Ahoj,
To jest jakiś stuff w Basic-u.
15zł + przesyłka.
Wpłata na małą Igę:
https://www.siepomaga.pl/iga
Pozdr.
Javalonde
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
atari.area forum » Posty przez Javalonde
Ahoj,
To jest jakiś stuff w Basic-u.
15zł + przesyłka.
Wpłata na małą Igę:
https://www.siepomaga.pl/iga
Pozdr.
Javalonde
Hejka chłopaki,
Licytacja do niedzieli, godz.20:00
Wpłata na małą Igę + paczomat.
Pozdrawiam.
Mik./Javalonde
Ja mam taką:
:)
Wrzuciłem ją na licytację charytatywną.
Dzięki za wyższą wpłatę. Pakuję i wysyłam.
Do zamknięcia!
Odebrane po sąsiedzku :)
Do zamknięcia.
Oki, jest Twój.
Racja, pewnie tak jest. Dzięki za przypomnienie. Sprawdzę to.
Hej.
20 zł. na małą Igę + paczkomat,
Próbowałem wczytać, ale:
Pozdr.
Mik/Javalonde.
Spoko, poprostu wpłać na Igę 20 zeta, na tej stronce,
Wysyłkę obgadamy na PW.
i to wszystko :)
Cześć,
Music Maker na kasecie, nie wiem czy działa.
Dowolna wpłata charytatywną na:
https://www.siepomaga.pl/iga
+ pdf na paczkomat do siebie.
Pozdrawiam,
Javalonde
Wydane w Holandii, ale książeczka po angielsku jest.
Książeczka jest po angielsku.
Hola chłopy!
Wystawiam na licytację ( do niedzieli, godz. 20:30 )
Taki oto zestaw:
Atari Forth, kaseta, opakowanie, książeczka...
Wygrywający wpłaca wylicytowaną kwotę dla małej Igi.
[url]https://www.siepomaga.pl/iga[/url]
[UPDATE]
W związku z tym, że powyższa akcja już ma 100%, to proszę o wpłatę tutaj:
https://www.siepomaga.pl/emilia-taczala
Wysyłka paczkomatem.
Od 1zł.
Pozdrawiam,
Javalonde
Fajnie, dzięki !
https://www.siepomaga.pl/wplata/E3S7bydA
Wysyłkę dogadamy przez PW.
Dzięki Maciek, tak mam ją, podeślę Ci ją, razem z joystickiem :)
Cześć chłopaki,
Jeśli ktoś chce widoczny na zdjęciach sprawny joystick to:
1. Zgłosi, że go bierze,
2. Wpłaci 45zł na leczenie tej dziewczynki:
https://www.siepomaga.pl/iga
3. Podeśle mi PDF przesyłkę inpost lub orlen do siebie.
Kto pierwszy, ten lepszy :)
Pozdrawiam,
Mik/Javalonde
Game of The Bear, taki już nie najnowszy news, bo z końca zeszłego roku, ale może nie widzieliście:
https://www.youtube.com/watch?v=8xVyciL3AhU
a propos zbiorki:
https://www.novartis.pl/news/terapia-ge ... esnia-2022moze rodzice nie wiedza ? bardzo wpolczuje
Chyba chodzi o wiek dziecka, nie kwalifikuje się.
Brawo @pancio.net, robię wpłatę, za płytkę dziękuję bo to nie mój level :))
Wszystkiego dobrego w nowym roku !!
Hmm, dobra, tak sobie teraz myślę, że jeżeli coś tam będzie trzeba przy nim grzebnąć, to może lepiej, żeby przytulił go ktoś, kto wie co i jak. Jest Twój. Reszta na PW.
Do zamknięcia.
Cześć,
Mogę takie Atari 1040STF mogę komuś odstąpić:
Wady:
- Przeciętny wygląd co widać na zdjęciach, żółtaczka
- Pod obudową dolną brak szczebelków
- Stacja działa z humorami,
- Hmmm, obraz jest jakby trochę wyżej wyświetlany
Zalety:
- Działa :)
Jakiś szeroko zakrojonych testów, tego sprzetu nie przeprowadzałem, pewnie trzeba trochę się nim zająć.









Odbiór osobisty lub wysyłka po świętach.
Proponuje 320 zł + paczkomat/kurier.
Tradycyjnie przekażę z tego część, na jakieś chorujące dziecko.
W pierwszej kolejności sprzedam osobie, która nie ma jeszcze ST.
Pozdr.
Javalonde
atari.area forum » Posty przez Javalonde
Wygenerowano w 0.032 sekund, wykonano 44 zapytań