Uprzejmie informuję, iż w związku z dużą ilością skarg podjąłem (w późnych godzinach wieczornych) decyzję, że postanowię uprzejmie i uniżenie poprosić osoby, które używają dodatkowych kont do postowania rzeczy, których boją się wypisywać pod własnym, rozpoznawalnym nickiem lub do zwykłego trolowania o zaprzestanie dalszej wywrotowej działalności.
Informuję również, że wiem do kogo należą te konta i niestosowanie się do wyżej wymienionej prośby będzie skutkowało cofnięciem dostępu do zasobów atari.area (włącznie z forum) dla IP używanych do reakcjonistycznych występków. W większości przypadków dane identyfikacyjne dodatkowych kont są zbieżne z danymi kont "głównych" - efekt proszę sobie wyobrazić we własnym zakresie.
Dziękuję za uwagę.




