominam, ze na party mozna przyjezdzac dopiero w PIATEK 27 XII, a nie jak do tej pory dzien wczesniej wieczorem! Jakby komus przyszlo to do glowy, polecam hotelik - mnie nie bedzie w Opalenicy - przyjade rano 27 :D
autor nie otrzyma nagrody (o ile wygra!).
a więc jeżeli nie wygra, to otrzyma. Proste? ;)
Hmm, a gdzie jest napisane, ze ktokolwiek nagrode otrzyma 8)
niom - znajdz naped 3,5 720k teraz. Nie jest to takie trywialne.
Bo chyba nie myslales o napedzie 1,44 ;-) ?
Hmm, a dlaczego nie mozna wykorzystac napedu 1,44 MB??? Przeciez skoro aby uzyc 720 KB i tak trzeba uzyc Sparty lub MyDosa, to przeciez mozna sformatowac pod systemami te 1,44 MB
otóż jestem najzupełniej przekonany, iż całe zamieszanie wywołał niejaki kontrowersyjny TeBe, który przyczepił się do mnie, bo napisałem coś, co może konkurować z ProTrackerem.
Epi, brachu, robisz podstawowy blad biorac powaznie to co ten !#@!^@&#*@*#*%^$%^#$%#$%# TeBe pisze. Olej go, odpisz w tym samym tonie i tyle. Nie bierz powaznie, bo po 2-3 postach trzeba by noze brac. Ale jesli chcecie, to moge Wam jakis lokalik na party place znalezc na Capture the Flag albo Deathmach :P
Rozwijajac watek z pl.comp.sys.atari zacytuje sam siebie:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Odpowiadajac zbiorczo na Wasze pytania:
* jak wyglada koszulka?
Nasz model, Fox/Taquart prezentuje na stronie www.atari8.prv.pl :) Zastrzegam sobie prawo do pomylki przy druku modela. Model nie wchodzi w sklad zestawy (dekoracja).
* w jakich bedzie kolorach?
beda biale, choc byc moze uda sie zrobic kilka kolorowych (ostatnio byly np. zolte, a i mnie ostala sie jedna... pomaranczowa!!!)
* kto bedzie wysylal?
ja :)
* jakie/gdzie to party?
Opalenica, 27-29 XII 2002, czyli slawetne Last Party! (nie mylic z Last QuaST Party ;)
* jak zdobyc taka koszulke?
a) przyjechac na party - wystawic najlepsze demo/muzyke/grafike itd, a na pewno zalapiesz sie na gratisowa koszulke (co do dalszych miejsc w konkursach nie moge obiecac, bo po prostu nie wiem na ile kasy styknie)
b) przyjechac na party - kupic koszulke za jakies 20 zl - skorzystaj z formularza
c) zamowic wysylkowo
- przelac 25 zl na konto:
PKO BP o/Opalenica
50 1020 4144 3512 4177 2
z dopiskiem np. koszulka XXL :)
a jak tylko otrzymam te koszulki z Hurtu (pozdrawiam!!!), to je Wam przesle. Jako ze jednak musze to zamowic juz na dniach, to prosze koniecznie o przelew W TYM TYGODNIU, bo musza one byc gotowe przed Swietami. Zrobie sobie pewien zapas na spoznialskich, ale jak wykupia na zlocie, to moze nie byc i co wtedy??? Jezeli kase wplacisz pozniej, byc moze otrzymasz te koszulki dopiero po Nowym Roku (lub jezeli bedzie Was 2-3 to odesle Wam pieniazki na konto [minus koszt przelewu 3zl! - Zastrzegam sobie prawo do takiego zwrotu w przypadkach losowych, niemoznosci zrealizowania zamowienia itd!], bo dla tylu osob nie bedzie sensu zawracac nikomu glowy, aby zalatwiac koszulki.
Chce pieniazki otrzymac wczesniej, bo:
- musze za nie z czegos zaplacic
- a jak zamowie, a ktos sie rozmysli?
Koniecznie podajcie ktory rozmiar chcecie (L, XL, XXL) i kolor (ale tego nie obiecuje!)
Oczywiscie jak przelejesz pieniazki, to daj mi o tym znac!!!! (ale nie pisz mi, ze pojutrze przelejesz, oki?)
Uff, formularz zamowienia znajdziecie na www.atari8.prv.pl
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Przypominam o pospiechu! Ja musze zdecydowac sie jakie chce koszulki i ile, trzeba je kupic, wykonac, musza do mnie dotrzec itd!!!
Ależ ja nie czepiam się Vasca - tylko przypominam mu pewną sprawę...
Eeee, znaczy sie jaka???? Jak cos kompromitujacego, to na priv prosze :)
No wlasnie! Sa rula!
he, he, 95-ka sie nie wiesza! zapytaj Bustera!
A jakie sa parametry tego cuda? Tzn 180/strone *4 czy np. uznawane to jest za jeden naped 720 itd. :) Predkosc?
Napuszcze Profiego to zaboczymy co z Ciebie zostanie ;P
A co? Z racji wprowadzenia euro kantor mu zamkneli?
To ja Ci porad sercowych udzielam a Ty jestes za konkurencja? :rolleyes:
ja trochę pobluzgam. Na stereo na lecie.
Nawet na filmie mój modułek leci w mono i to jest zajebiście wnerwiające. Va$ko myślał, że jak puści głośność na max i zatuszuje całość full basem, to nie będzie słychać.
Oj. Epi... Ale mi chodzi o pretensje o modcompo, bo co do msx compo to przeciez przyznalem sie do bledu. Inna sprawa, ze jak sie nie pamieta przelacznik w ktorej pozycji wlacza a w ktorej wylacza, to naprawde trudno to stwierdzic. Ale wlasnie tak ma w tym rozszerzonku byc! Ma grac zawsze na 2 kanaly bez wzgledu na muze. Stad klopoty.
Ktos z was chyba, podrzucil mi linka na ten temat na waszym forum.
Maly mail a taki odzew 8O
A da się stworzyć 256KB cartridge? bo Yie Ar Kung Fu tyle będzie wymagać pamięci...:)
A Seriousa kolega widzial 8O Jest tam o RamCarcie (a tym bardziej RomCarcie) po pachy informacji! :P
atari.area forum » Posty przez Vasco/Tristesse
Wygenerowano w 0.097 sekund, wykonano 17 zapytań