Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Opcje wyszukiwania (Strona 12 z 26)
Ja tysz, ale tym razem jako gość :)
Kolega QTZ przekazał mi wiadomość którą mam się z wami podzielić, a mianowicie że od piątku 2.09 na TVP Historia codziennie oprócz weekendów o godzinie 18:30 można obejrzeć program SONDA
Wielkie dzięki za zgłoszenie się, bo już myślałem że z Wrocławia wszyscy atarowcy się wyprowadzili. Później do Ciebie napiszę i wyjaśnię co i jak.
>>>>>>>>>>>>>>EDIT<<<<<<<<<<<<<<<
Wiadomość poszła.
Poszukuje osoby która mogłaby dla mnie odebrać zestaw gazet z Wrocławia, a dokładnie z Gądowia koło Astry i wysłać je do mnie lub dostarczyć w miejsce gdzie mi to prześlą.
Chodziło mi o browarek taki 0,5L :)
Tak niewielkiej, że jak wszyscy mi oddadzą to starczy mi na jednego browarka :)
Ja byłem wczoraj od rana do wieczora i było świetnie.
Ogłaszam że w dniu 3.09.2011r. o godzinie 17-tej odbędzie się sztab warszawski. Miejscem sztabu będzie Kebab King przy Al. Jerozolimskich 42.
Osoby które zamówiły u Scalaka carty Atarimax będą mogły je u mnie odebrać po uiszczeniu niewielkiej opłaty za przesyłkę.
Szkoda, bo czasami na takich dyskietkach można znaleźć ciekawy soft.
BartoszP napisał/a:A czy Pan Pin nie chciałby trochę dyskietek HD, których mam multum i siem kurzą ?
Jeżeli są to dyskietki na których jest soft do PC to ja byłbym nimi zainteresowany.
Były kiedyś takie blaszki na eBay-u, te z filmu.
Z tym ogłoszeniem lepszy byłby dział Kupię/Sprzedam/Zamienię, bo tam się handluje wszystkim co Atarowskie
MM: Przenoszenie czynie.
uicr0Bee napisał/a:Gzyniu, a ten cart Flight Simulator się znalazł?
Nosty sprzedał takiego carta Oleg-owi i możliwe że to był ten mój, ale ja w to już nie wnikam.
Spoko to jest nas już trzech.
Nosty problem polega na tym że nie ma juz wolnych pokoi z łóżkami :( a cena łóżka wynosi jakieś 25zł. Ja bardzo chętnie skorzystam z prysznica 2xdziennie więc wolę tą salkę z prysznicem, bo wyjdzie mi na to samo.
Jury: wpisałem ciebie już na listę chętnych.
nosty napisał/a:Jesli nic sie nie zmienilo, to my z Gzyniem (i z Voyagerem zdaje sie) tez powinnismy dotrzec w czwartek wieczorem.
Niestety ale Voyager nie może przyjechać, więc będziemy około 20-tej w trójkę czy ja, Nosty i IRATA4.
Jeżeli jest ktoś chętny na tą salkę z materacami i prysznicem to jak dojadę mogę zrobic wstępna rezerwację, bo przed chwilą tam dzwoniłem i nie było jeszcze nikogo chętnego. Dowiedziałem się także że jednorazowy dostęp do prysznica kosztuje 5zł.
uicr0Bee napisał/a:A oni przerabiali magnety na turbo? Turbo 2000 z dodatkowym kabelkiem? Bo tak jak wspomniałem na kupionym ostatno magnetofonie mam ich naklejkę.
Nic mi na ten temat nie wiadomo. Byłem w tym "Studio" z kilka razy ale nie korzystałem z ich usług.
A dokładnie mówiąc to mieścili się nie na 1 piętrze tylko na antresoli.
Pamiętam jeszcze że goście obsługiwali klientów w gajerkach i mieli magnetofony XC11.
Właśnie tak, bo ten model można by powiedzieć że był prototypem serii XL który trafił do sprzedaży i szybko z niej znikł przez swoje wady, w dodatku 1200XL są tylko w NTSC.
Szkoda tylko że jest jakieś rozszerzone.
Mam jedno wolne miejsce w samochodzie. Wyjazd w czwartek 28.07 około 10-tej żeby do wieczora dojechać bo po drodze jest jeszcze kilka przestanków.
A z skąd to jest do zabrania?
Ja wiem jak dojechać z Centralnego. Będziesz jechała kolejką?
marekp napisał/a:* -Chociaż jest szansa: Jury nie śpi.
Nie śpi to TDC bo cały czas koduje, a na koniec i tak mu się wszystko wysypuje :)
Znalezione posty [ 276 do 300 z 634 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.051 sekund, wykonano 16 zapytań